معرفی اساتید کنکور آسان است ، راهی برای کسب شناخت بیشتر این موسسه

معرفی اساتید کنکور آسان است ، راهی برای کسب شناخت بیشتر این موسسه

اساتید کنکور آسان است

معرفی اساتید کنکور آسان است ، راهی برای کسب شناخت بیشتر این موسسه

معرفی اساتید کنکور آسان است

 

در این مقاله بر آن هستیم که با معرفی اساتید کنکور آسان است، دید شما را نسبت به این موسسه و اساتید آن باز کرده و با معرفی هر استاد، ایشان و تالیفاتشان را برای شما تشریح کنیم. حدود ۱۵ سال قبل، موسسه کنکور آسان است با یک سیستم جدید شروع به کار کرد. سیستمی که در آن نشان می داد، قبولی در کنکور، آنقدر ها هم که دانش آموزان گمان می کنند، سخت و غیر ممکن نیست.

به همین منظور سیاست این موسسه بر آن بود که به بهره گیری از اساتیدی مجرب، که نگاهی تازه و متفاوت به کنکور دارند، آثار جدیدی را گردآوری کرد.

مطلب پیشنهادی : تدریس فیزیک یازدهم استاد امیر مسعودی کنکور آسان است

 

 

معرفی اساتید کنکور آسان است، به منظور آگاه سازی دانش آموزان، از مهارت های اساتید جدید بوده و اینکه استفاده از آموزش های این دبیران، چه تاثیری بر روی موفقیت آنان خواهد گذاشت.

مثلا دانش آموزی که در درس ریاضی دچار مشکلات یادگیری می باشد، به دنبال استادی است که با راه های آسان و کوتاه، او را به هدف خود برساند.

مطلب پیشنهادی : آموزش جامع زیست یازدهم عرفان پازوکی کنکور آسان است

 

 

معرفی اساتید کنکور آسان است، برای رشته تجربی و ریاضی

 

تمامی داوطلبان می دانند که پر متقاضی ترین رشته برای کنکور، رشته تجربی، سپس انسانی و در آخر ریاضی می باشد. این رشته ها سالانه بیش از ۸۰۰ هزار نفر متقاضی شرکت کننده داشته، که همگی آن ها برای رتبه کمتر از ۵۰۰۰ نفر رقابت می کنند.

به همین جهت، ما به معرفی اساتید کنکور آسان است می پردازیم تا شما اساتید مورد نظر خود را، برای کسب رتبه های تک رقمی بیابید.

مطلب پیشنهادی : محصولات کنکور آسان است قیمت شیمی پایه یازدهم

 

یکی از بهترین اساتید زیست شناسی کشور، دکتر مهدی شیخی است. از ایشان تدریس های بسیاری از جمله آموزش زیست شناسی نظام قدیم و نظام جدید، روش های تست زنی و جمع بندی ها انتشار یافته است.

 

نمونه تدریس دکتر مهدی شیخی ، استاد موسسه کنکور اسان است 

 

 

 

احتمالا بسیاری از دانش آموزان نام امیر مسعودی را با برنامه اوج یادگیری، به ذهن خود سپرده اند. این برنامه بیش از سایر تبلیغات موسسه، به معرفی اساتید کنکور آسان است، می پردازد.

امیر مسعودی مدرس ریاضی و فیزیک موسسه بوده که به دلیل شیوه تدریس و روش های نوینی که برای درک و حل تست های ریاضی و فیزیک ارائه داده است، مشهور می باشد.

تمامی مباحث ریاضی و فیزیک، چندین جمع بندی، پکیج کامل روش های تست زنی، برای هر دو درس از این استاد موجود می باشد.

 

نمونه تدریس استاد ریاضی و فیزیک موسسه کنکور اسان است ، امیر مسعودی 

 

مطلب پیشنهادی : مجموعه جمع بندی زیست شناسی دوازدهم عرفان پازوکی کنکور آسان است

 

 

معرفی اساتید کنکور آسان است

و اما یکی از مهمترین دروس برای رشته های ریاضی و تجربی شیمی است؛ که تدریس این علم به دستان توانمند عارف ربیعیان سپرده شده است.

محاسبات ذهنی، شیمی نظام قدیم و نظام جدید، روش های تست زنی و جمع بندی ها نیز به زحمات شبانه روزی انتشارات گیلنا، از این این استاد ارجمند در اختیار دانش آموزان قرار گرفته است.

 

نمونه تدریس درس شیمی توسط استاد شیمی موسسه کنکور اسان است ، استاد عارف ربیعیان 

 

سایر دروس که شامل دروس عمومی می باشند، اغلب یا به وسیله دو استاد تدریس شده اند و یا به صورت تک استادی. برخی از مباحث ادبیات را استاد حسین احمدی به همراه استاد محبوبی به تدریس می نمایند. این در حالی است که برخی دیگر به صورت مجزا از استاد احمدی و استاد محبوبی گردآوری شده است.
درس عربی و دین و زندگی نیز از دیگر تالیفات استاد حسین احمدی می باشد. ایشان دارای دکتری زبان عرب بوده و یکی از اساتید به نام در زمینه تدریس عربی می باشد. برای هر دو درس روش های آموزش، تست زنی و جمع بندی نیز موجود می باشد.

 

 

نمونه تدریس استاد ادبیات و دین و زندگی و عربی موسسه کنکور اسان است ، استاد حسین احمدی 

 

معرفی اساتید کنکور آسان است

مطلب پیشنهادی : جمع بندی تاریخ ادبیات یازدهم استاد حسین احمدی کنکور آسان است

یکی دیگر از چهره هایی که جز معرفی اساتید کنکور آسان است می باشد، استاد شهراد محجوبی است. ایشان مدرس زبان انگلیسی موسسه بوده و تمامی مباحث چهارگانه ریدینگ، رایتینگ، کلوز تست و لغت ها را آموزش می دهد. از این استاد تالیفات دیگری که در سطح دانشگاهی می باشند، موجود است.

 

نمونه تدریس استاد زبان انگلیسی موسسه کنکور اسان است ، استاد شهراد محجوبی 

 

 

 

تمامی این اساتید، میان دو رشته ریاضی و تجربی مشترک می باشند. البته دروس عمومی که برای هر سه گرایش می باشد نیز، به صورت اشتراکی تدریس شده است.

مطلب پیشنهادی : جمع بندی عربی کنکور استاد احمدی کنکور آسان است

معرفی اساتید کنکور آسان است

معرفی اساتید کنکور آسان است، برای رشته انسانی

اما یکی از تخصصی ترین پکیج های آموزشی موسسه کنکور آسان است، برای رشته انسانی می باشد. می توان به جد گفت که کنکور آسان است، بزرگترین مرجع آموزش های رشته علوم انسانی می باشد. در این خصوص باید به معرفی اساتید کنکور آسان است که به تدریس در رشته انسانی می پردازند، پرداخت.

استاد حسین احمدی که خود دارای تخصص در رشته انسانی است، تمامی دروس تخصصی عربی و ادبیات را تدریس می نماید. همچنین استاد نیما حاجی لر، مدرس دروس روانشناسی و جامعه شناسی است. این استاد یکی از بهترین و جوان ترین اساتید رشته انسانی می باشند. از ایشان تالیفات بسیار برای دانش آموزان نظام قدیم و جدید، منتشر شده است. همچنین درس ریاضی رشته انسانی که معمولا با ضریب یک یا دو در کنکور ارائه می شود، توسط استاد….. تدریس می گردد.

معرفی اساتید کنکور آسان است

 

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی و محصولات آموزشی مخصوص پایه دهم با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { پایه دهم} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است ویژه پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت اوج یادگیری مراجعه کنید

 

 

 

فهرست مطالب

۳ دیدگاه دربارهٔ «معرفی اساتید کنکور آسان است ، راهی برای کسب شناخت بیشتر این موسسه»

  1. من تدریس های عارف ربیعیان و انیر مسعودی رو دارم. واقعا حرف نداره و بینظیره. استفاده کنید با خیال راحت

  2. من نمونه تدریس ها رو دیدم آقای ربیعیان واقعا فوق العاده هستن من تهیه میکنم محصولات رو شما هم حتما اینکارو بکنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×