روش مطالعه اوج یادگیری برای تعطیلات

روش مطالعه اوج یادگیری برای تعطیلات

روش مطالعه اوج یادگیری

بهترین روش مطالعه اوج یادگیری برای تعطیلات نوروز چه می باشد؟

تعطیلات 14 روزه نوروز (و بعضا بیش از 14 روز) می تواند هم به عنوان هدیه ای گرانبها تلقی شود و هم به عنوان گاف انرژی در سطح مطالعاتی دانش آموزان. در حقیقت این دیگر به خود دانش آموز بستگی دارد، که از روش مطالعه اوج یادگیری برای تعطیلات نوروز استفاده کرده و درصد موفقیت خود را برای موفقیت در کنکور افزایش دهد و یا اینکه در دام وسوسه ی دید و بازدید های عید قرار گیرد و به مدت دو هفته و یا بیشتر، از درس و کتاب فاصله گیرد.

روش مطالعه اوج یادگیری برای تعطیلات
روش مطالعه اوج یادگیری برای تعطیلات

دقت داشته باشید که روش مطالعه اوج یادگیری برای تعطیلات نوروز، با سایر مواقع در طول سال متفاوت است. برای این منظور ما برنامه ای ویژه تهیه کرده ایم که در قالب اردوی نوروزی اوج یادگیری و توصیه های نوروزی اوج یادگیری در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد. در این خصوص بسیار تاکید می کنیم، که برنامه ای همگام با تعطیلات داشته و دانش آموزان را از هوای خوش بهاری بی بهره نگذاریم. در حقیقت این روش مطالعه هم دارای ساعات استراحت کافی می باشد و هم دارای ساعات مطالعه مناسب. اما این چگونه ممکن است؟

در حقیقت ما با کمک رتبه های برتر کنکور سال های گذشته و برجسته ترین مشاوران و برنامه ریزان موسسه کنکور آسان است و با همکاری اساتید مجموعه، پکیج آموزشی مناسبی برای این ایام تهیه کرده ایم که علاوه بر پاسخگویی نیاز های دانش آموزان، فرصت استراحت کافی برای ادامه فرآیند کنکوری خواندن را به آن ها می دهد. از این رو جای هیچ نگرانی نیست که شما هم می توانید مانند سایر اعضای خانواده به گشت و گذار پرداخته و در فرصت های اندکی که در اختیار دارید، به یادگیری تعداد بسیاری از نکات بپردازید. باید عنوان کرد که روش مطالعه اوج یادگیری برای تعطیلات نوروز، تکنیک ویژه ی ما برای عید 99 است.

روش مطالعه اوج یادگیری برای تعطیلات نوروز باید با فاکتور های همراه باشد؟

بسیاری از والدین نگران ساعات مطالعه فشرده فرزندان خود هستند و ترسشان از این است که آن ها نتوانند بعد از عید با همین انرژی به درس خواندن بپردازند. در مقابل این دسته از افراد، والدینی قرار دارند که نگرانی های متفاوتی در خصوص تعطیلات دو هفته ای داشته و می ترسند که فرزندشان از مسیر درس خواندن جدا شود. هر دوی این افراد دارای نگرانی های منطقی و به جای می باشند که ما به هر دوی آن ها پاسخ داده ایم. در حقیقت روش مطالعه اوج یادگیری برای تعطیلات نوروز باید با فاکتور هایی همراه است، که دانش آموز را بین این دو وضعیت قرار دهد.

روش مطالعه اوج یادگیری برای تعطیلات
روش مطالعه اوج یادگیری برای تعطیلات

ما در نظر داریم که در کنار ساعات استراحت کافی، دانش آموزان را ترغیب به مطالعات مروری و تست زنی سریع کرده به گونه ای که هم خسته نشوند و هم از درس فاصله نگیرند. با این روش مطالعه اوج یادگیری برای تعطیلات نوروز، دانش آموزان می توانند ضمن استراحت کردن، نکات مهم را مرور کرده و خود را برای برنامه های بعد از عید آماده سازند. به همین منظور ما بسته های آموزشی ویژه ای را تهیه کرده ایم که برای این ایام کاملا مناسب هستند. بسته های که در آن به آموزش مروری نکات برتر کنکور، سرفصل های مهم کنکوری، روش های تست زنی جامع و… پرداخته است. پس دیگر جای نگرانی برای والدین نمانده و با خیال راحت می توانند به تعطیلات خود پرداخته و از جانب درس و موفقیت فرزند خود مطمئن باشند.

آیا می توان از همان روش ها و برنامه های معمول برای روش مطالعه اوج یادگیری برای تعطیلات نوروز استفاده کرد؟

یکی از اشتباهات رایج دانش آموزان و والدین در خصوص برنامه های مطالعاتی این است که می خواهند تنها با یک روش به موفقیت برسند. این در حالی است که مسیر موفقیت دارای پیچ و خم های بسیاری است که در زمان رسیدن به هرکدام از آن ها، باید مسیر خود را تغییر داده و نقشه و برنامه جدیدی استفاده کنید. یکی از این پیچ و خم ها، تعطیلات 2 هفته ای نوروز می باشد، که با شادی فراوانی برای نوجوانان همراه است. به همین علت داشتن روش مطالعه اوج یادگیری برای تعطیلات نوروز یکی از ضروریات و مسیر های اضافه می باشد که باید از آن استفاده کرد. حقیقت این است که شما نمی توانید در شلوغی های عید و تنها به بهانه داشتن کنکور، خود را از دید و بازدید ها محروم کنید. شما باید از طریق اجرا و پیاده سازی برنامه ای کارشناسی شده، خود را با شرایط جدید وفق داده و در اردوی نوروزی اوج یادگیری شرکت کنید.

روش مطالعه اوج یادگیری برای تعطیلات
روش مطالعه اوج یادگیری برای تعطیلات

هر زمان در مسیر موفقیت، دارای چالش های مربوط به خود است. نوروز و شلوغی های در پی آن نیز یکی از همین چالش ها می باشد که در صورت نداشتن برنامه ریزی و یا ندانستن روش مطالعه اوج یادگیری برای تعطیلات نوروز، در آن شکست خواهید خورد. بسیار پیش آمده که دانش آموزان تا قبل از فروردین، با بازده بسیار بالا خود را برای کنکور آماده ساخته اند، اما همین که به نوروز رسیده اند بر اثر عدم تمرکز و یا نداشتن فرصت کافی برای استراحت، نتواسته اند از پس ساعات مطالعه فشرده بعد از عید بر بیایند. برای همین است که ما تاکید می کنیم نه خود را از قرار گیری در جمع های خانوادگی محروم کنید و نه از درس هایتان فاصله گیرید. شما می توانید با برنامه ریزی ها و توصیه های نوروزی اوج یادگیری، در هر دوی این امور موفق شوید.

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس