خلاقیت جامع زیست شناسی گیاهی

خلاقیت جامع زیست شناسی گیاهی

جامع زیست شناسی نهم 2

خلاقیت جامع زیست شناسی گیاهی

خلاقیت جامع زیست شناسی گیاهی

آموزش خلاقیت جامع زیست شناسی گیاهی دهم

برنامه اوج یادگیری

برنامه اوج یادگیری یکی از بهترین برنامه های تلویزیونی در زمینه کنکور است که از شبکه دوم سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شود . این برنامه با هدف اموزش و یادگیری داوطلبان کنکور سراسری ایجاد شده است .

خلاقیت جامع زیست شناسی گیاهی
خلاقیت جامع زیست شناسی گیاهی

تمام اساتید موسسه کنکور اسان است که در برنامه اوج  یادگیری تدریس می کنند از سطح علمی بسیار بالایی برخوردار هستند . موسسه کنکور اسان است با استفاده از اساتید برنامه تلویزیونی اوج یادگیری و اساتید دیگر موسسه اقدام به تهیه و تولید دی وی دی های اموزشی کنکور می نماید .

زیست پایه دهم کنکور آسان است

بهترین اساتید کشور

ویژگی خوب این دی وی دی های اموزشی این است که اساتید که در این دی وی دی های اموزشی تدریس می کنند اساتید شماره یک کشور هستند و هم چنین از روش های تدریسی استفاده می کنند که داوطلبان به راحتی با دروس ارتباط برقرار می کنند و همین ارتباط قوی با دروس باعث می شود که داوطلب ان درس را به خوبی فرا بگیرد و در کنکور پاسخ تست ها را به راحتی بدهد و جزو نفرات برتر کنکور سراسری شود.

لیست قیمت محصولات پایه یازدهم

اساتید اوج یادگیری

از اساتید برنامه اوج یادگیری و موسسه کنکور اسان است می شود به استاد احمدی ، دبیر دینی و زبان انگلیسی ، اساتد شیخی و افشاری راد ، دبیر فیزیک و زیست ، استاد ربیعیان دبیر شیمی و استاد دانش زاده دبیر زبان انگلیسی اشاره کرد . البته این ها همه ی اساتید دی وی دی های اموزشی موسسه نیستند و لی این اساتید جز مشهور ترین اساتید موسسه کنکور اسان است می باشند.

 

 

خلاقیت جامع زیست شناسی گیاهی

این دفعه هم محصول جدید موسسه کنکور اسان است با عنوان  آموزش خلاقیت جامع زیست شناسی گیاهی  منتشر شده است . این محصول اموزشی گران بها یک کلاس اموزشی به تمام معنا می باشد کلاسی که داوطلب در ان لازم نیست وقتی را برای رفتن به کلاس و وقتی را برای برگشتن از کلاس صرف بکند .

و تازه می تواند سر کلاس درس دراز هم بکشد و نوشابه هم بخورد . ما در این محصول اموزشی از یکی از بهترین اساتید موسسه کنکور اسان است استفاده کرده ایم به نام استاد شیخی و افشاری راد که از اساتید خوب درس زیست می باشند که از نظر علمی واقعا بی نظیر هستند و چنان به مباحث دروس زیست  تسلط دارند که داوطلب کاملا انقلاب علمی خود را احساس می کند و همین انقلاب علمی به مرور زمان اعتماد به نفس دانش اموز را فزایش می دهد.

لیست قیمت محصولات پایه دوازدهم

رزومه  تحصیلی و اموزشی استاد شیخی و افشاری راد

 

استاد شیخی 

رتبه ۲۷ کنکور سراسری

دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران

دانشجوی فوق لیسانس مدیریت سلامت دانشگاه تهران

دارای مقالات داخلی و خارجی از کشور

نفر سوم سخنرانان دانشجویان پزشکی در اتریش

استاد افشاری راد

استاد افشاری راد

رتبه ۳۰ کنکور سراسری

رتبه ۲ کنکور ازاد

مدرس بهترین مدارس تهران

 

 

قیمت محصول آموزش خلاقیت جامع زیست شناسی گیاهی 

این محصول در ۳۰ جلسه ی ۱ ساعته تهیه شده است که قیمت هر جلسه ی ان ۲۰هزار تومان می باشد . قیمت مجموع جلسات این محصول می شود ۶۰۰ هزار تومان که با تخفیف بیش از  ۵۰ درصدی کنکور  اسان است قیمت ان می شود ۲۸۰هزار تومان

کیفیت محصول آموزش خلاقیت جامع زیست شناسی گیاهی

این محصول با۳دوربین فوق حرفه ای با کیفیت فول اچ دی فیلم برداری شده است

تعداد محصول

این محصول در یک مجموعه شامل۱۴ حلقه دی وی دی ارائه شده است

نمونه تدریس استاد شیخی و افشاری راد در درس زیست

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { انگلیسی دکتر امیر دانش زاده } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است ویژه پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت گیلنا احمدی مراجعه کنید

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس