زیست شناسی عرفان پازوکی در کنکور آسان است

زیست شناسی عرفان پازوکی در کنکور آسان است

پازوکی 300x300

زیست شناسی عرفان پازوکی در کنکور آسان است

زیست شناسی عرفان پازوکی در کنکور آسان است – زیست شناسی یکی از دروس بسیار پر اهمیت برای رشته های تجربی می باشد و یکی از مشکلات دانش آموزان این رشته خواندن مفهومی این درس می باشد . همچنین دانش آموزان رشته تجربی در درس زیست شناسی رقابت بسیار شدیدی در کنکور دارند و حتی یک سوال این درس ممکن داوطلب ها چند صد نفر از داوطلبان جلو و یا عقب بیندازد .

موسسه کنکور آسان با سال ها تجربه آموزش موفق در تمامی دروس مخصوصا درس زیست شناسی این بار یک هدیه بسیار با ارزش برای دانش آموزان رشته تجربی دارد .

زیست شناسی عرفان پازوکی
زیست شناسی عرفان پازوکی

با عرفان پازوکی در زیست شناسی بهترین باشید

عرفان پازوکی یک از مدرسان بسیار موفق و برتر در کشور است که در کنکور سراسری تجربی رتبه ۹ را کسب کرده است و در حال  حاضر دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه تهران است . او تجارب بسیار موفقی در مشاوره رتبه های برتر کنکور سراسری دارد .

عرفان پازوکی در موسسه کنکور آسان است جزو مدرسان برتر در درس زیست شناسی است . او تکنیک های جدید و بسیار حرفه ای در درس زیست شناسی ابداع کرده است  و با توجه به این که رتبه ۹ کنکور را کسب کرده و درس زیست شناسی درصد بسیار بالایی زده است تکنیک هایی که خود توانست این موفقیت را کسب کند به دانش آموزان می آموزد  .  این مدرس برتر   کنکور آسان است همچنین عضو بنیاد علمی نخبگان است .

 دانش آموزان رشته تجربی میتوانند با آموزش های عرفان پازوکی بسیار در درس زیست شناسی  قوی شده و همچنین در کنکور از داوطلبان دیگر جلو بزنند و درصد بالایی در زیست شناسی کسب کنند

تدریس های عرفان پازوکی برای پایه دهم ، پایه یازدهم ، پایه  دوازدهم و همچنین  در سطح های مفهومی و خط به خط تا پیشرفته  و تستی انجام شده است .

زییست شناسی عرفان پازوکی
زییست شناسی عرفان پازوکی

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { زیست شناسی عرفان پازوکی  } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است ویژه پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت گیلنا احمدی مراجعه کنید

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس