جمع بندی زیست شناسی یازدهم کنکور آسان است

جمع بندی زیست شناسی یازدهم کنکور آسان است

بندی زیست شناسی یازدهم

جمع بندی زیست شناسی یازدهم

جمع بندی زیست شناسی یازدهم

خلاقیت زبان فارسی دهم

آموزش جامع زبان انگلیسی دهم

 

برنامه اوج یادگیری

برنامه اوج یادگیری یکی از بهترین برنامه های تلویزیونی در زمینه کنکور است که از شبکه دوم سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شود . این برنامه با هدف اموزش و یادگیری داوطلبان کنکور سراسری ایجاد شده است.

 

تمام اساتید موسسه کنکور اسان است که در برنامه اوج  یادگیری تدریس می کنند از سطح علمی بسیار بالایی برخوردار هستند . موسسه کنکور اسان است با استفاده از اساتید برنامه تلویزیونی اوج یادگیری و اساتید دیگر موسسه اقدام به تهیه و تولید دی وی دی های اموزشی کنکور می نماید.

مطلب پیشنهادی : لیست محصولات زیست نهم

جمع بندی زیست شناسی یازدهم
جمع بندی زیست شناسی یازدهم

 

بهترین اساتید کشور

ویژگی خوب این دی وی دی های اموزشی این است که اساتید که در این دی وی دی های اموزشی تدریس می کنند اساتید شماره یک کشور هستند و هم چنین از روش های تدریسی استفاده می کنند که داوطلبان به راحتی با دروس ارتباط برقرار می کنند و همین ارتباط قوی با دروس باعث می شود که داوطلب ان درس را به خوبی فرا بگیرد و در کنکور پاسخ تست ها را به راحتی بدهد و جزو نفرات برتر کنکور سراسری شود.

 

اساتید اوج یادگیری

از اساتید برنامه اوج یادگیری و موسسه کنکور اسان است می شود به استاد احمدی ، دبیر دینی و زبان انگلیسی ، اساتد مسعودی ، دبیر فیزیک و ریاضی ، استاد ربیعیان دبیر شیمی و استاد دانش زاده دبیر زبان انگلیسی اشاره کرد . البته این ها همه ی اساتید دی وی دی های اموزشی موسسه نیستند و لی این اساتید جز مشهور ترین اساتید موسسه کنکور اسان است می باشند.

 

جمع بندی زیست شناسی یازدهم

این دفعه هم محصول جدید موسسه کنکور اسان است با عنوان  پجمع بندی زیست شناسی یازدهم  منتشر شده است . این محصول اموزشی گران بها یک کلاس اموزشی به تمام معنا می باشد کلاسی که داوطلب در ان لازم نیست وقتی را برای رفتن به کلاس و وقتی را برای برگشتن از کلاس صرف بکنند .

و تازه می تواند سر کلاس درس دراز هم بکشد و نوشابه هم بخورد . ما در این محصول اموزشی  از بهترین اساتید موسسه کنکور اسان است استفاده کرده ایم به نام پازوکی  که از اساتید خوب درس زیست می باشند که از نظر علمی واقعا بی نظیر هستند و چنان به مباحث دروس زیست تسلط دارند که داوطلب کاملا انقلاب علمی خود را احساس می کند و همین انقلاب علمی به مرور زمان اعتماد به نفس دانش اموز را فزایش می دهد.

 

 

مطلب پیشنهادی : لیست محصولات زیست دهم

 

 

 

 

 

 

قیمت محصول جمع بندی زیست شناسی یازدهم

این محصول در ۱۴ جلسه یک ساعته تهیه شده است که قیمت هر جلسه ان ۲۰ هزار تومان می باشد که قیمت مجموع جلسات ان می شود ۲۸۰ هزار تومان . موسسه کنکور اسان است پنجاه درصد تخفیف برای این محصول در نظر گرفته است که مبلغ نهایی این محصول می شود ۱۴۰ هزار تومان

 

مطلب پیشنهادی : لیست محصولات زیست یازدهم

 

کیفیت محصول جمع بندی زیست شناسی یازدهم

این محصول با۳دوربین فوق حرفه ای با کیفیت فول اچ دی فیلم برداری شده است

تعداد محصول

این محصول در یک مجموعه شامل ۷ حلقه دی وی دی ارائه شده است

نمونه تدریس استاد پازوکی

 

 

مطلب پیشنهادی : لیست محصولات زیست دوازدهم

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی و محصولات پایه یازدهم با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { پایه یازدهم } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است ویژه پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت اوج یادگیری مراجعه کنید

 

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس