آخرین اخبار : 

شماره تماس اوج یادگیری

برنامه تلویزیونی اوج یادگیری شبکه دو سیما

در طی سالهای گذشته شاهد حضور  بهترین اساتید کشور در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری  و ارائه  مشاوره و برنامه ریزی برای دانش آموزان از طریق این برنامه هستیم. اوج یادگیری معمولا با حضور مهندس امیر مسعودی ، مهندس عارف ربیعیان ، استاد حسین احمدی ، دکتر امیر دانش زاده  همراه است.

برنامه تلویزیونی اوج یادگیری در هر برنامه هدایایی برای بیننده ها در نظر گرفته  که  بسته های آموزشی و تدریس های مهندس امیر مسعودی و تدریس های مهندس عارف ربیعیان میباشد که به همین منظور دانش آموزان معمولا به دنبال شماره تماس اوج یادگیری هستند.

بسته های هدیه اوج یادگیری چیست ؟

شماره تماس اوج یادگیری

شماره تماس اوج یادگیری

در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری، برنامه تلویزیونی یادگیری آسان، برنامه تلویزیونی زنگ پنجم  بسته های آموزشی مدرسین موسسه کنکور آسان است به دانش اموزان اهدا میشود.  بین پیامک های ارسالی به سامانه پیامکی برنامه اوج یادگیری و تماس های ورودی به شماره تماس اوج یادگیری قرعه کشی بلافاصله بعد از اتمام برنامه انجام میشود. مهمه که بدوندی نمونه تدریس هایی کامل از همه درس های نیز بصورت رایگان از طریق فضای مجازی مانند تلگرام ، واتس آپ و اینستاگرام برای دانش آموز ها ارسال میشود که این تدریس های بی نظیر بدون انجام قرعه کشی است و برای تمام دانش آموزان رایگان است. شماره تماس اوج یادگیری هم در فضای مجازی برای ارسال رایگان تدریس ها ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ میباشد. که کافیه اسم هر درسی که نیاز دارید را پیامک کنید تا در اولین فرصت براتون ارسال بشه.

شماره تماس اوج یادگیری را در خاطر داشته باشید

شماره اصلی اوج یادگیری در پایین همین مطلب قرار داده خواهد شد. نکته مهم این است که در فضای کنونی افراد سودجوی زیادی به دنبال سو استفاده از دانش آموزان هستند و بعضا برای فروش محصولات و ارائه مشاوره و برنامه ریزی از دانش آموزان تقاضای مبلغ بیش از حد میکنند. به همین سبب تاکید میکنم جهت خرید محصولات اوج یادگیری و خرید محصولات کنکور آسان است که مربوط به انتشارات گیلنا هستند حتما با واحد تایید مشاورین اوج یادگیری و تایید مشاورین کنکور آسان است ارتباط بگیرید تا اسامی مشاورین اصلی و معتبر اوج یادگیری را دریافت کنید

شماره تماس اوج یادگیری

شماره تماس اوج یادگیری

شماره تماس اوج یادگیری جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی و خرید محصولات اوج یادگیری ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ میباشد
همچنین شماره دفتر مرکزی اوج یادگیری ۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰  و  شماره دفتر مرکزی کنکور آسان است  ۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳ میباشد
با تماس ب شماره های ارائه شده میتوانید ضمن ارتباط با مشاورین ، مدرسین و رتبه های برتر، از خدمات رایگان موسسه مانند مشاوره و برنامه ریزی و نمونه تدریس های رایگان اوج یادگیری و نمونه تدریس های رایگان کنکور آسان است بهره مند شوید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس