شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان در اوج یادگیری

شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان در اوج یادگیری

EEEFA B A C BDFC

شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان و چالش های آن برای یادگیری

شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان

مجموعه ای از زیباترین و کاربردی ترین مباحث شیمی، در قالب کتاب شیمی دوازدهم گردآوری شده است. مباحثی که نزدیکی بسیاری با آنچه که ما در زندگی تجربه می کنیم دارد. از این رو درک و فهم دانش آموزان با خواندن این مطالب تحریک شده و حس کنجکاوی آن ها برای یادگیری بیشتر تحریک می شود. به همین دلیل شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان، برای دانش آموزانی طراحی شده است که خواهان یادگیری بیشتر و قبولی در کنکور می باشند.

 

لیست قیمت

 

کتاب شیمی دوازدهم از ۴ بخش اصلی تشکیل شده است که هر کدام دارای مبحثی مجزا از دیگری می باشند که با عنوان های:

مولکول ها در خدمت تندرستی

مولکول ها در خدمت تندرستی، آسایش و رفاه در سایه شیمی، شیمی جلوه ای از هنر، زیبایی و ماندگاری و راهی به سوی آینده ای روشن تدریس می شوند. مطالب مربوط به هر سرفصل در دی وی دی های جداگانه ای توسط موسسه کنکور آسان است تهیه شده است، تا دانش آموزان به صورت مرحله ای، به مطالعه و تمرین کردن آن ها بپردازند. شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان، علاوه بر مطالب آموزشی، دارای دی وی دی های روش های تست زنی برای هر فصل نیز می باشد. علاوه بر این، این مجموعه دارای دی وی دی های جمع بندی است، که برای دوران مرور و تست زنی تهیه شده اند.

 

محاسبات ذهنی ریاضی در شیمی ( کنکور اسان است )

 

شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان در اوج یادگیری

شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان را می توان یکی از کامل ترین مجموعه های تدریس شده در موسسه کنکور آسان است قلمداد کرد، که هر ساله با برگزاری کنکوری جدید، یک سری نکات جدید به آن افزوده شده و آپدیت می گردد. این مجموعه ی کم نظیر برای دانش آموزانی طراحی شده است که هدف آن ها کسب نمره بیش از ۵۰ درصد در این درس بوده و می خواهند با شیمی، قبولی در کنکور را برای خود تضمین کنند.

 

مباحث مهم شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان

فصل اول شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان در مورد ساختار اتم، استر ها و باز ها ساختار این مواد و واکنش های آن ها می باشد. بخش پایانی فصل اول که یکی از مهم ترین مباحث شیمی به حساب می آید، در مورد استوکیومتری، واکنش های تعادلی و محاسبه سرعت واکنش ها است. فصل دوم شیمی دوازدهم در مورد انرژی جنبشی و پتانسیل بوده، که همراه با خوردگی فلزات، محاسبات الکتروشیمی، اندازه گیری تغییر جرم و سری الکتروشیمیایی، تدریس می شود.

 

شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان
شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان

فصل سوم شیمی دوازدهم

فصل سوم شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان، همگام با کتاب، مباحث انواع ساختار و ترکیب های یونی، واکنش پذیری انواع مواد آلی و معدنی، رفتار تناوبی مولکول ها و قواعد واکنش پذیری مواد را تدریس کرده است. فصل چهارم و پایانی شیمی دوازدهم، که یکی از جدید ترین مباحث در علم شیمی نیز می باشد، در مورد ساختار دگر شکل ها و رفتار مواد در مقیاس نانو و ماکرو است.

تمامی مباحث ذکر شده دانش اموزان را برای ورود به دانشگاه اماده می سازد

تمامی مباحث ذکر شده در این ۴ فصل، با هنرمندی تمام با یکدیگر در ارتباط بوده و دانش آموزان را برای ورود به دانشگاه آماده می سازد. لازم است که گفته شود، که هر کدام از این سرفصل ها در صورت ادامه تحصیل در رشته شیمی، خود دارای زیرشاخه های گسترده ای است که هم اکنون تنها بخش کوچکی از آن ها مورد مطالعه قرار می گیرد.

 

تدریس شیمی استاد ربیعیان پایه دهم کنکور آسان است

شیمی دوازدهم عارف ربیعیان و ایجاد درک عمیق

شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان، سعی دارد که با ایجاد درک عمیق و مفهومی شیمی در نهان گاه دانش آموزان، آن ها را نه تنها برای کنکور، بلکه برای تحصیل در مقاطع بالاتر آماده سازد. خوشبختانه دانش آموزان با پیشخوانی مطالب در تابستان می توانند این حجم بزرگ از درس را مطالعه کرده و در سال تحصیلی منتهی به کنکور، بیشتر وقت خود را صرف تست زنی و زمانبندی کنند.

بهترین زمان برای خواندن شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان

در چند سال اخیر استفاده از کلاس های تقویتی و دی وی دی های آموزشی، رقابت میان دانش آموزان را بیش از پیش داغ تر کرده است. هم اکنون دیگر جدال بر سر منابع مفید و کار آمد نیست. زیرا که موسسه کنکور آسان است با از میان برداشتن تبعیض های مطالعاتی، فرصت استفاده از اساتید مجرب را در اختیار همه قرار داده است. در حال حاضر رقابت بر سر زمان است.

 

هر دانش آموزی که سریع تر از رقیبان خود پکیج شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان، استفاده کند، به همان اندازه از لحاظ زمانی می تواند جلو تر از سایرین باشد. زیرا که در طراحی این پکیج ها، دانش آموزان می توانند بدون نیاز به حضور در کلاس، درس ها را به صورت صد در صدی فرا گیرند.

 

 

زمان باقی مانده برای دانش اموزان

از این رو زمان باقی مانده برای این دانش آموزان، صرف مطالعه مازاد و تمرین های تکمیلی خواهد شد. علاوه بر این، دانش آموزانی که با پکیج های شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان به پیش می روند، دارای قدرت محاسباتی قوی و زمان بندی بسیار سریع هستند. زیرا که در مجموعه ی تدریس شده این استاد مجرب، محاسبات  شیمی به روش های میانبر و سریع آموزش داده می شود.

شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان در اوج یادگیری، دارای روش های تست زنی برای هر فصل بوده، که با توجه به نیاز دانش آموزان، در اختیار آنان قرار می گیرد. اما آنچه که بدیهی است، ترتیب خواندن سر فصل ها می باشد. زیرا که هر دانش آموز می باید ابتدا به مطالعه آموزش شیمی پرداخته و سپس به سراغ روش های تست زنی و جمع بندی برود. با این روش دانش آموزان تسلط بیشتری بر مطالب پیدا خواهند کرد.

 

محاسبات ذهنی ریاضی در شیمی ( کنکور اسان است )

میزان تاثیر شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان بر قبولی دانش آموزان در کنکور

پیشخوانی یکی از دروس مهم و تخصصی، می تواند دانش آموزان را بیش از پیش برای کنکور آماده سازد. علاوه بر این، با پیشخوانی می توان زمان بسیاری را برای تمرین کردن و تست زنی خرید. بسیاری از دانش آموزان با استفاده از دی وی دی های آموزشی شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان، از همان تابستان شروع به یادگیری کرده و در دوران مدرسه تنها به تست زنی و تمرین می پردازند.

دی وی دی های اموزشی و پوشش صد در صدی مطالب

از آنجایی که دی وی دی های آموزشی دارای پوشش ۱۰۰ درصدی مطالب هستند، می توان درس شیمی دوازدهم را بدون نیاز به حضور در کلاس، به صورت کامل فرا گرفت. در این دی وی دی ها، تمامی مسائل جزئی و کلی همراه با نکات مهم و کنکوری در قالب پکیج شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان، در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد. با این روند و همراه با برنامه ریزی های تخصصی که سوی موسسه کنکور آسان است صورت می گیرد، آن ها می توانند بیش از سایر رقیبان، خود را برای کنکور آماده شوند.

 

تدریس شیمی دوازدهم استاد ربیعیان کنکور آسان است

پکیج های شیمی دوازدهم

پکیج های شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان، در سه بخش آموزش، تست زنی و جمع بندی برای دانش آموزان فراهم شده است، که ترتیب مطالعه آن ها توسط مشاوران موسسه کنکور آسان است، به دانش آموزان آموزش داده می شود. این پکیج به گونه ای طراحی شده است که بتواند بیشترین بازدهی را در کمترین زمان ممکن برای دانش آموزان فراهم کرده و آن ها را با قدرت وارد فاز تست زنی کند.

 

بعد از آنکه دانش آموزان توانستند خود را به سطح بالایی از مهارت یادگیری برسانند، حال باید به مرور کردن و تست های زمان دار پرداخته و با شرکت در آزمون های آزمایشی و استفاده از بسته های جمع بندی، میزان مهارت خود را محک بزنند. قابل ذکر است که گفته شود، شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان را می توانید از طریق مشاوران موسسه کنکور آسان است، تهیه کنید.

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

 

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×