تخفیف گرفتن از موسسه اوج یادگیری

تخفیف گرفتن از موسسه اوج یادگیری

تخفیف گرفتن از اوج یادگیری

تخفیف گرفتن از موسسه اوج یادگیری

تخفیف گرفتن از موسسه اوج یادگیری کار آسانیی نیست اما شک نکن من بهت میگم چکار بکنی . مجموعه دی وی دی های اوج یادگیری که موسسه کنکور آسان است با بهترین قیمتها در اختیار دانش‌آموزان قرار میدهد بسیار با کیفیت و مفید است. اما بعضی دانش آموزان توان خرید کامل آنها را ندارند. به همین جهت موسسه اوج یادگیری برای دانش آموزان تخفیفات ویژه‌ای را در نظر گرفته تا این عدالت آموزشی باعث شود تمام دانش آموزان بتوانند به اساتید نظیر مهندس امیر مسعودی و مهندس عارف ربیعیان و استاد حسین احمدی دسترسی داشته باشند.

این تخفیف ها ویژه تمام تدریس های اوج یادگیری می شود مانند تدریس های ریاضی و فیزیک مهندس امیر مسعودی { از فیزیک دهم مهندس امیر مسعودی تا فیزیک دوازدهم و همچنین ریاضی } تدریس شیمی مهندس عارف ربیعیان  { از شیمی دهم مهندس عارف ربیعیان گرفته تا شیمی دوازدهم }تدریس دروس عمومی استاد حسین احمدی و سایر اساتید موسسه کنکور آسان است.

تخفیف گرفتن از اوج یادگیری
تخفیف گرفتن از اوج یادگیری

چقدر تخفیف از اوج یادگیری میگیرم

به دلیل اینکه تمام دی وی دی های موسسه اوج یادگیری از ابتدا ۵۰درصد تخفیف دارند و مسسه به همه دانش آموزان این تخفیف را میدهد. امکان تخفیف مجدد و زیادی برای دانش آموزان وجود ندارد. ولی خب مثل اینکه شانستون گفته ، چرا که تخفیف ویژه ، فقط و فقط ویژه کساییه که این مطلبو مطالعه کردن و با شماره دفتر تماس گرفته‌اند تا کد تخفیف ویژه را دریافت کنند. اگر در حالت طبیعی با موسسه اوج یادگیری ارتباط بگیرید و درخواست تخفیف کنید تخفیف زیادی به شما ارایه نمی شود اما اگر از طریق خواندن این مقاله و گفتن این مطلب که ( من روی سایت اوج یادگیری مشاهده کردم کد تخفیف به دانش آموزان میدهید و بخاطر دریافت کد تخفیف تماس گرفتم ) ، تخفیف ویژه به شما تقدیم خواهد شد. تخفیف گرفتن از موسسه اوج یادگیری خیلی لذت بخشه .

تخفیف گرفتن از اوج یادگیری
تخفیف گرفتن از اوج یادگیریتخفیف گرفتن از اوج یادگیری

چگونه کد تخفیف کنکور آسان است را دریافت کنم

طبیعی است که هر کسی برای خرید هر محصولی تمایل به پرداخت مبلغ کمتری دارد و این باعث می شود آن فرد از خرید لذت بیشتری ببرد. به همین منظور موسسه کنکور آسان است نیز تخفیفات ویژه ای را برای شما دانش آموزان عزیز که از طریق این مقاله با موسسه آشنا شده اند در نظر گرفته است.
می توانید برای خرید ارزان محصولات کنکور آسان است با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ تماس بگیرید و درخواست کد تخفیف بکنید، همچنین می توانید کلمه ﴿ کد تخفیف ﴾ را به همین شماره ارسال کنید تا برای شما در سیستم ثبت شده و کد تخفیف تقدیمتان شود

تخفیف موسسه اوج یادگیری
تخفیف موسسه اوج یادگیری

شماره تماس اوج یادگیری جهت دریافت تخفیف ویژه

شماره تماس های زیر مربوط به دفتر مرکزی اوج یادگیریه که برای تخفیف گرفتن باید تماس بگیرد و کد تخفیف ویژه دریافت کنید

شماره های تماس دفتر جهت تخفیف گرفتن از موسسه اوج یادگیری
۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰ و ۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳ میباشد

جهت ثبت در سیستم و دریافت کد تخفیف نیز عبارت ( کد تخفیف ) را به شماره 09121975090 پیامک کنید

 

آرزوی موفقیت برای تمام دانش آموزن سرزمین پاک و مقدسم ایران

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×