قیمت دی وی دی های اوج یادگیری

قیمت دی وی دی های اوج یادگیری

قیمت دی وی دی های اوج یادگیری

قیمت دی وی دی های اوج یادگیری

قیمت دی وی دی های اوج یادگیری

 

دو طریق برای خرید دی وی دی های اوج یادگیری وجود دارد . خوب مسلما بعضی از افراد توان خرید یک جای دی وی دی های اوج یادگیری را ندارند.برای همین می توانند از خرید خود را به صورت سر فصلی انجام دهند . در خرید سرفصلی داوطلب فقط یک سرفصل را می خرد و در نتیجه فقط هزینه ان سرفصل را می پردازد .

خرید دی وی دی های اوج یادگیری

راه دیگر خرید دی وی دی های اوج یادگیری این است که شما بسته های اموزشی را به صورت یک جا تهیه کنید . در این روش داوطلب تمام بسته های اموزشی مورد نیاز را به صورت کامل تهیه می کند و هزینه ان را به صورت کامل پرداخت می کند .

 

در روش تهیه ی سرفصلی هزینه کمی پرداخت می شود چرا که داوطلب فقط بعضی از سرفصل ها را به صورت جداگانه تهیه می کند ولی اگر کمی عمیق تر فکر کنید . می بینید که درست است در این روش داوطلب هزینه ی کمتری پرداخت می کند ولی امکانات بسیار رایگانی را از دست می دهد .

 

 

تهیه ی یک جای بسته های آموزشی

موسسه کنکور آسان است برای کسانی که بسته های اموزشی را به صورت یک جا تهیه می کنند امکانات رایگان بسیاری مانند مشاوره و برنامه ریزی و پشتیبانی در نظر می گیرد که اگر داوطلب بخواهد هر کدام از این ها را به صورت جداگانه تهیه کند باید هزینه ی بسیاری را پرداخت کند . در حقیقت در خرید سرفصلی ،  داوطلب این امکانات رایگان را ندارد در نتیجه باید برای تهیه ی این امکانات هزینه اضافی پرداخت نماید . پس بهترین روشه تهیه دی وی دی های اوج یادگیری که باعث کم شدن هزینه های شما مشود تهیه ی این دی وی دی های اموزشی به صورت یک جا می باشد که بتوانید از پشتیبانی و مشاوره رایگان هم استفاده کنید .

قیمت دی وی دی های اوج یادگیری
قیمت دی وی دی های اوج یادگیری

مطالب درسی

مطالبی که تدریس می شوند برای هر درس متفاوت می باشد سرفصل هر دروس هم متفاوت می باشد برای همین حجم مطالب هر درس و هرفصل هم متفاوت می باشد . قیمت دی وی دی های اموزشی اوج یادگیری بر اساس حجم و نوع مطالبی که اموزش داده می شود تعیین می شود . مسلما بعضی از درس ها حجم بیشتری دارند و بعضی از دروس از اهمیت کمتری دارند.

 

مساله ی بعدی دی وی دی های جمع بندی و تست زنی اوج یادگیری می باشد . اگر این دی وی دی ها را در زمان مناسب خود تهیه کنید ، تا حد زیادی می توانید در وقت و هزینه ی خود صرفه جویی کنید

 

بهترین راه برای کاهش قیمت دی وی دی های اوج یادگیری

 

موفقیت بدون برنامه ریزی امکان پذیر نمی باشد . برنامه ریزی یک از شروط لازم برای موفقیت می باشد . اما شرط کافی نمی باشد . یکی دیگر از شروط موفقیت در کنکور این است که داوطلب منابع خوبی را برای مطالعه کنکور انتخاب کند .

یکی از کارهای بسیار خوبی که مشاوران کنکور اسان است در مورد داوطلبان کنکور انجام داده اند این است که برنامه ریزی های خوبی را برای مدت زمان های متفاوتی طراحی کرده اند . از این برنامه ها می شود به برنامه ریزی 120 روزه اشاره کرد.

در این برنامه ریزی ها سعی شده است که همه شرایط داوطلب در نظر گرفته شود و دقیقا مشخص شده است که داوطلب در چه زمان هایی باید دی وی دی ها را تماشا کند و در چه زمانی باید به مطالعه کتاب بپردازد و در چه زمانی تست زنی کنند و…….

داوطلب می تواند با مشاور موسسه به مشورت بپردازد و دی وی دی های اموزشی را با توجه به برنامه به مرور تهیه کند .

 

معمولا بعضی از روزها در سال ، روزهای خاصی هستند که فروشندگان کالا ها تخفیف های خوبی را در این روزها برای اجناس خود در نظر می گیرند

 

موسسه کنکور اسان است هم از این کاروان عقب نمانده است و در بعضی از ایام که در سال خاص هستند دی وی دی های خود را به صورت رایگان د راختیار داوطلبان کنکور قرار می دهد .

 

بعضی از دی وی دی های اموزشی با هدف صرفه جویی در وقت داوطلب تهیه شده اند . دی وی دی های جمع بندی از این نوع دی وی دی ها می باشند . اگر داوطلب نتواند تا اخر اسفند مطالعه ی خود را به پایان برساند می تواند از دی وی دی های جمع بندی استفاده کند . این دی وی دی ها تاثیر زیادی در صرفه جویی زمان برای داوطلب دارند .

کاهش قیمت دی وی دی های اوج یادگیری

مواردی که  ذکر کردیم راه هایی بودند که شما با استفاده از ان ها می توانستید قیمت دی وی دی های اوج یادگیری را کاهش دهید . اما بیایید کمی عمیق تر فکر کنیم . اگر کمی بررسی کنید متوجه می شوید که هزینه ای که شما پرداخت می کنید در مقابل چیزی که به دست می اورید بسیار نا چیز است . شما مدت زیادی از همه چیز می زنید تا در کنکور قبول شوید و در رشته دل خواه خود به تحصیل بپردازید .

حالا اگر در کنکور قبول نشوید یک سال از عمر خود را بیهوده هدر داده اید . پس هزینه ای که بابت خرید این منابع اموزشی خرج می کنید در مقابل چیزی که به دست خواهید اورد بسیار کم و ناچیز می باشد . پس بهتر است که این هزینه ناچیز را خرج کنید تا چیزی را که بابتش از همه چیزتان زده اید را به دست بیاورید .

قیمت دی وی دی های اوج یادگیری بر چه اساسی است

مساله ی مهم در یادگیری ارتباط برقرار کردن داوطلب با استاد می باشد اگر داوطلب نتواند با استادی که تدریس می کند ارتباط خوبی برقرار کند عملا یادگیری درستی هم اتفاق نمی افتد . موسسه اوج یادگیری برای این مساله چاره ای اندیشیده است و ان این است که هر درس را دو استاد تدریس می کند . و این تعدد اساتید برای هر درس باعث می شود که داوطلب استادی را که به راحتی با ان ارتباط برقرار می کند را انتخاب نماید

.

بعضی از دانش اموازان از نظر علمی بسار قوی هستند و نیاز به یادگیری مطالب پیشرفته تر و تخصصی تری دارند . بعضی از داوطلبان از سطح علمی خوبی برخوردار نیستند و اگر به ان ها مطالب علمی پیشرفته را اموزش بدهیم نه تنها پیشرفت نمی کنند بلکه گیج تر هم می شوند . برای همین موسسه کنکور اسان است با در نظر گرفتن این مساله در هر درس برای هر گروه از این داوطلبان یک تدریس ارائه داده است که همه ی داوطلبان با خیال راحت بتوانند از دی وی دی های اموزشی کنکور آسان است استفاده نمایند . همین تعدد اساتید برای گروه های مختلف داوطلبان یکی از علت هایی می باشد که باعث شده است قیمت دی وی دی های اوج یادگیری متفاوت باشد .

تاثیر دروس عمومی بر قیمت دی وی دی ها

یکی دیگر از چیزهایی که در قیمت دی وی دی های اوج یادگیری تاثیر گذار می باشد دروس عمومی می باشد . دروس عمومی بسیار گسترده می باشند و هر فصل از دروس عمومی حجم زیادی از مطالب را در بر دارد . و حجم مطالب در فصل های متفاوت دروس عمومی متفاوت می باشد . از طرفی هر پایه ی تحصیلی دارای کتاب های عمومی مختص به خود می باشد .

این گستردگی و تنوع در فصل ها و کتاب های دروس عمومی منجر به تولید دی وی دی هایی می شود که دارای قیمت های متفاوتی می باشند برای مثال درس زبان انگلیسی را در نظر بگیرید که به صورت گسترده در چهار بخش اموزش داده می شود که عبارتند از کلوز ، تست ، لغات ، ریدینگ و هر کردام از این بخش ها برای هر پایه ی تحصیلی وجود دارد و در هر پایه تحصیلی دارای حجم های متفاوتی می باشند . دی وی دی های جمع بندی هم علاوه بر موارد گفته شده وجود دارد . که می تواند قیمت دی وی دی های اوج یادگیری را کاهش بدهد . چرا که دی وی دی ها جمع بندی همراه با دی وی دی های اموزشی ارائه می شود .

 

دی وی دی ها ی دین و زندگی برای هر سال تهیه می شود و هم چنین دی وی دی های درس عربی هم موجود می باشد . دی وی دی های عمومی اوج یادگیری قیمت کمتری نسبت به دی وی دی های تخصصی دارند برای همین اگر شما یک برنامه ریزی خوب داشته باشید می توانید ان ها را به راحتی تهیه کنید .

ایا می توان بسته های تست زنی را تنها برای کاهش قیمت دی وی دی های اوج یادگیری تهیه کرد .

به دلیل کمبود بودجه ی مالی ، گاهی داوطلبان از خرید دی وی دی های اموزشی سر باز می زنند و فقط به دی وی دی های اموزشی اکتفا می کنند . این داوطلبان معمولا این استدلال را دارند که انچه لازم بوده است آموزش ببینند را در کلاس های درس در مدرسه یادگرفته اند و خرید دی وی دی های اموزشی اوج یادگیری فقط پول هدر دادن می باشد. ولی اشتباه می کنند ! درست است که این داوطلبان در کلاس های درس مدرسه شرکت کرده اند و اموزش های درسی را دیده اند ولی مطمئنا نکاتی که در دی وی دی های اموزشی اوج یادگیری توسط اساتید گفته می شود در کلاس های درس وجود ندارد .

این را تمام کسانی که دی وی دی های اموزشی اوج یادگیری را تهیه کرده اند متوجه شده اند . تهیه  دی وی دی های روش های تست زنی بدون دی وی دی های اموزشی اصلا توصیه نمی شود . و می تواند منجر به این شود که شما از نظر درسی ضربه بخورید

 

جهت دریافت قیمت  اوج یادگیری با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { قیمت اوج یادگیری } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است ویژه پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت اوج یادگیری مراجعه کنید

 

 

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×