چگونه کنکور موفقی داشته باشیم

چگونه کنکور موفقی داشته باشیم

کنکور موفقی داشته باشیم

چگونه کنکور موفقی داشته باشیم

چگونه کنکور موفقی داشته باشیم

با کمک چه منابعی و چگونه کنکور موفقی داشته باشیم؟

داشتن مناب خوب و کارآمد، ۳۰ درصد از موفقیت در کنکور را شامل می شود. بنابراین در پاسخ به اینکه چگونه کنکور موفقی داشته باشیم، سه فاکتور تاثیر گذار است:

  • داشتن منابع خوب
  • داشتن مشاوران زبده
  • استفاده از زمان

هر سه این فاکتور ها خود به زیر بخش هایی تقسیم می شوند که به شما می گویند چگونه کنکور موفقی داشته باشیم. هرگز گمان نکنید رسیدن به هدف اتفاقی است . بلکه هر کار بزرگی نیاز به زمان، مشورت، تمرین و صبر و حوصله دارد. به همین خاطر شما برای موفقیت در کنکور نیاز به سه سال تمرین های پیاپی دارید تا بتوانید به مقصود خود برسید.

چگونه کنکور موفقی داشته باشیم
         چگونه کنکور موفقی داشته باشیم

یکی از دلایلی که باعث موفقیت شما در کنکور می شود، منابع صحیح می باشد. برخی از این منابع به صورت تدریس بوده و برخی دیگر مهارت شما را مورد سنجش قرار می دهند. بنابراین اینکه شما به کدام یک نیاز دارید، تنها با کمک یک آزمون تعیین سطح مشخص می گردد.

چگونه کنکور موفقی داشته باشیم و چگونه از مشاوره برای این منظور استفاده کنیم؟

یک مشاور خوب راه اینکه چگونه کنکور موفقی داشته باشیم را، پیش روی ما قرار می دهد. او این مسیر و چالش های پیش رو را خوب می داند. مشاوران زبده می دانند که چه زمانی و از چه منابعی برای یادگیری استفاده کنید. آن ها روش مطالعه کردن، تمرین کردن، برنامه ریزی کردن و… را به دانش آموزان آموزش می دهند.

مشاوران به هر دانش آموز با توجه به سطح استعداد، پایه علمی و علاقه از که از خود نشان می دهند، راهی برای رسیدن به موفقیت را در نظر می گیرند. آن ها بر محتوایی علمی کنکور تسلط داشته و راه های یادگیری مطالب را خوب می دانند. بنابراین بار دیگر که از خود پرسیدید، چگونه کنکور موفقی داشته باشیم، حتما به یک مشاوره کارکشته و باتجربه مراجعه کنید.

چگونه کنکور موفقی داشته باشیم

موسسه کنکور آسان است با همکاری مجرب ترین و بهترین مشاوران کشور و عرضه بهترین و استانداردترین منابع کنکور، سعی در ارتقا علمی دانش آموزان و آمادگی هر چه بیشتر آن ها برای کنکور دارد. در این راستا برنامه های مدونی توسط کارشناسان برنامه ریزی این مجموعه طراحی شده است. در این برنامه ها به تمام نیاز های دانش آموزان و زمانی که برای درس خواندن نیاز دارند، توجه شده است.

این طرح ها که شامل، طرح های تابستان، عید فطر، نوروز و… می باشد، هر کدام شرایط و ویژگی های خاص خود را داشته که برای اطلاع از آن ها و دسترسی به این برنامه ها باید مشاوران مجموعه تماس حاصل نمایید. در این راستا، مشاوران موسسه کنکور آسان است با آزمونی تعیین سطحی که از شما خواهند گرفت، متوجه می شوند که چه پکیجی و چگونه می تواند به شما در موفقیت در کنکور کمک کند.

راه های رسیدن به اینکه چگونه می توان کنکور موفقی را پشت سر گذراند

راه رسیده به موفقیت هیچگاه هموار نمی باشد. هر آنکس که مشتاق موفقیت باشد، باید تلاش بسیار کرده و از کسانی که این مسیر را طی کرده اند، مشورت گیرند. از این رو موسسه کنکور آسان است در کنار منابع ارزشمندی که در اختیار دانش آموزان قرار می دهد، به آن ها امکان صحبت کردن با رتبه های برتر کنکور سال های گذشته را می دهد. در این وضعیت دانش آموزان بهتر می توانند خود را در رسیدن به هدف تصور کرده و به موفقیت دست یابند.

چگونه کنکور موفقی داشته باشیم
چگونه کنکور موفقی داشته باشیم

در حقیقت این دانش آموزان سوال “چگونه می توان کنکور موفقی داشته باشیم” را نه تنها از مشاوران، بلکه از رتبه های برتر کنکور خواهند پرسید. این مجموعه، یعنی هماهنگی بین مشاوران و رتبه های برتر کنکور، دانش آموزان را در مسیر درست قرار داده و در آن ها ایجاد انگیزه می کند.

بهترین مسیر برای رسیدن به موفقیت در کنکور

چگونه کنکور موفقی داشته باشیم، وقتی که زمان کمی برای درس خواندن داریم؟ این سوال بسیاری از دانش آموزانی است که سال های گذشته خود را به بطالت گذرانده اند و هم اکنون که یک سال و یا چند ماه بیشتر تا کنکور باقی نمانده است، به فکر قبولی در کنکور افتاده اند.

جهت آگاهی این دسته از دانش آموزان باید عنوان کرد، اولین شرط اینکه چگونه کنکور موفقی داشته باشیم، واقع نگر بودن می باشد. برای این دسته از دانش آموزان از برنامه های فشرده و جمع بندی ها استفاده نمی شود.

چگونه کنکور موفقی داشته باشیم
چگونه کنکور موفقی داشته باشیم

برعکس باید ابتدا به ارزیابی سطح علمی آن ها، نقاط قوت شان را پرورش داده و به نقاط ضعفشان کاری نداشته باشند. این دسته از دانش آموزان باید در کنار درس خواندن تست های بیشماری حل کنند و حتما حتما از روش های تست زنی برای تسلط به آنچه یاد گرفته اند، استفاده نمایند. در این شرایط دانش آموزانی موفق می شوند، که از مشاوران زبده و همچنین لحظه به لحظه فرصت های باقی مانده تا کنکور استفاده کنند.

 

برای دریافت برنامه ریزی تخصصی  کنکور آسان است { انتشارات گیلنا }
برای موفقیت در امتحانات نهایی و همچنین کنکوربا شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا کلمه {برنامه ریزی ویژه } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ اس ام‌اس کنید

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان و تخصصی  ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است ویژه پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت اوج یادگیری مراجعه کنید

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس