شماره تماس اساتید اوج یادگیری و مشاورین برتر اوج یادگیری

شماره تماس اساتید اوج یادگیری و مشاورین برتر اوج یادگیری

شماره تماس اساتید اوج یادگیری

از چه طریقی می توان شماره تماس اساتید اوج یادگیری و مشاورین برتر اوج یادگیری را بدست آورد؟

بسیاری از دانش آموزان و یا والدین شان، در جست و جوی شماره تماس اساتید اوج یادگیری و مشاورین برتر اوج یادگیری برای پرسیدن سوالات خود می باشند. برخی برای رفع اشکال و برخی دیگر در مورد استفاده از منابع. در این خصوص باید بیان کنیم که شماره تماس مشاوران موسسه در هر برنامه تلویزیونی زیرنویس شده و یا از طریق اساتید مشغول به تدریس بیان می شود.

شماره تماس اوج یادگیری
شماره تماس اوج یادگیری

در این میان بیشترین اساتیدی که دانش آموزان تمایل به صحبت کردن با آن ها را دارند، مهندس امیر مسعودی، استاد حسین احمدی، مهندس عارف ربیعیان، دکتر عرفان شیخی، دکتر پازوکی و استاد زبان قدرتمند مجموعه کنکور آسان است، امیر دانش زاده می باشد. هر کدام از این اساتید در حیطه تدریس های خود بی نظیر بوده و دارای تالیفات گسترده‌ای می باشند. به همین منظور می توانید برای آشنایی با مجموعه تدریس های این اساتید، با مشاوران ما در موسسه تماس گرفته و از تدریس های متنوع آن ها آگاهی یابید.

شماره تماس اساتید اوج یادگیری و مشاورین برتر اوج یادگیری برای این منظور داده می شود که دانش آموزان بتوانند با کمترین زحمت و پیچیدگی به تهیه منابع پرداخته و برنامه ریزی های درسی دریافت کنند. در این خصوص می توانید با شماره های زیر تماس حاصل کرده، تا علاوه بر دریافت مشاوره های تخصصی، از سایر خدمات موسسه مانند آزمون آنلاین، معرفی طرح ها، شرکت در اردوی نوروزی اوج یادگیری و…. شرکت کنید.

 

شماره تماس مستقیم مهندس بنائی 09121965703

جهت مراجعه حضوری

02144254030
02144431313

راه آسانتری که معمولا موسسه پیشنهاد می دهد، ارسال پیامکی به سر شماره های اعلام شده در برنامه های رادیویی و تلویزیونی می باشد. در این صورت شماره شما در سیستم پیامکی ما ثبت شده و مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند. در نظر داشته باشید که در صورت داشتن هرگونه سوال و یا اشکالی در خصوص منابع، باید کمی صبر پیشه کرده تا اساتید بتوانند به درستی پاسخگوی شما باشند. از آنجایی که حجم تماس ها بسیار زیاد است و اساتید مشغول ضبط برنامه و یا اجرای آن در تلویزیون هستند، دسترسی به آن ها همیشه و تنها با یکبار تماس ممکن نیست. از این رو تا زمان دسترسی به آن ها، می توانید از توصیه های نوروزی اوج یادگیری که توسط مشاوران ما بیان می شود، بهره مند شوید.

 

دسترسی به شماره تماس اساتید اوج یادگیری و مشاورین برتر اوج یادگیری برای رفع اشکال درسی

یکی از معایب آموزش آنلاین این است که نمی توان سوالات را به صورت مستقیم از اساتید پرسید. به همین منظور، اساتید مجموعه کنکور آسان است، با توجه به تجربه ای که در تدریس دارند و رو به رو شدن با سوالات احتمالی دانش آموزان، جای هیچگونه سوال و یا ابهامی را برای آن ها قرار نداده اند. اما باز هم در این بین دانش آموزان ضعیف و یا کنجکاوی هستند، که برخی مطالب برای آن ها تازگی داشته و از نظر علمی و یا روش مطالعه، سوالاتی در ذهنشان پدیدار می شود. از همین رو شماره تماس اساتید اوج یادگیری و مشاورین برتر اوج یادگیری در اختیار آنان قرار خواهد گرفت تا به راحتی بتوانند به ذهن کنجکاو خود پاسخ دهند.

شماره تماس اساتید و مشاوران اوج یادگیری
شماره تماس اساتید و مشاوران اوج یادگیری

 

رفع اشکال درسی و توضیح اختصاصی برخی از مطالب، یکی از روش های بی نظیری است که اساتید ما به صورت تلفنی آن را انجام می دهند. برای این منظور باید از قبل با مشاوران ما در موسسه کنکور آسان است هماهنگ کرده تا آن ها شما را در لیست انتظار قرار دهند. در این حالت حتی اگر شما بر اثر ضرورت، نتوانید به استاد مربوطه مراجعه کنید، می توانید سوالات خود را از رتبه های برتر کنکور پرسیده و در مورد روش های صحیح مطالعه از آن ها سوال کنید. برای همین هم شماره تماس اساتید اوج یادگیری و مشاورین برتر اوج یادگیری، هر روزه برای تماس مستقیم با استاد حسین احمدی و سایر اساتید در برنامه ذکر می شود. کافی است که نام خود را در سیستم ما ثبت کنید تا در میان همه شلوغی آخر سال و ثبت نام های متعدد برای اردوی نوروزی اوج یادگیری، با شما تماس گرفته و نیاز شما را رفع کنیم.

کار شما همواره اولویت ماست

 

آیا با دریافت شماره تماس اساتید اوج یادگیری و مشاورین برتر اوج یادگیری، می توانم به راحتی با آنها تماس برقرار کنم؟

همانطور که در بالا ذکر شد، به دلیل ذیق وقت اساتید موسسه که بر اثر ضبط برنامه در استودیو و یا پخش های زنده تلویزیونی صورت می گیرد، آن ها در طول روز می توانند تنها به چند تماس تلفنی پاسخ دهند. اما شما نگران این امر نباشید. مشاوران ما به راحتی مشکل شما را حل خواهند کرد و نگرانی شما هیچگاه از دید ما پنهان نخواهند ماند. برای این منظور شماره تماس اساتید اوج یادگیری و مشاورین برتر اوج یادگیری پیاپی ذکر می شود تا شما بتوانید دسترسی آسان تر داشته باشید. علاوه بر این، از آنجایی که مشاوران ما خود در دانشگاه های معتبر کشور تحصیل کرده اند و اغلب رتبه های دو و یا سه رقمی کنکور های گذشته می باشند، گاها می توانند خود به اشکالات شما پاسخ دهند.

شماره تماس اساتید و مشاوران اوج یادگیری
شماره تماس اساتید و مشاوران اوج یادگیری

 

علاوه بر موارد ذکر شده، اساتید معمولا مجموعه هایی بی نقصی تدریس کرده اند که شما با دیدن آن ها، به احتمال 95 درصد، دچار اشکال نمی شوید. پس اگر دارای سوالات بسیاری هستید و یا ابهامات بسیاری در ذهن دارید، ابتدا از خود سوال کنید که مجموعه تدریس های اساتید را به درستی مطالعه کرده اید یا خیر. بدانید که تدریس های موسسه مکمل یکدیگر بوده و در صورت تهیه تنها بسته های تست زنی، قطعا سوالات بسیاری در خصوص روش ها و راه حل های رسیدن به جواب در ذهنتان ایجاد خواهد شد. برای جلوگیری از این عارضه، حتما به توصیه های مشاوران در خصوص پکیج های کامل آموزشی، توجه کنید.

مقاله پیشنهادی ما برای دانش آموزان کنکوری در ایام عید

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس