محصولات انتشارات گیلنا

محصولات انتشارات گیلنا

انتشارات گیلنا

محصولات انتشارات گیلنا

محصولات انتشارات گیلنا شامل تعداد زیادی دی وی دی و کتب و جزوه است که هر کدام بر اساس نیاز دانش آموزان دوره متوسطه و پایه های مختلف منتشر شده اند. دانش آموزان متوسطه به خصوص دوره ی دوم که منابع کنکور سراسری را در دروس خود دارند، بیشترین جامعه ی هدف محصولات انتشارات گیلنا هستند.

 

مزیت استفاده از محصولات انتشارات گیلنا

امروزه استفاده از کتب معمول درسی برای موفقیت در کنکور سراسری چندان نمی تواند مؤثر واقع شود، کنکور در اصل یک رقابت است و هر چه دیگر رقیبان خود را بالا بکشند در رتبه ی داوطلب بسیار می تواند مؤثر باشد. به همین علت باید هر دانش آموزی بتواند یک برنامه ریزی دقیق منطبق بر منابع کامل و استاندارد داشته باشد. به همین علت است که محصولات انتشارات گیلنا توانسته اند در میان داوطلبان کنکور و دانش آموزان پایه متوسطه طرفداران زیادی داشته باشند.

یکی دیگر از مزیت های استفاده از محصولات انتشارات گیلنا، بهره بردن از تدریس اساتید برتر کشوری است. اساتیدی که از شیوه های نوین آموزشی به خصوص برای تست های کنکور استفاده می کنند و آموزش های منحصر به فردی را برای تدریس به دانش آموزان می آموزند. اساتیدی همچون دکتر حسین احمدی و مهندس امیر مسعودی که با آموزش های خود به دانش آموزان این انگیزه را می دهند تا بتوانند با سرعت و دقت بیشتری تست زنی کنند.

محصولات انتشارات گیلنا

بسیاری از مباحث دروسی مانند ریاضی و فیزیک زمان زیادی برای حل، از دانش آموز سر جلسه ی کنکور می گیرد. به همین علت است که فقط یادگیری مباحث مهم نیست و باید روش هایی را فراگرفت که به وسیله ی آنها نکات کنکوری تست ها را بیرون کشید و در کمتر از یک دقیقه جواب صحیح یک تست را پیدا کرد. با این کار هم دقت و هم سرعت کار به مقدار زیادی بالا می رود و تأثیر زیادی در نتیجه ی کنکور سراسری خواهد داشت.

محصولات انتشارات گیلنا
محصولات انتشارات گیلنا

تهیه ی محصولات انتشارات گیلنا

برای اینکه بتوانید محصولات انتشارات گیلنا را دریافت کنید، می توانید از سایت موسسه ی کنکور آسان است برای خرید اقدام کنید. همچنین طیف وسیعی از دروس خود را به راحتی با این آموزش ها تقویت کنید و در کمترین زمان ممکن با دقت بالا تست بزنید. بدون شک پس از استفاده از این آموزش ها، پیشرفتی شگرف در توانایی تست زدن خود خواهید دید و به مقدار زیادی از رقیبان خود جلو خواهید زد و در نهایت کنکور سراسری را به مراتب بهتر پشت سر خواهید گذاشت

 

توصیه مهم من به شما دانش آموزان این است که حتما برای درس خواندن از منابع خوبی استفاده کنید. منابعی که بتونه در مدت زمان کوتاه حجم بالایی از مطالب را با کیفیت بالا انتقال بده. خیلی از منابع آموزشی موجود در بازار خسته کننده و غیر مفید هستند و با اضافه گویی های بیش از حد شما را از مسیر موفقیت دور میکنند. پیشنهاد میکنم حتما برای افزایش سرعت و کیفیت مطالعه خود از منابع آموزشی کنکور آسان است استفاده کنید.

دی وی دی های آموزشی کنکور آسان است توسط بهترین اساتید کشور تدریس شده و سبک تدریس تکنیکی و رمزگردانی شده دارد و باعث میشود مطالب با کیفیت و ماندگاری بالاتری در ذهن شما جای خوش کند.

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است ویژه پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت اوج یادگیری مراجعه کنید

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس