توصیه های نوروزی اوج یادگیری برای کنکوری ها

توصیه های نوروزی اوج یادگیری برای کنکوری ها

توصیه های نوروزی اوج یادگیری

توصیه های نوروزی اوج یادگیری از زبان رتبه های برتر کنکور سال های گذشته

ارتباط برقرار کردن با رتبه های برتر، یکی از راه حل های موسسه کنکور آسان است، برای افزایش روحیه و انگیزه دانش آموزان می باشد. به همین منظور ما از تجربیات و توصیه های این افراد در جهت بهبود کیفیت برنامه های و بسته های آموزشی خود استفاده می کنیم. یکی از توصیه های نوروزی اوج یادگیری از زبان این افراد آن است که نباید 14 روز تعطیلات را به بطالت گذراند و خود آن ها نیز برای این مدت از برنامه ی ویژه ای استفاده کرده اند که سبب موفقیت آن ها شده است.

 

اردو نوروزی اوج یادگیری
اردو نوروزی اوج یادگیری

 

در حقیقت آن ها از این دو هفته تعطیلات مانند یک پل بسیار باریک یادکرده اند، که باید با دقت و همراه با تجهیزات ویژه از آن عبور کرد. تجهیزاتی مانند طبقه بندی سرفصل های مهم مطالعاتی، تست های لازم برای شروع یک برنامه ریزی سه ماهه و… از این رو ما نیز از تمامی گفته های این عزیزان به عنوان توصیه های نوروزی اوج یادگیری استفاده کرده و بسته های آموزشی خود را بر اساس نظر آن ها فراهم کرده ایم. 

 

یکی دیگر از توصیه های نوروزی اوج یادگیری که بسیاری از دانش آموزان باید به آن دقت داشته باشند، به کارگیری برنامه های ویژه این ایام می باشد. زیرا که نمی توان در میان همه ی دید و بازدید های عید به درس خواندن پرداخت از این رو نیاز به بسته های آموزشی ویژه ای دارید که در کمترین زمان ممکن بتواند بیشترین بازده را از آن کسب کنید. علاوه بر این، روش های تست زنی، که شما را با جدید و مهترین تست ها آشنا می سازد می تواند شما را برای یک مارتون سه ماهه تا کنکور آماده سازد.

 

بهترین توصیه های نوروزی اوج یادگیری را از مشاوران ما دریافت کنید

قطعا بهترین افراد برای آموزش توصیه های نوروزی اوج یادگیری، مشاوران موسسه کنکور آسان است می باشند. این افراد با تجربه های بسیاری که در این زمینه دارند، می توانند شما را در مدیریت زمان خود یاری داده و به شما پیشنهاداتی ارائه دهند، که از آن ها در جمع های شلوغ و یا در برابر تعارفات نابجای اطرافیانتان از خود محافظت کنید. همواره به خاطر داشته باشید که شما سال ها تلاش و کوشش کرده اید که به موفقیت دست یابد. بنابراین این مسیر طولانی را تنها با یک ندانم کاری و یا ناآگاهی از دست ندهید.

 

توصیه های نوروزی اوج یادگیری
توصیه های نوروزی اوج یادگیری

مشاوران ما به توصیه های نوروزی اوج یادگیری می پردازند تا از رفتن در مسیری اشتباه جلوگیری کنند. در حقیقت هدف ما از همه ی برنامه های عید 99، اردوی نورزوی اوج یادگیری، جمع آوری منابع کارآمد برای عید 99 و… همه و همه تنها برای این است که در این تعطیلات سست نشوید و هدفتان را فراموش نکنید. البته این امر قطعا برای دانش آموزانی که به مدت سه سال و یا کمتر به تلاش بی وقفه پرداخته اند بسیار کمتر اتفاق می افتد.

 

این دسته از افراد بی اعتنا به تعطیلی روز های هفته، گرما و یا سرمای هوا، مشکلات و یا هر عامل بازدارنده دیگر، به برنامه های درسی موسسه کنکور آسان است پایبند بوده و هر گونه عدم تمرکز را با مشاوران ما در میان می گذارند. به همین دلیل است که کمترین نگرانی ما برای این دسته از دانش آموزان است. اما برنامه های ما و توصیه های نوروزی اوج یادگیری اکیدا برای کسانی در نظر گرفته شده است که یا سال اول همراهی شان با ما است و یا می دانند که ممکن است در این ایام نتوانند به قوت سابق به درس خواندن بپردازند.

 

روش های عملی کردن توصیه های نوروزی اوج یادگیری را از ما بخواهید

هر آنچه را که برای اردوی نوروزی اوج یادگیری نیاز دارید، ما در بسته های آموزشی و تست زنی ویژه نوروز قرار داده ایم. بعد از این، تنها توصیه های نوروزی اوج یادگیری می ماند که می توانید آن را از طریق مشاوران موسسه دریافت کنید. این توصیه ها شامل دستور العمل هایی برای درس خواندن در مکان های شلوغ، نحوه تمرکز کردن، چگونگی ترتیب خواندن منابع، توضیحات لازم برای استفاده از برنامه و… می باشد. بنابراین اگر قصد شرکت در اردوی نوروزی اوج یادگیری را دارید، از همین الان اقدام کنید. زیرا که هماهنگ شدن با برنامه ها و دریافت پکیج های تخصصی این ایام، نیاز به زمانی یک الی پنج روزه دارد که باید از همین الان برای جلوگیری از اتلاف وقت به آماده سازی آن بپردازید.

توصیه های نوروزی اوج یادگیری
توصیه های نوروزی اوج یادگیری

 

توصیه های نوروزی اوج یادگیری ، تنها مختص به رتبه های برتر کنکور و یا مشاوران نیست. بلکه اساتید موسسه کنکور آسان است در دی وی دی های ویژه عید 99، به بیان نکات بسیار ارزشمندی می پردازند که توجه به آن ها خالی از لطف نیست. استفاده از روش های بسیار مهم در مورد سوالات پر تکرار کنکور، مرور سریع نکات کلیدی در کمترین زمان ممکن، معرفی سر فصل های مهم کنکور و… از جمله مطالبی است که در دی وی دی های آموزشی ویژه نوروز به آن پرداخته می شود. در حقیقت تنها چیزی که شما به آن نیاز دارید، اراده ای محکم و قوی در برابر وسوسه های اطرافیانتان در خصوص استراحت کردن می باشد. نگران این امر هم نباشید، تنها با یک تماس تلفنی با مشاوران ما و ثبت نام در اردوی نوروزی اوج یادگیری، گروهی با اراده را درکنار خود خواهید داشت که شما در روز های پرتلاطم تا کنکور یاری خواهند کرد. ما هرگز اجازه شکست خوردن را به شما نخواهیم داد، شعار ما تلاش تا رسیدن به موفقیت است.

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس