آخرین اخبار : 

راه های رسیدن به موفقیت

راه های رسیدن به موفقیت

راه های رسیدن به موفقیت

راه های رسیدن به موفقیت

 

ان چنان که رانندگی نیاز به کسب مهارت دارد ، موفقیت هم به همان میزان نیاز به یادگیری دارد . شما نمی توانید بدون یادگیری روش های موفقیت به موفقیت برسید. درست مانند راننده ای که مهارت رانندگی را به درستی یاد نگرفته ممکن است در مسیری که می روید دچار مشکل شوید و انگیزه ی خود را از دست بدهید

مطلب پیشنهادی : متن کوتاه انگیزشی برای کنکوری ها اوج یادگیری

راه های رسیدن به موفقیت

راه های رسیدن به موفقیت

موفق به چه کسی گفته می شود

 

ان زمان که شما قدم در مسیر موفقیت گذاشتید به شما موفق گفته می شود.از همان لحظه ای که شما اقدام به انجام  دادن کارهایی که باید انجام دهید کردید ، به شما موفق گفته می شود و حتما لازم نیست تمام مسیر را طی کنید.برای شروع مسیر موفقیت در کنکور ما به شما دی وی دی های اموزشی را پیشنهاد می کنیم

 

هدف گذاری کنید

مطلب پیشنهادی : ماه های آخر و ، تلاشی هدفمندتر

برای شروع موفقیقت حتما باید هدف داشته باشید . باید بدانید به کجا می خواهید بروید و مقصدتان چیست و گرنه دربین مسیر زندگی سردرگم می شوید و وقت و زمان خود را هدر می دهید . هدف گذاری خود نوعی مهارت است پیشنهاد می کنم مطلب : مارا مطالعه نمایید. سعی کنید اهداف واضح و روشنی را انتخاب کنید . هرچه قدر اهداف شما واضح تر و روشن تر باشند شما راحت تر به هدفتان می رسید.

 

برای اهداف تان برنامه ریزی کنید

راه های رسیدن به موفقیت

حتما برای اهداف تان برنامه ریزی کنید، دقیقا مانند شخصی که می خواهد مسافرت کند باید بدانید از چه مسیرهایی طی مسیر کنید تا به مقصد برسید . شاید لازم باشد مسیرهای کوتاه تری را پیدا کنید . باید حتما بدانید در طول سفر با چه موانعی روبه رو می شوید و برای هر یک از انها راه حلی داشته باشید تا در طول مسیر گمراه نشوید.اگر سی روز برای انجام کاری مهلت داشتید حتما پانزده روز ان را به برنامه ریزی کردن در مورد ان کار اختصاص دهید وسپس حرکت کنید.

 

فقط ادامه دهید

 

وقتی ظرفیت های خود را شناسایی کردید و بر اساس ان ها هدفی برای خود تدوین کردید و سپس برای اهداف خود برنامه ای در نظر گرفتید دیگر تردید نکنید و در صورت بروز هر گونه مشکل به جای ترک کردن اهداف خود سعی کنید راه حلی پیدا کنید و به مسیر خود ادامه دهید . پایه واساس موفقیت همین است . مایوس نشدن و ادامه دادن. واقعیت این است که اکثر افراد وقتی نود درصد مسیر را طی کرده اند اهداف خود را رها می کنند و به سراغ اهداف دیگری می روند .

 

سلامتی خود را حفظ کنید

راه های رسیدن به موفقیت

سلامتی نقش اساسی در موفقیت شما دارد . برای همین همواره در طول مسیر موفقیت باید به فکر حفظ کردن و بهتر کردن سلامتی خود باشید . شما می توانید با خوردن میوه و سبزیجات و هم چنین ورزش سلامتی خود را حفظ کنید.توجه داشته باشید که به هیچ قیمتی نباید سلامتی خود را  از دست بدهید .

 

همیشه در حال اموختن باشید

 

افراد موفق همیشه در حال یادگیری هستند . ان ها همیشه در مورد اهداف خود مطالعه می کنند و مهارت های جدیدی می اموزند و هیچ وقت دست از یادگیری برنمی دارند. اگر شما هم می خواهید موفق باشید، باید همیشه در حال اموختن باشید. از تجربیات افراد هم هدف خود استفاده کنید و سعی کنید مسیرهای منتهی به شکست ان ها را شناسایی کنید و دیگر از ان مسیرها نروید.

 

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی  با شماره های

۰۳ ۵۷ ۱۹۶۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

در شبکه های اجتماعی تلگرام و ایستاگرام ما را دنبال کنید  و از خدمات مفید و تخصصی  رایگان ما مانند جزوات رتبه های برتر کشور در همه درس ها  ، نمونه سوالات امتحانی مختلف ، جمع بندی دروس پایه های دهم یازدهم دوازدهم ، مشاوره و برنامه ریزی  هم برای کنکور و هم برای تمام پایه های تحصیلی ، تدریس های اساتید درجه ۱ کشور، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات گوناگون آموزشی و در حوزه مشاوره و برنامه ریزی و محصولات تخصصی کنکور آسان است ویژه همه پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت اوج یادگیری  { کنکور آسان است } مراجعه کنید

توصیه مهم من به شما دانش آموزان این است که حتما برای درس خواندن از منابع خوبی استفاده کنید. منابعی که بتونه در مدت زمان کوتاه حجم بالایی از مطالب را با کیفیت بالا انتقال بده. خیلی از منابع آموزشی موجود در بازار خسته کننده و غیر مفید هستند و با اضافه گویی های بیش از حد شما را از مسیر موفقیت دور میکنند. پیشنهاد میکنم حتما برای افزایش سرعت و کیفیت مطالعه خود از منابع آموزشی کنکور آسان است استفاده کنید.

دی وی دی های آموزشی کنکور آسان است توسط بهترین اساتید کشور تدریس شده و سبک تدریس تکنیکی و رمزگردانی شده دارد و باعث میشود مطالب با کیفیت و ماندگاری بالاتری در ذهن شما جای خوش کند.

سال های گذشته خیلی ها با دی وی دی های ما جز نفرات برتر شدند :

 

لیست محصولات و قیمت ان ها

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس