آخرین اخبار : 

می خواهم رتبه برتر شوم زیرا فقط به عشق دانشگاه تهران درس می خوانم

می خواهم رتبه برتر شوم

می خواهم رتبه برتر شوم زیرا فقط به عشق دانشگاه تهران درس می خوانم

می خواهم رتبه برتر شوم

 

دانشگاه تهران همیشه آرزوی من بود. از اول دبیرستان تا به امروز فقط به عشق دانشگاه تهران درس می خوانم. تمام برنامه ریزی هایم، مشاوره هایم، خرید منابعم و زندگیم را بر مبنای قبولی در دانشگاه قرار داده ام. روزی نیست که با شوق قبولی در این دانشگاه از خواب بیدار نشوم و شروع به درس خواندن نکنم. هر زمان که خسته می شوم، جمله استادم را به خاطر می آورم، که همیشه می گفت: ۹۹ درصد تلاش، ۱ درصد استعداد.

مطلب پیشنهادی : طرح تثبیت موسسه کنکور آسان است

می خواهم رتبه برتر شوم

این جملات به من روحیه می داد و بار دیگر کتاب هایم را می گشودم و شروع به تمرین می کردم. خوشبختانه از کسانی که این مسیر را رفته بودند الگو گرفته بودم و به جای تلف کردن وقت خود در این کلاس و آن کلاس، از دی وی دی های آموزشی برای پیشرفت و ارتقای خود، استفاده می کردم.

 

طرح های طلایی موسسه کنکور اسان است 

مطلب پیشنهادی : تا روز کنکور با شما هستیم

می خواهم رتبه برتر شوم

از آنجایی که در طرح های طلایی موسسه کنکور آسان است ثبت نام کرده بودم، می توانستم از جانب رتبه های برتر مورد حمایت و پشتیبانی قرار گیرم. هر بار که گمان می کردم از مسیرم دور شده ام، با آن ها تماس گرفته و از راهنمایی هایشان بهره می بردم. تقریبا دیگر همه می دانستند که فقط به عشق دانشگاه تهران درس می خوانم. زیرا بر روی در و دیوار اتاقم پر از پوستر های دانشگاه تهران و چهره هایی بود که رتبه برتر شده بودند.

می خواهم رتبه برتر شوم

برنامه ریزی من برای رتبه شدن است، زیرا من فقط به عشق دانشگاه تهران درس می خوانم

می دانستم که قبولی در بهترین دانشگاه ایران نیاز به تلاش فراوان و برنامه ریزی دقیقی دارد. به همین علت پرسان پرسان به دنبال بهترین مشاوران و برنامه ریزان می گشتم، تا اینکه در مصاحبه یکی از رتبه های برتر خواندم که ایشان از موسسه کنکور آسان است کمک گرفته بودند.

 

مطلب پیشنهادی : موفقیت با مهندس امیر مسعودی

می خواهم رتبه برتر شوم

می خواهم رتبه برتر شوم

از آنجایی که مسیر من و دانشجوی حاضر دانشگاه تهران یکی بود، من نیز از ایشان الگو گرفته و با مشاوران موسسه کنکور آسان است تماس گرفتم. از همان ابتدا پیگیری هایشان به دلم نشست و فهمیدم که این سیستم چطور دانش آموزان را به رتبه های برتر تبدیل می کند. در این موسسه ثبت نام کردم و از همان اول به مشاورم گفتم؛ که فقط به عشق دانشگاه تهران درس می خوانم و برای من برنامه برای قبولی در این دانشگاه بچیند.

بعد از بررسی ها و گذراندن آزمون تعیین سطح، ایشان شرکت در بهترین طرح های موسسه را به من پیشنهاد دادند. من نیز چون به مسیری که پیش رو دارم، اطمینان داشتم، قبول کرده و از همان روز اول، با پشتکاری بسیار، تلاش خود را شروع کردم.

 

پیگیری های مشاوران موسسه کنکور اسان است 

مطلب پیشنهادی : موفقیت با مهندس امیر مسعودی

می خواهم رتبه برتر شوم

پیگیری های روزانه مشاورم و صحبت کردن با رتبه های برتر سال های گذشته در من انگیزه بیشتری ایجاد می کرد. احساس می کردم که در این مسیر دیگر تنها نیستم. هر جا که به کمک نیاز داشتم، مشاورم دلسوزانه مرا راهنمایی می کرد. تا اینکه به ماه های پایانی کنکور نزدیک می شدیم. استرسی وصف ناپذیر در جانم ریشه دوانده بود.

اما این بار نیز صحبت های آرامش بخش استاد حسین احمدی و راهنمایی های مشاورم، مرا با طیب خاطر بر سر جلسه کنکور برد.
برای اینکه بتوانم آینده ام را بسازم، فقط به عشق دانشگاه تهران درس می خوانم

مطلب پیشنهادی : خرید دی وی دی های اوج یادگیری ( یادگیری آسان ) ( کنکور آسان است )

قبولی در دانشگاه و اینده من

 

می خواهم رتبه برتر شوم

می دانستم که آینده ام در گرو قبولی در دانشگاهی است که همه آرزوی پذیرفته شدن در آن را دارند. به همین خاطر فقط به عشق دانشگاه تهران درس می خوانم، حتی روز های آخر و تست های آخری هم را که حل می کنم، تنها به خاطر قبولی در دانشگاه تهران است. قبول شدن در رشته های پزشکی برای رشته های تجربی و قبولی در رشته های مهندسی برای دانش آموزان ریاضی؛ آن هم در دانشگاه تراز اول کشور، افتخار کمی نیست.

مطلب پیشنهادی : طرح احیا { ویژه دانش آموزانی که وضعیت مناسبی ندارند }

می خواهم رتبه برتر شوم

در رقابتی که تنها رتبه های تک رقمی و دو رقمی می توانند پذیرفته شوند، یافتن جایگاهی که برای من باشد، سخت بود. البته این تصورات برای قبل از آشنایی با امیر مسعودی بود. استادی که دیدی جدید از حل کردن ریاضی و فیزیک را در من ایجاد کرد. روش های تست زنی را از ایشان یادگرفتم و الحق که بر سر جلسه کنکور بود که متوجه شدم، راه حل های تستی چقدر می توانند در موفقیت من تاثیرگذار باشند.

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی و محصولات آموزشی مخصوص پایه دهم با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { پایه دهم} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است ویژه پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت اوج یادگیری مراجعه کنید

 

 

 

می خواهم رتبه برتر شوم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس