تعیین سطح عملی اوج یادگیری

تعیین سطح عملی اوج یادگیری

2F8BDD13 47C8 4638 B767 499B18A40089

 

سلام به دانش آموزان عزیز به ویژه به بینندگان پرو پا قرص برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

 

تنوع تدریس های اوج یادگیری

موسسه کنکور آسان است با برنامه تلویزیونی اوج یادگیری چند سالیه از طریق تلویزیون و شبکه دو سیما در حال ارائه تدریس و مشاوره به دانش آموزان است.

بسیاری از دانش اموزان با دیدن این تدریس ها تصمیم میگیرند تا این دی وی دی های آموزشی را خرید کنند و بصورت اختصاصی با برنامه ریزی ویژه و رایگانی که در اختیارشان قرار میگیرد استفاده کنند. اما باید این نکته را بدانند که نباید بدون آگاهی و سرخود دست به خرید بزنند.

چراااااا؟؟؟

برای اینکه مدرسین موسسه کنکور آسان است یا همان اوج یادگیری در هر درس حداقل سه سطح تدریس ارائه کرده اند. یعنی اگر دانش آموزی با سطح ضعیف و معمولی قصد خرید محصولات اوج یادگیری را داشته باشد محصولاتی کاملا متفاوت از دانش آموزی قوی دریافت خواهد کرد. حالا اینکه ما برای سطوج مختلف دانش آموزان و نسبت به بازه زمانی دی وی دی ها و پکیج های متفاوتی را در اختیار دانش آموزان قرار میدهیم.

با توجه به نکته ای که گفته شد توصیه میشود قبل از خرید و برای انتخاب محصولات با مشاورین و مدرسین موسسه اوچ یادگیری بصورت رایگان و تلفنی مشورت کنید تا محصولی را به اشتباه خرید نکنید.

 

تعیین سطح عملی اوج یادگیری چیست ؟؟؟

تعیین سطح برای مشاورین به طرق مختلفی انجام میشود، بسته به پایه تحصیلی و وضعیت فعلی دانش آموز میتوان از روش های متفاوتی برای تعیین سطح استفاده کرد.

برای مثال یکی از مهمترین عوامل در تشخیص سطح یک دانش آموز معدل اوست. اگر دانش آموزی از معدل بالای ۱۹ برخودار باشد مسلما در خصوص مفاهیم و تشریحی مشکل زیادی ندارد و فقط باید نکات تستی و روش های تست زنی را بیاموزد.

یکی دیگر از ملاک های مشاورین برای تعیین سطح عملی اوج یادگیری، آزمون های آزمایشی دانش آموز و تراز اوست.  دانش آموزان تغییر رشته ای و دانش آموزانی که از درس دور بوده اند نیز پکیج های متفاوتی را استفاده میکنند.

در دوران امتحانات و بازه های نزدیک به کنکور نیز از بسته های آموزشی خاص و کم حجم تری برای دانش آموزان استفاده خواهد شد. و برای بعضی از دانش آموزان نیز آزمون آنلاین تعیین سطح استفاده خواهد شد و دانش آموز میبایست در تمامی دروس آزمون آنلاین بدهد و خود را محک بزند.

با توجه به نکات گفته شده میبینید که یک دانش آموز برای خرید حتی یک محصول از موسسه کنکور آسان است یا همان موسسه اوج یادگیری میبایست حتما با یک مشاور و کارشناس صحبت کند و بعد خرید خود را نهایی کند تا جدیدترین، بهترین و با کیفیت ترین محصول را دریافت کند

 

چطوری تعیین سطح بشم ؟

شاید ساده ترین، کوتاه ترین و مهترین بخش همین باشه.

نیاز نیست کار خاصی انجام بدید. گوشیتونو بر میدارید، با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ تماس میگیرید و با مسئول تعیین سطح عملی اوج یادگیری یه مکالمه کوتاه میکنید و بعد خرید خود را با خیال راحت انجام میدهید.

پل های ارتباطی زیر برای ارتباط راحت تر و سریعتر شما با ماست

موق باشید

 

جهت خرید یا تعیین سطح عملی اوج یادگیری با شماره های

۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

تماس بگیرید یا کلمه { تعیین سطح } را به  ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳  پیامک کنید

کانال اوج یادگیری و اینستاگرام اوج یادگیری همیشه همراه شماست و با ارائه بهترین مطالب درسی، نمونه تدریس های، جزوات تستی و مقالات مشاوره ای تا روز کنکور شما را یاری میکند.

جهت دریافت لینک کانال اوج یادگیری و آدرس پیج اینستاگرام اوج یادگیری کلمه { کانال اوج یادگیری } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳  پیامک کنید

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس