شهریه دندانپزشکی پردیس خودگردان (کنکور آسان است)

شهریه دندانپزشکی پردیس خودگردان (کنکور آسان است)

شهریه دندانپزشکی پردیس خودگردان (کنکور آسان است)

شهریه دندانپزشکی پردیس خودگردان (کنکور آسان است)

 

 

تحصیل در رشته دندانپزشکی دوره پردیس خودگردان یا بین الملل با پرداخت شهریه ممکن می باشد . شهریه دندانپزشکی پردیس خودگردان توسط هیئت امنای هر دانشگاه تعیین می شود و از طریق سایت رسمی هر دانشگاه اطلاع رسانی می شود و هر ساله به میزان ۱۰ الی ۱۵ درصد به میزان مبلغ شهریه این دوره افزوده می شود .

دانشگاه های سراسری مطابق سال های گذشته در دوره پردیس خودگردان بین الملل ) در رشته ی دندانپزشکی اقدام به جذب دانشجو در قبال دریافت شهریه کرده اند . از آنجایی که دوره پردیس بین الملل یا همان پردیس خودگردان برای رشته های پر طرفداری همچون دندانپزشکی با هدف دریافت شهریه تاسیس شده است ، داوطلبان بسیاری دارد که موفق به کسب رتبه لازم قبولی دندانپزشکی دولتی کنکور سراسری نشده اند .

بر این اساس داوطلبانی که فقط قصد قبولی رشته دندانپزشکی را در کنکور سراسری دارند در فرم انتخاب رشته کنکور ۹۹ خود می توانند رشته محل های دندانپزشکی پردیس خودگردان را قرار دهند در نتیجه این دسته از داوطلبان لازم است از شهریه دندانپزشکی پردیس خودگردان اطلاع یابند . در ادامه این مقاله جدول میزان شهریه دندانپزشکی پردیس خود گردان ۹۹ – ۱۴۰۰​ را ارائه داده ایم .

میزان شهریه دندانپزشکی پردیس خودگردان ۹۹ – ۱۴۰۰

با توجه به اینکه در حال حاضر جدول شهریه دندانپزشکی پردیس خودگردان در سال ۹۹ منتشر نشده برای راحتی داوطلبان کنکور ۹۹ ، در ادامه جدول حداقل و حداکثر شهریه دکتری دندانپزشکی پردیس خودگردان ۹۹ – ۱۴۰۰ را بر اساس افزایش شهریه ۱۰ الی ۱۵ درصدی جدول شهریه ۹۸ – ۹۹ قرار داده ایم  :

 

شهریه مقطع دکترای حرفه ای دندانپزشکی پردیس خودگردان دانشگاه های علوم پزشکی ۹۹ – ۱۴۰۰ ( ریال )
رشته شهریه ثابت متغیر
کمبود یا جبرانی و اختصاصی اختیاری دروس پایه دروس اختصاصی
واحد نظری واحد عملی واحد نظری واحد عملی واحد نظری واحد عملی آزمایشگاه واحد کار آموزی واحد پایان نامه
حداقل حداکثر حداقل حداکثر حداقل حداکثر حداقل حداکثر حداقل حداکثر حداقل حداکثر حداقل حداکثر حداقل حداکثر حداقل حداکثر
دندانپزشکی ۲۴,۲۰۰,۰۰۰ ۲۵,۳۰۰,۰۰۰ ۱,۸۱۵,۰۰۰ ۱,۸۹۷,۵۰۰ ۲,۴۲۰,۰۰۰ ۲,۵۳۰,۰۰۰ ۴,۲۳۵,۰۰۰ ۴,۴۲۷,۵۰۰ ۶,۶۵۵,۰۰۰ ۶,۹۵۷,۵۰۰ ۵,۴۴۵,۰۰۰ ۵,۶۹۲,۵۰۰ ۹,۶۸۰,۰۰۰ ۱۰,۱۲۰,۰۰۰ ۹,۶۸۰,۰۰۰ ۱۰,۱۲۰,۰۰۰ ۹,۶۸۰,۰۰۰ ۱۰,۱۲۰,۰۰۰

 

شهریه علی ‌الحساب دانشجویان دندانپزشکی دانشگاه های علوم پزشکی پردیس خودگردان نیمسال اول سال تحصیلی ۹۹ – ۱۴۰۰ معادل ۸ میلیون و ۵۰۰ هراز تومان است .

لازم به ذکر است هنگام محاسبه شهریه رشته دندانپزشکی پردیس خودگردان این نکته را مد نظر قرار بدهید که هزینه واحد های عملی و مواد دندانی دانشجویان دندانپزشکی از زمان ورود به دوره بالینی ، بر اساس موافقت وزیر محترم بهداشت سالانه مبلغ ۶۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال به شهریه این دانشجویان اضافه می گردد .

شهریه پردیس خودگردان هر دانشگاه علوم دندانپزشکی بر اساس مصوبه هیات امنای آن دانشگاه تعیین می شود و هر دانشگاه حق دارد در ابتدای هر سال تحصیلی به میزان ۱۰ تا ۱۵ درصد شهریه را نسبت به سال تحصیلی قبلی افزایش دهد . داوطلبانی که به قصد تحصیل در رشته دندانپزشکی در کنکور سراسری شرکت می کنند همچنین می توانند شانس قبولی خود را در انتخاب رشته دندانپزشکی دانشگاه آزاد نیز امتحان کنند .

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه {برنامه ریزی دهمیا} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { بیایید کمی به اینده نگاه کنیم} را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است ویژه پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت گیلنا احمدی مراجعه کنید

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×