قرعه کشی بزرگ با جوایز نفیس

قرعه کشی بزرگ با جوایز نفیس

55

قرعه کشی بزرگ با جوایز نفیس

شانس خودتون رو امتحان کنید و در قرعه کشی بزرگ با جوایز نفیس شرکت کنید

موسسه کنکور اسان است بهترین محصولات کنکور رو ارائه می ده تصمیم گرفته یک قرعه کشی خیلی بزرگ ویژه  دانش اموزان برگزار بکنه ، این قرعه کشی بزرگ پر از جوایز نفیس هستش و اگر توی این قرعه کشی برنده بشید می تونید توی جایزه های بزرگ این قرعه کشی که استفاده بکنید . پس تا دیر نشده بشتابید و توی این قرعه کشی شرکت کنید .

لیست قیمت

قرعه کشی بزرگ با جوایز نفیس
قرعه کشی بزرگ با جوایز نفیس

چه جوری شرکت کنم؟

مطمئنم همین الان این سوال رو پرسیدی که من چه جوری توی قرعه کشی شرکت کنم . اصلا نگران نباش چون من الان راه شرکت توی قرعه کشی رو بهت می گم . همین الان گوشیت رو بردار و کلمه “قرعه کشی ” رو به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک ، دیدی چقدر اسون بود .

چه کسایی می تونن شرکت کنن

همه می تونن توی این قرعه کشی شرکت کنن و هیچ محدودیتی نداره فقط عجله کنید که و زودتر توی قرعه کشی شرکت کنید تا سریعتر وارد لیست قرعه کشی بشید .

جوایز قرعه کشی چی هستش؟

خوب رسیدیم به قسمت جالب قضیه ، مطمئنم همتون الان منتظر هستید که بدونید با شرکت توی این قرعه کشی چی گیرتون میاد؟ خوب این چه سوالیه می پرسید ، چیزای خیلی خوب گیرتون میاد ، لابد می گید این چیزای خیلی خوب چیه ؟ معلومه دیگه چیزایی که خیلی بد نیستن !

شوخی کردم !!!!!!!!!!

موسسه کنکور اسان است برای قرعه کشی بزرگ جایزه های خوبی در نظر گرفته این جایزه ها عبارتند از

گوشی هوشمند و پکیچ های اموزشی کنکور اسان است . این قرعه کشی فرصت خوبی است برای داوطلبانی که دوست داشتن از پکیج های اموزشی کنکور اسان است استفاده کنن و حالا به هر علتی توانایی استفاده از این پکیج ها رو نداشتن .

تا دیر نشده گوشی رو بردارید و کلمه قرعه کشی رو به شماره “۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳” ارسال کنید.

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی تخصصی هر پایه  کنکور آسان است با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی   تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس