دی وی دی های پایه یازدهم را چگونه تهیه کنم؟

دی وی دی های پایه یازدهم را چگونه تهیه کنم؟

وی دی های اموزشی

دی وی دی های پایه یازدهم را چگونه تهیه کنم؟

دی وی دی های پایه یازدهم

 

 

دی وی دی های پایه یازدهم یکی از جدید ترین آموزش های موسسه کنکور آسان است که از طریق تماس با مشاوران این مجموعه، می توان به آن ها دسترسی یافت. این پکیج های آموزشی شامل آموزش مطالب درسی، روش های تست زنی و جمع بندی ها، می باشد. این پکیج ها هم برای دروس عمومی در دسترس می باشند و هم برای دروس تخصصی.

از طرفی تمامی این تدریس ها برای هر سه رشته ریاضی، تجربی و انسانی تهیه شده اند. علاوه بر این، دانش آموزان فنی و حرفه، کار و دانش و… نیز می توانند در صورت مطابقت سرفصل هایشان با رشته های نظری، از دی وی دی های پایه یازدهم استفاده کنند.

دی وی دی های پایه یازدهم
دی وی دی های پایه یازدهم

دی وی دی های پایه یازدهم

دی وی دی های پایه یازدهم

دی وی های پایه یازدهم را می توان برای تابستان مقطع دهم به یازدهم نیز تهیه کرد. با این کار دانش آموزان شروع به پیش خوانی کرده و بیش از سایرین خود را برای سال تحصیلی جدید آماده می سازند. در این بین می توان از روش های تست زنی نیز در طول سال تحصیلی و از روش های جمع بندی نیز برای تابستان یازدهم به دوازدهم استفاده کرد. با این کار دانش آموز برای کنکور آماده می شود.
دی وی دی های پایه یازدهم، شامل چه مطالبی می باشند؟

مطلب پیشنهادی :روش مرور در پایه یازدهم

مطالب تخصصی به صورت سرفصلی در دی وی دی های پایه یازدهم تدریس شده است. این مطالب با توجه به هم نیاز و پیش نیاز بودنشان، در برنامه ریزی های موسسه کنکور آسان است، چیده شده و در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد. دانش آموزان هر ساله با ارتقا دانش خود، به تهیه پکیج مربوط به خود پرداخته و آن ها را آموزش می بیند. اما در این بین نکته ای وجود دارد، که بسیاری از دانش آموزان آن را رعایت نمی کنند و آن هم خرید دی وی دی های پایه یازدهم، به صورت یکجا می باشد. زیرا که با این کار، دانش آموزان می توانند از خدمات رایگان موسسه و تعویض رایگان تدریس های جدید بهره مند شوند.

مطلب پیشنهادی :برنامه ریزی پایه یازدهم

دی وی دی های پایه یازدهم، برای همگان در دسترس می باشد. اما آنچه یک دانش آموز را با این آموزش ها به موفقیت می رساند، استفاده از طرح های تخصصی تابستانی، بهاره، ۱۲۰ روزه و… می باشد. زیرا که در این طرح ها با توجه به میزان آمادگی دانش آموز برای کنکور، منابع آموزشی در اختیار آن ها قرار می گیرد.

دریافت مشاوره

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی  با شماره های

۰۳ ۵۷ ۱۹۶ ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

در شبکه های اجتماعی تلگرام و ایستاگرام ما را دنبال کنید  و از خدمات مفید و تخصصی  رایگان ما مانند جزوات رتبه های برتر کشور در همه درس ها  ، نمونه سوالات امتحانی مختلف ، جمع بندی دروس پایه های دهم یازدهم دوازدهم ، مشاوره و برنامه ریزی  هم برای کنکور و هم برای تمام پایه های تحصیلی ، تدریس های اساتید درجه ۱ کشور، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات گوناگون آموزشی و در حوزه مشاوره و برنامه ریزی و محصولات تخصصی کنکور آسان است ویژه همه پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت اوج یادگیری  { کنکور آسان است } مراجعه کنید

 

توصیه مهم من به شما دانش آموزان این است که حتما برای درس خواندن از منابع خوبی استفاده کنید. منابعی که بتونه در مدت زمان کوتاه حجم بالایی از مطالب را با کیفیت بالا انتقال بده. خیلی از منابع آموزشی موجود در بازار خسته کننده و غیر مفید هستند و با اضافه گویی های بیش از حد شما را از مسیر موفقیت دور میکنند. پیشنهاد میکنم حتما برای افزایش سرعت و کیفیت مطالعه خود از منابع آموزشی کنکور آسان است استفاده کنید.

دی وی دی های آموزشی کنکور آسان است توسط بهترین اساتید کشور تدریس شده و سبک تدریس تکنیکی و رمزگردانی شده دارد و باعث میشود مطالب با کیفیت و ماندگاری بالاتری در ذهن شما جای خوش کند.

لیست قیمت دی وی دی های اموزشی

 

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×