دانش آموزان تجربی چه بخوانند

دانش آموزان تجربی چه بخوانند

photo ۲۰۱۹ ۰۵ ۲۲ ۱۵ ۱۴ ۱۸

دانش آموزان تجربی چه بخوانند

دانش آموزان تجربی چه بخوانند

برای موفقیت، دانش آموزان تجربی چه بخوانند؟

سوالی که همیشه مطرح است این است که دانش آموزان تجربی چه بخوانند؟ چگونه بخوانند؟ معمولأ در پاسخ به این سوال می گویند، خب قرار است دکتر شود، تمام وقت بخواند. همیشه و همه جا مطالعه داشته باشد. دکتر آینده باید ساعات مطالعه اش هم بیشتر باشد. این پاسخ غلط است. پاسخ غلطی که موجب فشار بر روی دانش آموز و افسردگی او می شود.

با ما همراه باشید تا به سوال دانش آموزان تجربی چه بخوانند، به صورت کاملأ حرفه ای پاسخ دهیم.

 

هدف گذاری، مرحله اول

در مرحله اول هدف گذاری کنید. ابتدا مشخص کنید که چه می خواهید؟ می خواهید به چه چیزی برسید؟ ابزارهای رسیدن به هدف شما چیست؟ هدف های بلند مدت تعریف کنید. تا بر اساس این هدف بلند مدت خود برنامه ریزی کنید. خیلی بهتر می شود اگر اهداف خود را یادداشت کنید و به دیوار اتاق خود بزنید.

برنامه ریزی مرحله دوم

برنامه ریزی یک بحث مفصل و طولانی است. در این مقاله آن را برای شما خلاصه می کنیم. قرار نیست صبح تا شب درس بخوانید. نگاه کنید هفته پیش چه خوانده اید؟ چه کاری کرده اید؟ سعی کنید آنها را اصلاح کنید. با دیروز خودتان به رقابت بپردازید. برنامه ریزی منظم و دقیق، سکوی پرتاب شما به سمت موفقیت خواهد بود. شروع کنید به برنامه ریزی . می توانید ابتدا کمیت درس خواندن را بالا ببرید و سپس اقدام به افزایش کیفیت بکنید.

برای برنامه ریزی تحصیلی نیاز به یک مشاور خواهید داشت که در تمام مدت در کنار شما بوده و شما را راهنمایی کند. چرا که شما در این مسیر دارای تجربه نیستید. پس بهتر است از مشاوران با تجربه استفاده کنید تا راه و چاه را به شما نشان دهند. مشاوران موسسه کنکور آسان است برنامه منظم و مناسبی را بر اساس توانایی شما تدارک می بینند.

دانش آموزان تجربی چه بخوانند
دانش آموزان تجربی چه بخوانند

برای اینکه بدانیم دانش آموزان تجربی چه بخوانند، باید چک کنیم و ببینیم چه خوانده اند و چه چیزی باقی مانده است. بهتر است دفترچه یادداشتی با خود به همراه داشته باشید و تمام موارد را در آن یادداشت کنید. این دفترچه یادداشت در برنامه ریزی منظم به شما کمک می کند.

یکی از درخواست های همیشگی دانش آموزان این است که یک برنامه ریزی عالی می خواهم که بتوانم در کنکور نتیجه بگیرم. در واقع احساس می کنند برنامه خودشان مناسب نیست و خود را با دیگران مقایسه می کنند. اینجاست که یک مشاور می تواند از لحظات استرس زا دانش آموز بکاهد و با مشاوره های خود، دانش آموز را راهنمایی کند.

برای دریافت مشاوره و برنامه ریزی مشاورین برتر کشور

و  محصولات آموزشی کنکور آسان است و  انتشارات گیلنا  با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا کلمه {برنامه ریزی ویژه – کنکور آسان است} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ اس ام‌اس کنید

در شبکه های اجتماعی تلگرام و ایستاگرام ما را دنبال کنید  و از خدمات مفید و تخصصی  رایگان ما مانند جزوات رتبه های برتر کشور در همه درس ها  ، نمونه سوالات امتحانی مختلف ، جمع بندی دروس پایه های دهم یازدهم دوازدهم ، مشاوره و برنامه ریزی  هم برای کنکور و هم برای تمام پایه های تحصیلی ، تدریس های اساتید درجه ۱ کشور، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات گوناگون آموزشی و در حوزه مشاوره و برنامه ریزی و محصولات تخصصی کنکور آسان است ویژه همه پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت اوج یادگیری  { کنکور آسان است } مراجعه کنید

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس