پشتیبانی و مشاوره موسسه اوج یادگیری را چگونه دریافت کنیم؟

پشتیبانی و مشاوره موسسه اوج یادگیری را چگونه دریافت کنیم؟

اوج یادگیری

پشتیبانی و مشاوره موسسه اوج یادگیری را چگونه دریافت کنیم؟

پشتیبانی و مشاوره موسسه اوج یادگیری

موفقیت اتفاقی نیست. در حقیقت اگر به مسیر موفقیت یکی از مشاهیر در دنیا بنگرید، خواهید دید که نقطه اشتراک همه ی آن، برخورداری از مشاوران زبده و باهوش می باشد. حال تصور کنید که شما با قبولی در کنکور، اولین قدم را به سوی موفقیت در زندگی خود طی خواهید کرد. بنابراین، استفاده از پشتیبانی و مشاوره موسسه اوج یادگیری، یکی از ضروریاتی است که شما به آن احتیاج دارید. هرگز گمان نکنید که با آزمون و خطا به راحتی در کنکور قبول خواهید شد. آنچه که بسیار حیاتی و با اهمیت جلوه می نماید، زمانی است که شما صرف درس خواندن و تلاش کردن برای قبولی در کنکور می کنید.

لیست قیمت

 

بسیاری از دانش اموزان بدون برنامه وارد مسیر کنکور می شوند

بسیاری از دانش آموزان بدون داشتن برنامه و یا مشاوره ای قدم در مسیر پر تلاطم کنکور گذاشته و با هر بار شکست، بسیار ناامید تر از دفعه قبل به سرجای اولشان باز می گردند. دلیل این امر نیز تعلل های پی در پی در اثر نبود مشاوره و نداشتن یک پشتیبانی حرفه ای است. در مقابل این افراد، دانش آموزانی هستند که با استفاده از پشتیبانی و مشاوره موسسه اوج یادگیری، برای هر روز خود برنامه و هدف دارند و بدون استرس، قدم به قدم خود را برای کنکوری موفق آماده می سازند. آن ها خوب می دانند که داشتن مشاور، مساوی است با یک زندگی منظم و به دور از استرس. این دانش آموزان با اطمینان خاطر بسیاری، قدم در مسیر موفقیت گذاشته و خوب می دانند که راهنمایی حرفه ای، چراغ هدایت او را در دست گرفته است.

طرح هدف ویژه کنکور ۹۹

 

استفاده از پشتیبانی و مشاوره موسسه اوج یادگیری

استفاده از پشتیبانی و مشاوره موسسه اوج یادگیری، برای همه دانش آموزان، در هر سطح و مقطعی که باشند، رایگان است. هدف از این کار تنها روحیه دهی و پیشرفت دانش آموزان است. پشتیبانی و مشاوره موسسه اوج یادگیری، به صورت همه روزه و در همه ساعات روز در اختیار دانش آموزان قرار دارد، تا آن ها را در زمینه های گوناگون درسی راهنمایی کند. این مشاوره ها همراه با برنامه ریزی های تخصصی، آزمون های آزمایشی، نمودار پیشرفت، آزمون تعیین و… می باشد، که برای همه ی دانش آموزان ارائه می گردد. تنها کافیست که با مشاوران موسسه اوج یادگیری تماس حاصل کرده تا آن ها مراحل بعدی استفاده از خدمات موسسه کنکور آسان است را برای شما شرح دهند.

 

پشتیبانی و مشاوره موسسه اوج یادگیری
                                        پشتیبانی و مشاوره موسسه اوج یادگیری

 

 

نقش پشتیبانی و مشاوره موسسه اوج یادگیری در موفقیت دانش آموزان

موسسه اوج یادگیری، یکی از زیر مجموعه های موسسه کنکور آسان است می باشد، که برای پیشرفت و ترقی دانش آموزان و داوطلبان کنکور طراحی شده است. در این موسسه خدمات گوناگونی به صورت حضوری و بیشتر به صورت تلفنی به دانش آموزان ارائه می گردد. موسسه کنکور آسان است، با در اختیار داشتن بهترین اساتید کشور از جمله مهندس امیر مسعودی، عارف ربیعیان، استاد حسین احمدی و… یکی از بهترین یاری دهندگان داوطلبان و دانش آموزان است. تمامی این پرسنل ها در کنار پشتیبانی و مشاوره موسسه اوج یادگیری، تیمی حرفه ای و قوی تشکیل می دهد که تنها هدف آن، ارتقا دانش آموز و رساندن وی به هدف اش است.

پشتیبانی و مشاوره تلفنی 

پشتیبانی و مشاوره موسسه اوج یادگیری به صورت تلفنی و در فواصل منظم در طول هفته و ماه صورت می گیرد. این روال برای همه دانش آموزان به یک صورت است، اما با روش های متفاوت. زیرا که برنامه ریزی ها و مشاوره ها به صورت تخصصی برای هر دانش آموز بوده و مطابق با شرایط وی صورت می گیرد. مثلا شخصی که کارمند و یا خانه دار است، با دانش آموزی که تمام وقت او برای درس خواندن آزاد است، دارای سه برنامه کاملا متفاوت هستند. آن ها با توضیح دادن شرایط خود برای مشاوران موسسه، از برنامه مربوط به خود استفاده می کنند.

پشتیبانی و مشاوره موسسه اوج یادگیری

علاوه بر پشتیبانی و مشاوره موسسه اوج یادگیری، روش های یادگیری و تکنیک های کنترل استرس نیز توسط مشاوران به دانش آموزان آموزش داده می شود. همچنین در صورتی که دانش آموزان، تمایل به ارتباط با رتبه های برتر را داشته باشند، پشتیبان موسسه می تواند برای وی یک قرار تماس تلفنی ترتیب دهد. پشتیبان موسسه اوج یادگیری، با تماس های مکرر و منظم، روند پیشرفت دانش آموز را زیر نظر داشته و او را مرحله به مرحله ارزیابی می کند.

هر گونه اختلال در تمرکز و کاهش رتبه

هر گونه اختلال در تمرکز و کاهش رتبه آزمون های آزمایشی، توسط پشتیبان و مشاور مورد بررسی قرار گرفته تا علت این امر ریشه یابی شده و رفع شود. در حقیقت هدف پشتیبانی و مشاوره موسسه اوج یادگیری، از میان بردن تمامی موانع ذهنی و روحی دانش آموز و داوطلب کنکوری می باشد. با این کار آرامش و تمرکز را برای او به ارمغان آورده تا بتواند با طیب خاطر به درس خواندن بپردازد. از این رو افراد در مواجه با مشاوران خود باید کاملا صادق بوده، تا وی بتواند با مهارت های ویژه خود، به آن ها کمک کند.

روش های تقویت تمرکز حواس

 

 

پشتیبانی و مشاوره موسسه اوج یادگیری در همه زمان ها و همه ی مقاطع

بسیاری از والدین از خود می پرسند، که از چه زمانی به دریافت مشاوره برای فرزند خود بپردازیم؟ در این خصوص باید عنوان شود که دانش آموزان از همان مقطع دهم، باید خود را کنکوری دانسته و برای موفقیت در این ماراتون علمی، خود را آماده سازند. از همین رو به شما توصیه می کنیم که مانند بسیاری دیگر از افراد موفق، از همان ابتدا، پایه های تلاش خود را مستحکم بنا کنید تا بتوانید با اطمینان، به قبولی در کنکور امید داشته باشید. به همین دلیل پشتیبانی و مشاوره موسسه اوج یادگیری، برای همه مقاطع و همه رشته ها وجود داشته و همواره به خدمات رسانی می پردازد.

بیشتر دانش اموزان پیش خوانی را از دهم شروع می کنند

بیشتر دانش آموزان مقطع دهم، درس خواندن و یا بهتر است بگوییم که پیش خوانی را از تابستان شروع کرده و در طول سال تحصیلی، به یادگیری روش های تست زنی می پردازند. این روند پیوسته تا تابستان دهم به یازدهم ادامه داشته و در این بازه سه ماهه، دانش آموز علاوه بر مرور مقطع دهم و یادگیری نکات برتر تست زنی، به پیش خوانی مقطع یازدهم نیز می پردازد. در حقیقت هدف پشتیبانی و مشاوره موسسه اوج یادگیری از این کار، عدم ایجاد فاصله زمانی تلف شده و فراموشی هدف توسط دانش آموز است. البته باید عنوان کرد که برنامه های تابستانی با برنامه های سال تحصیلی متفاوت بوده و هر کدام مطابق با شرایط چیده می شوند.

 

از برنامه ریزی رتبه های برتر استفاده کنید و به موفقیت دست یابید

 

بعد از تابستان یازدهم اماده سازی برای کنکور به صورت جدی اغاز شده 

بعد از تابستان یازدهم، آماده سازی برای کنکور به صورت جدی آغاز شده و ساعات مطالعه دانش آموز افزایش می یابد. در این سال تحصیلی، با صلاح دید و نظر پشتیبانی و مشاوره موسسه اوج یادگیری، تست های زمان دار آغاز شده و دانش آموز با استفاده از کتاب های تست، به تمرین می پردازد. در تابستان یازدهم به دوازدهم نیز، مشابه دو تابستان قبل، دانش آموز علاوه بر پیش خوانی، به تست زنی هر دو مقطع دهم و یازدهم می پردازد. تنها تفاوت این تابستان با دو سال قبل، اضافه شدن ساعات مطالعه در آن است. در حقیقت پشتیبانی و مشاوره موسسه اوج یادگیری، با این کار قصد دارد که دانش آموز را به تسلط ۱۰۰ درصدی بر مقطه دهم و یازدهم رسانده تا زمان باقی مانده در سال تحصیلی، تنها برای مرور و تست زنی مقطع دوازدهم باقی بماند. این برنامه تا اسفند ماه ادامه داشته و از اول فروردین، دانش آموزان با استفاده از بسته های جمع بندی و تست های جامع، خود را برای کنکور آماده می سازند.

 

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره اوج یادگیری } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

 جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

لیست قیمت دی وی دی های اموزشی

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس