photo ۲۰۱۹ ۰۶ ۰۲ ۱۶ ۵۶ ۳۶

سال دهم چیکار کنیم

سال دهم چیکار کنیم

سال دهم چیکار کنیم . پایه دهم یکی از سال های کلیدی شما محسوب میشه . پایه دهم که تقریبا ۳۰ درصد مباحث کنکور رو شامل میشه ، علاوه بر اون دروس این پایه پیش نیاز سال های بعد هستش . اگه شما پایه دهم رو درست و مفهومی نخونید مطمئنا تو پایه های بعدی به مشکل میخورید و تا بیاید پایه دهم رو جمع کنید خیلی عقب میوفتید . پس بهتره از پایه دهم شروع کنید به صورت اصولی و مفهومی بخونید و تست هم کار کنید .

از همین امروز شروع کنید

کنکور آسان است برای شما دهمی های عزیز برنامه ویژه داره . استاد حسین احمدی و مهندس امیر مسعودی که خودشون جزء اساتید درجه ۱ کشور هستن براتون منابع مخصوص و بی نظیری رو تدارک دیدن که در این منابع  دروس پایه ی شما اعم از ریاضی و فیزیک و زیست و شیمی و تمام دروس عمومی به صورت کاملا اصولی تدریس میشن با مفهوم دروس شما آشنا میشین و درس ها رو به جای حفظ کردن کاملا میفهمین و درک میکنین .

سال دهم چیکار کنیم : نکته بسیار مهم بعدی منابعی که  روش های تست زنی هم به شما آموزش میده  و شما  تکنیک های تست زنی سریع و بدون خطا رو یاد میگیرید و این پایه میشه سکوی پرتاب شما برای آیندتون در کنکور سراسری .

 سال دهم یک سال سرنوشت ساز برای شماست

پس پایه دهم رو بسیار جدی بگیرید و زمان رو از دست ندید . یه مسئله مهم دیگه این هستش که شما با تهیه منابع بی نظیر کنکور آسان است برنامه ریزی رایگان مخصوص خودتون رو از مشاوران برتر کشور دریافت میکنید که این برنامه طبق سطح شما و میزان مطالعه شما در روز هست و شما هر سوال و مشکلی که دارید میتونید از اونها بپیرسید و راهکار بگیرید .

سال دهم چیکار کنیم . البته ما طرح هایی هم داریم برای دانش آموزان دهم مثل طرح نخبگان که منابع و برنامه ریزی ویژه برای اینکه رتبه برتر بشن رو در اختیار  اونها قرار میدیم که به صورت محدود دانش آموزانی انتخاب میشن برای اینکه در این طرح شرکت کنن که شرایط این طرح رو میتونید با برقراری تماس با ما بپرسید . البته اگه میخواید ثبت نام کنید باید عجله کنید چون ظرفیت محدوده و اضافه نمیشه .

موفقیت شما هدف ماست و برای رسیدن به موفقیت شما از هیچ تلاشی دریغ نمیکنیم.

 

سال دهم چیکار کنیم
سال دهم چیکار کنیم

 

 

جهت دریافت تدریس های پایه دوازدهم امیر مسعودی و همچنین مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی و کنکور با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مهندس امیر مسعودی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

 در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است ویژه پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت اوج یادگیری مراجعه کنید

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس