تدریس های شیمی عارف ربیعیان در اوج یادگیری

تدریس های شیمی عارف ربیعیان در اوج یادگیری

FD AD D BE ECBFA

تدریس های شیمی عارف ربیعیان در اوج یادگیری و معجزه ای به نام رتبه های برتر کنکور

تدریس های شیمی عارف ربیعیانتدریس های شیمی عارف ربیعیان

تدریس های شیمی عارف ربیعیان در اوج یادگیری – شیمی نقطه قوت دانش آموزانی است، که قصد کسب رتبه های سه رقمی، دو رقمی و تک رقمی را دارند. در حقیقت آن ها به قدرتی که شیمی در اختیار آن ها قرار می دهد آگاه می باشند. شیمی عارف ربیعیان در این زمینه توانسته است، که بیش از هر بسته آموزشی، فرصت یادگیری و تمرین را در اختیار دانش آموزان و داوطلبان کنکور قرار دهد.

لیست قیمت

 

تدریس های شیمی عارف ربیعیان در اوج یادگیری که برای هر دانش آموز و هر داوطلب کنکوری تهیه و تدوین شده است، می تواند سطح علمی آن ها را بیش از پیش ارتقا داده و آن ها را در مدت زمان بسیار کم، وارد فاز تست زنی نماید. شیمی برای بسیاری از دانش آموزان، علمی غیر قابل درک است و در عین حال پر از نکته ها و راز و رمز هایی است که دانش آموزان را وادار به حفظ کردن آن ها می کند.

تدریس های شیمی عارف ربیعیان
تدریس های شیمی عارف ربیعیان

 

 

این گونه می شود که بسیاری از آن ها توانایی پاسخ دهی به سوالات تحلیلی را نداشته و به راحتی از سوالات بسیار ساده امتحانات و کنکور عبور می کنند. این در صورتی است که با کمی تامل و استفاده راهکار های علمی و تکنیکی می توانند در این درس نیز، نمرات بسیار مطلوبی کسب کنند و کمی از بار دروس دیگر بکاهند.

 

اموزش جامع شیمی دوازدهم فصل اول (مولکول ها در خدمت تندرستی)

 

قطعا کنار گذاشتن یکی از دروس تخصصی می تواند برای همه دانش آموزان بسیار استرس زا بوده و آن ها را مجبور به یادگیری بیشتر دروس تخصصی دیگر نماید. این در صورتی است، دانش آموزانی که از تدریس های شیمی عارف ربیعیان در اوج یادگیری استفاده می کنند، نه تنها از این استرس مبرا هستند، بلکه توانایی کسب نمرات بسیار عالی از این درس را نیز دارند.

مجموعه تدریس های شیمی عارف ربیعیان در اوج یادگیری را چگونه تهیه کنیم؟

تدریس های شیمی عارف ربیعیان در اوج یادگیری یکی از پرفروش ترین محصولات موسسه کنکور آسان است می باشد. در این پکیج های آموزشی که برای تمامی دانش آموزان دبیرستانی و فارغ التحصیلان تهیه شده است، نکات لازم برای کسب موفقیت در کنکور فراهم است. این بسته های آموزشی در سه محصول جدا با نام های آموزش شیمی، روش های تست زنی و جمع بندی، در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.

 

 

بسته های تدریس شیمی عارف ربیعیان به گونه ای طراحی شده اند، که کمترین نیاز را به اساتید خارج مجموعه کنکور آسان است داشته باشند. در حقیقت این آموزش ها مبتنی بر کتاب های درسی بوده و در آن ها نکات بسیاری ذکر شده است.

 

 

دانش آموزان اغلب برای تهیه این بسته های آموزشی با مشاوران موسسه کنکور آسان است تماس گرفته و بعد از ثبت نام در سایت و دریافت مشاوره رایگان، به تهیه بسته های آموزشی می پردازند. معمولا دانش آموزان با ورود به هر مقطع؛ اقدام به تهیه بسته های آموزشی کرده تا بتوانند به صورت پیش خوانی، پایه های علم شیمی خود را تقویت کنند. این روند در طول سه سال تحصیلی، آن ها را به سطح بالایی از مهارت می رساند.

 

 

 

تدریس های شیمی عارف ربیعیان در مورد چه مباحثی است؟

سوالی که بسیاری از دانش آموزان را به خود مشغول کرده است، نوع تدریس های شیمی عارف ربیعیان در اوج یادگیری است. آن ها بسیار کنجکاوند که بدانند مبحث مورد نظر آن ها آماده تهیه است یا خیر؟ خوشبختانه با تلاش های شبانه روزی تیم موسسه کنکور آسان است، هم اکنون تمامی مباحث شیمی سه سال دبیرستان، به صورت تدریس شده و کامل؛ در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.

 

از آنجایی که برای هر فصل در شیمی سال دهم، یازدهم و دوازدهم، پکیجی جدا تهیه شده است، شما می توانید با تهیه مرحله به مرحله این بسته های آموزشی از بار هزینه ای خود کاسته و در عوض آن، از روش های تست زنی مختص هر فصل استفاده کنید. البته پیشنهاد می شود که این کار را بر اساس سطح علمی، هدف و صلاح دید مشاور خود انجام دهید. به هر حال تدریس های شیمی عارف ربیعیان در همه ی زمان ها و در هر نقطه از ایران که باشید، قابل دسترس هستند.

 

تدریس شیمی استاد ربیعیان پایه دهم کنکور آسان است

 

آنچه تدریس های شیمی عارف ربیعیان در اوج یادگیری را بسیار خاص و استثنایی می کند، نحوه انتقال مطالب به دانش آموزان است. اغلب دانش آموزان در مسائل مهمی مانند موازنه کردن، استوکیومتری و یا درک قوانین گاز ها، با مشکل مواجه هستند. همین امر سبب می شود که آن ها نتوانند به راحتی با مسائل آسان شیمی کنار بیایند و این روند اعتماد به نفس آن ها را در حل مسائل پیچیده، بسیار تضعیف می کند.

 

 

 

تاثیری که تدریس های شیمی عارف ربیعیان در اوج یادگیری بر دانش آموزان دارد، تنها بالا بردن سطح معلومات نیست، بلکه این استاد با حل کردن مسائل پیچیده به آسان ترین روش های ممکن، سختی و دشواری سوال را در ذهن دانش آموزان از بین برده و به آن ها جرات حل کردن مسائل سخت را می دهد.

 

 

 

 

 

شیمی موسسه کنکور آسان است با ورود تدریس های عارف ربیعیان، تحول بسیار عظیمی در خود دید. طی آماری که از آزمون های آزمایشی داوطلبان و دانش آموزان به دست آماده است، مشخص شد، دانش آموزانی که از بسته تدریس های شیمی عارف ربیعیان استفاده کرده اند، دارای تراز درس شیمی بالاتری نسبت به قبل بوده اند. آن ها همچنین اذعان داشتند که توانسته اند در مدت زمان کمتری نسبت به قبل، به حل مسائل شیمی بپردازند.

 

 

علاوه بر این، چون عارف ربیعیان نحوه محاسبات پیشرفته و نوین ریاضی را در خلال درس به دانش آموزان آموزش می دهد، آن ها توانسته اند در دروس دیگر خود، مانند ریاضی و فیزیک نیز موفق شوند.

 

بهترین زمان برای پیش خوانی تدریس های شیمی عارف ربیعیان

رقابت در کنکور در سال های اخیر بسیار تنگاتنگ تر از گذشته شده است. تلاقی دانش آموزان نظام جدید و قدیم با یکدیگر و در دسترس نبودن اساتید زبده برای همگان، کنکور را به یکی از چالش بر انگیز ترین امتحانات در ایران تبدیل کرده است. از آنجایی که سیاست های موسسه کنکور آسان است بر آن است، که تحصیلات پیشرفته در اختیار همه دانش آموزان قرار بگیرد،

 

همه در یک سطح مساوی

 

تا همه در یک سطح مساوی رقابت کنند، تدریس های شیمی عارف ربیعیان را به صورت دی وی دی های آموزشی و تست زنی در اختیار همه ی افراد قرار داده است. حال دیگر این وظیفه بر عهده خود دانش آموز و خانواده او است، که چه مقدار زودتر از سایر رقیبان، به این بسته های آموزشی دسترسی یابند.

 

دانش اموزان نخبه

معمولا دانش آموزان نخبه و افرادی که دارای هدف هستند، از همان تابستان نهم به دهم، شروع به تهیه تدریس های شیمی عارف ربیعیان در اوج یادگیری کرده تا بتوانند زودتر از سایرین، خود را وارد فاز تست زنی کنند. این روند نه تنها در زمان دانش آموزان صرفه جویی کرده، بلکه آن ها را برای سال تحصیلی پیش رو، آماده می سازد.

 

شیمی دوازدهم مهندس ربیعیان کنکور آسان است

 

تابستان همواره زمانی طلایی برای این دسته از دانش آموزان و داوطلبان کنکوری است تا بتوانند مهارتی حرفه ای و فوق حرفه ای کسب کنند. از این رو ما نیز به شما توصیه می کنیم که راه نخبگان کنکور را در پیش گرفته و با استفاده از این زمان مازاد، خود را چندین پله به موفقیت نزدیک تر کنید.

 

 

آیا دانش آموزان می توانند همزمان با مدرسه از تدریس های شیمی عارف ربیعیان استفاده کنند؟

حجم بالای کتاب ها و جزواتی که از سوی مدرسه به دانش آموزان توصیه شود، آن ها را برای یادگیری بیشتر بسیار خسته می کند. به همین علت بسیاری از آن ها، همین که کتاب های خود را می بندند، گمان می کنند که بار عظیمی از مطالب علمی را فرا گرفته اند و دیگر نیازی به تمرین بیشتر ندارند. این در حالی است که اگر از همین دانش آموزان یک آزمون ساده گرفته شود خواهند دید که به اندازه لازم در تست زنی و حل کردن سوالات امتحانی مهارت ندارند. اما دلیل این امر چیست؟ چگونه می توان به این دانش آموزان کمک کرد؟

اولین مرحله پیشرفت برای هر داوطلب

 

اولین مرحله پیشرفت برای هر داوطلب و دانش آموزی که بخواهد در کنکور موفق شود، این است که بپذیرد در چه سطح و جایگاهی قرار دارد. در این صورت حرف های مشاور خود را با گوش جان پذیرفته و وقت خود را با جزوات بی بهره تلف نخواهد کرد.

 

تبلیغ برای تدریس های شیمی اوج یادگیری

این حرف به معنی تبلیغ برای تدریس های شیمی عارف ربیعیان نیست. بلکه اگر تنها یکبار به تماشای آموزش های این استاد گرانقدر در تلویزیون بپردازید، میزان پیشرفت و فهم خود را از علم شیمی احساس خواهید کرد. درست است که برای تهیه بسته های آموزشی باید هزینه ای پرداخت شود، اما سوال اصلی اینجاست که هزینه پول است و یا زمان از دست رفته؟

 

شیمی مهندس عارف ربیعیان

 

 

قطعا برای دانش آموزانی که زمان برای آن ها از ارزش بالایی برخوردار است، هزینه زمان است نه پول و مادیات. بسیار دیده شده که داوطلبان رتبه برتر کنکور، روزی بیش از ۱۰ ساعت به مطالعه پرداخته اند. آن ها ارزش منابع آموزشی پر بازده و کارآمد را خوب دانسته و ترجیح می دهند که تدریس های شیمی عارف ربیعیان در اوج یادگیری به جای جزوات اساتید ناشناخته استفاده کنند.

 

روش های مطالعه تدریس های شیمی عارف ربیعیان

بعد از بیان اهمیت پیش خوانی شیمی و تاثیر آن بر موفقیت دانش آموزان و داوطلبان، مشکل سومی که وجود دارد، روش های مطالعه تدریس های شیمی عارف ربیعیان می باشد. از آنجایی که این نوع آموزش، حضور در کلاس های مجازی است، انتظار می رود که دانش آموز به صورت مرتب در کلاس های درس خود شرکت داشته و به تمرین بپردازد. هرگز گمان نکنید که روش های مطالعه مجازی مجوزی برای تنبلی شما است. بلکه هدف از این نوع آموزش ها تنها ذخیره زمان بیشتر برای تمرین بیشتر است.

 

تدریس های شیمی

دانش آموزان باید ابتدا تدریس های شیمی عارف ربیعیان را که برای هر فصل جداگانه تهیه شده است، تماشا کرده و سپس به دیدن روش های تست زنی بپردازند. بعد از آنکه با این روش ها آشنا شدند، برای تثبیت این روش ها از کتاب های تست استفاده می گردد. با حل تست های بیشتر، داوطلبان و دانش آموزان کم کم وارد مرحله تست های زمان دار خواهند شد.

 

شیمی (۱) دهم ریاضی

 

در این مرحله دانش آموزان با استفاده از مهارت هایی که قبلا توسط تدریس های شیمی عارف ربیعیان فرا گرفته اند، شروع به تست زنی در بازه های زمانی مشخصی می کنند. این بازه های زمانی هر بار کمتر شده، تا جایی که به زمان استاندارد خود برسند.

 

تدریس های شیمی عارف ربیعیان چگونه به دانش آموزان کمک می کند؟

دانش آموزانی که برای اولین بار به استفاده از آموزش های مجازی می پردازند، در تهیه این بسته های آموزشی بسیار مردد هستند. آن ها از خود سوال می پرسند که بازده این بسته ها چه اندازه می تواند باشد؟ برای این دسته از افراد باید عنوان کرد که میزان پیشرفت هر دانش آموز بستگی به خود او دارد. از آنجایی که نوع تدریس و استاد برای همه یکسان است، رقابت بر سر زمان استفاده و نوع استفاده خواهد بود.

 

اول تست زنی یا مطالعه

برخی از داوطلبان عادت دارند، که ابتدا تمامی دروس را مطالعه کرده و سپس به تست زنی بپردازند و برخی دیگر همزمان با مطالعه تدریس های شیمی عارف ربیعیان به تست زنی می پردازند. در بازده این دو روش می توان گفت که روش دوم دارای بهره بیشتری نسبت به روش او است. زیرا مطالعه بدون تمرین کردن چیزی جز اتلاف وقت نیست. در حقیقت برای تثبیت مطالب یادگرفته شده، باید به تمرین و تست زنی پرداخته شود. از همین رو تدریس های شیمی عارف ربیعیان از این قاعده مستثنی نبوده و باید همراه با تمرین و روش های تست زنی مطالعه شوند.

 

اگر داوطلبان نتوانند در زمان معین به تمرین بپردازند

 

البته اگر به هر دلیل داوطلبان و دانش آموزان نتوانند در زمان معین به تمرین کافی بپردازند و برخی مطالب را فراموش کردند، جای نگرانی وجود ندارد. زیرا که موسسه کنکور آسان است با تهیه و عرضه بسته های جمع بندی تدریس های شیمی عارف ربیعیان، فرصت مرور کردن در کمترین زمان ممکن را برای دانش آموزان فراهم کرده است.

 

تدریس های مهندس عارف ربیعیان در شیمی

 

 

 

لیست مباحثی که توسط عارف ربیعیان در اوج یادگیری تدریس شده اند

در زیر به لیستی از مباحثی که توسط عارف ربیعیان برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور تهیه شده است، می پردازیم:

 

شیمی سال دهم عارف ربیعیان

شیمی سال یازدهم عارف ربیعیان

  • تدریس هر سه فصل شیمی یازدهم به همراه روش های تست زنی برای هر فصل
  • همایش سال دهم و یازدهم برای دانش آموزانی که نیاز به مرور سریع این دو سال دارند.

محصولات کنکور آسان است قیمت شیمی پایه یازدهم

 

 

 

 

شیمی سال دوازدهم عارف ربیعیان

نمونه تدریس استاد ربیعیان در شیمی

 

 

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { شیمی عارف ربیعیان در اوج یادگیری } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید و همچنین برای دیدن و خرید محصولات به سایت ما سر بزنید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×