لذت یادگیری شیمی با عارف ربیعیان در دی وی دی های آموزشی موسسه کنکور آسان است

 لذت یادگیری شیمی با عارف ربیعیان در دی وی دی های آموزشی موسسه کنکور آسان است

یادگیری شیمی باعارف ربیعیان

 لذت یادگیری شیمی با عارف ربیعیان در دی وی دی های آموزشی موسسه کنکور آسان است

برای دانش آموزان رشته تجربی و ریاضی، شیمی یکی از دروس مهم و سرنوشت ساز در کنکور می باشد. علاوه بر این، دانش آموزان برای امتحانات پایان ترم و همچنین درک درست از شیمی، به استادی که بتواند آن ها را به دنیایی رنگارنگ ترکیبات شیمیایی پیوند بزند نیاز دارند. از این رو همیشه لذت یادگیری شیمی با عارف ربیعیان در ذهن و روح دانش آموزان باقی خواهد ماند. لذتی که منجر به تمرین و درک بیشتر می گردد. قطعا چنین دانش آموزانی در زمینه فراگیری دروس بسیار موفق تر از سایرین هستند.

لذت یادگیری شیمی با عارف ربیعیان

مطلب پیشنهادی :روش صحیح مطالعه شیمی

لذت یادگیری شیمی با عارف ربیعیان
لذت یادگیری شیمی با عارف ربیعیان

اما لذت یادگیری شیمی با عارف ربیعیان، تنها مختص به آموزش های مفهومی و رمز نگاری شده این استاد گرانقدر نیست، بلکه روش های تست زنی هوشمند و جمعبندی های کاربردی عارف ربیعیان در دو سال گذشته توانسته است، سطح علمی بسیاری از دانش آموزان را در کمترین زمان ممکن بهبود بخشد.

لذت یادگیری شیمی با عارف ربیعیان

چگونه می توانیم، از لذت یادگیری شیمی با عارف ربیعیان، بهره گیریم؟

مطلب پیشنهادی :محصولات کنکور آسان است قیمت شیمی پایه یازدهم

با یک تجزیه و تحلیل ساده در مورد سوالات کنکور می توانیم دریابیم که سوالات این درس بسیار شبیه به تست هوش مطرح می شوند. در حقیقت دانش آموزان به دلیل سادگی بسیار اغلب تست ها را اشتباه پاسخ می دهند. به همین علت، به استادی نیاز است که تفاوت میان مسائل مشابه و راه حل های میانبر را به دانش آموزان آموزش دهد. دی وی دی های آموزشی عارف ربیعیان، یکی از بهترین منابع برای سه مقطع؛ دهم، یازدهم و دوازدهم می باشند. به این ترتیب دانش آموزان همراه می توانند همزمان با مدرسه، خود را برای کنکور نیز آماده سازند.

مطلب پیشنهادی :روش صحیح مطالعه شیمی ( مهم )

لذت یادگیری شیمی با عارف ربیعیان
آنچه که دانش آموزان را ترغیب به تمرین می کند، لذت یادگیری شیمی با عارف ربیعیان است. زیرا که این استاد با چنان مهارتی به تدریس و تست زنی می پردازد، که دانش آموزان را سر ذوق آورده و آن ها را تشویق به حل مسائل بیشتر می کند.
یکی دیگر از لذت یادگیری شیمی با عارف ربیعیان، در حل مسائل محاسباتی می باشد. این گونه از مسائل طرفداران بسیاری در بین دانش آموزان ندارد. این در حالی است که حدود ۱۰ سوال از کنکور در مورد این مسائل مطرح می شود. به همین منظور، عارف ربیعیان با آموزش روش های نوینی در زمینه محاسبه و تجزیه و تحلیل، توانسته است به ارتقا علمی این دانش آموزان کمک کند.

لذت یادگیری شیمی با عارف ربیعیان

جهت دریافت تدریس های پایه دوازدهم امیر مسعودی و همچنین مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی و کنکور با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مهندس امیر مسعودی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

 در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است ویژه پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت اوج یادگیری مراجعه کنید

 

توصیه مهم من به شما دانش آموزان این است که حتما برای درس خواندن از منابع خوبی استفاده کنید. منابعی که بتونه در مدت زمان کوتاه حجم بالایی از مطالب را با کیفیت بالا انتقال بده. خیلی از منابع آموزشی موجود در بازار خسته کننده و غیر مفید هستند و با اضافه گویی های بیش از حد شما را از مسیر موفقیت دور میکنند. پیشنهاد میکنم حتما برای افزایش سرعت و کیفیت مطالعه خود از منابع آموزشی کنکور آسان است استفاده کنید.

دی وی دی های آموزشی کنکور آسان است توسط بهترین اساتید کشور تدریس شده و سبک تدریس تکنیکی و رمزگردانی شده دارد و باعث میشود مطالب با کیفیت و ماندگاری بالاتری در ذهن شما جای خوش کند.

لیست قیمت دی وی دی های اموزشی

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×