آیا شماره‌حساب معتبر موسسه اوج‌یادگیری با سایر گروههای دیگر در مجموعه کنکور آسان است، متفاوت است؟

آیا شماره‌حساب معتبر موسسه اوج‌یادگیری با سایر گروههای دیگر در مجموعه کنکور آسان است، متفاوت است؟

شماره حساب معتبر موسسه اوج یادگیری

آیا شماره حساب معتبر موسسه اوج یادگیری با سایر گروه های دیگر در مجموعه کنکور آسان است، متفاوت است؟

مجموعه کنکور آسان است دارای بیش از 700 مشاور می باشد، که در قالب گروه ها و دپارتمان های مجزا در سطح تهران مشغول به فعالیت هستند. هر گروه خود دارای سبک مشاوره، شماره حساب و طرح های آموزشی متفاوتی می باشد. یکی از این گروه ها، مجموعه مشاوران برتر مهندس حسین بنائی است که دارای سبک آموزشی خاص خود می باشد. از این رو این مجموعه دارای شماره حساب معتبر موسسه اوج یادگیری بوده تا بتواند از این طریق بسته های آموزشی را در اختیار دانش آموزان قرار دهد.

شماره حساب معتبر موسسه اوج یادگیری
شماره حساب معتبر موسسه اوج یادگیری

از آنجایی که هر گروه و دپارتمان دارای شماره حساب متفاوتی می باشند و صاحبان حساب افراد متفاوت هستند، باید بسیار دقت کنید که به کدام یک از حساب ها هزینه را واریز می کنید. اگر شما قبلا با یکی از گروه ها صحبت کرده اید و به دریافت شماره حساب پرداخته اید، نباید در زمان دیگری که با مشاوران دیگری صحبت می کنید، از همان شماره حساب استفاده نمایید. در غیر اینصورت، اگر شما به اشتباه هزینه را برای گروهی دیگر واریز کنید، بالاجبار مجبور به دریافت مشاوره از همان گروه خواهید شد. از این رو حتما شماره حساب معتبر موسسه اوج یادگیری را از مشاوران ما در گروه مهندس بنائی دریافت کنید، تا با اطمینان خاطر به انجام سایر بخش های آموزشی بپردازید.

 

دومین عاملی که باعث می گردد تاکید کنیم، که حتما از شماره حساب معتبر موسسه اوج یادگیری را از مشاوران دریافت کنید، تعویض شماره حساب ها و یا صاحبان حساب است. این تاکید برای آن است که هنگام پرداخت هزینه، دچار مشکل نشده و وقت خود را در صف های طولانی بانک ها تلف نکنید.

 

شماره حساب معتبر موسسه اوج یادگیری را چگونه به دست آوریم؟

یکی از راه هایی که از طریق آن می توانید به شماره حساب معتبر موسسه اوج یادگیری و منابع دسترسی یابید، از طریق شماره هایی است که در زیر نویس برنامه های تلویزیونی اعلام می گردد. این شماره ها شما را به مشاوران ما در موسسه کنکور آسان است متصل می کند. بعد از آن می توانید سایر مراحل ثبت نام و دریافت شماره حساب و منابع را، با آن مشاور هماهنگ کنید.

شماره حساب معتبر موسسه اوج یادگیری
شماره حساب معتبر موسسه اوج یادگیری

دومین راهی که می توانید به صورت مستقیم با یکی از بزرگترین و بهترین گروه های آموزشی متصل شوید، شماره مستقیم مهندس حسین بنائی به شماره 09121965703 می باشد، که به صورت همه روزه حتی در ایام تعطیل نیز در دسترس است. از این طریق می توانید نه تنها از مشاوره های تخصصی بهره گیرید، بلکه می توانید با دریافت شماره حساب معتبر موسسه اوج یادگیری، به تهیه منابع بپردازید.

البته غیر از این دو مورد، سومین راه برای برقراری ارتباط با مشاوران ما، از طریق سایت آموزشی (www.ojeyadgiri.ir) و گذاشتن پیغام برای مشاوران است. در این صورت مشاوران ما با شما تماس گرفته تا بتوانند آنچه را که بدان نیاز دارید، در اختیار شما قرار دهند. از آنجایی که سایت ها در زمان های امتحانات، انتخاب رشته، شروع سال تحصیلی و…. بسیار شلوغ می شوند، روش دوم را برای برقراری ارتباط، به شما پیشنهاد می دهیم. از این طریق اطمینان می یابید که خود مهندس حسین بنائی به مشکل و خواسته شما رسیدگی خواهد کرد.

 

آیا با وجود شماره حساب معتبر موسسه اوج یادگیری، باز هم احتمال کلاهبرداری وجود دارد؟

متاسفانه به دلیل استقبال بی نظیر دانش آموزان، داوطلبان و والدین این افراد از بسته های آموزشی موسسه کنکور آسان است، برخی از افراد سودجو خود را در قالب مشاور، برنامه ریز و حتی فروشنده مستقیم منابع درسی معرفی می کنند. این افراد با دادن شماره های حساب های شخصی خود، نه تنها به کلاهبرداری پرداخته، بلکه دید افراد را نسبت به موسسه کنکور آسان است، منفی می کنند. به همین منظور به هیچ عنوان با گروه های ناشناخته ای که نام آن ها را در تلویزیون و یا رادیو نشنیده اید، ارتباط برقرار نکنید. این افراد به هیچ عنوان مورد تایید استاد حسین احمدی نبوده و مجوز دریافت شماره حساب معتبر موسسه اوج یادگیری را ندارند.

شماره حساب معتبر موسسه اوج یادگیری
شماره حساب معتبر موسسه اوج یادگیری

دومین گروهی که این روز ها بسیار بر سر زبان ها است، فروشندگان و فروشگاه های عرضه دی وی دی های آموزشی هستند. این افراد در حقیقت دلالان منابع آموزشی بوده و منابع را با حداکثر تخفیف از موسسه خریداری کرده و سپس به نرخ بالاتر از خرید خود، به سایرین عرضه می کنند. از آنجایی که آن ها مجبورند با نرخ موسسه دی وی دی ها را به فروش برسانند، هیچ جای تخفیفی برای خریدار قائل نیستند. در حقیقت کار این گروه غیر قانونی نیست. اما آنچه ما را آزرده خاطر می کند، عدم دسترسی خریداران این بسته ها، از سایر خدمات موسسه کنکور آسان است. در حقیقت تهیه منابع تنها بخشی از کار ما است، مشاوره های تخصصی و ارائه برنامه های آموزشی، شرکت در اردو های تابستانی، پاسخ به سوالات درسی، ارتباط با اساتید، ارتباط با نفرات برتر کنکور سال های گذشته و… نیز جز خدمات موسسه است، که تنها در گرو دریافت شماره حساب معتبر موسسه اوج یادگیری و خرید منابع از گروه های آموزشی معتبر امکان پذیر است. اما متاسفانه دانش آموزان با خرید های حضوری، خود را از دریافت همه این خدمات محروم می کنند. به همین دلیل اکیدا توصیه می کنیم که تنها از طریق شماره های ذکر شده در برنامه تلویزیونی و یا شماره های (02144254030 – 02144431313) که مربوط به دفتر مهندس حسین بنائی می باشند، تماس گرفته تا علاوه بر دریافت شماره حساب معتبر موسسه اوج یادگیری، از سایر خدمات موسسه بهره مند شوید.

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس