تا روز کنکور با شما هستیم

تا روز کنکور با شما هستیم

کنکور 8

تا روز کنکور با شما هستیم، با برنامه ها و طرح های موسسه کنکور آسان است

تا روز کنکور با شما هستیم

بسیاری از دانش آموزان برای داشتن انگیزه و امید به آینده، نیاز به مشاوران و پشتیبان هایی با روحیه بالا دارند، که آن ها را هر روز برای رسیدن موفقیت تشویق کنند. خوشبختانه در این زمینه، دانش آموزان موسسه کنکور آسان است با مشکلی مواجه نمی گردند. زیرا ما تا روز کنکور کنار شما هستیم. این رویه نه تنها تا روز کنکور، بلکه حتی بعد از آن و برای انتخاب رشته نیز ادامه دارد. گاهی دانش آموزان چنان با مشاوران و پشتیبان های خود اخت می گیرند که بعد از کسب رتبه های تک رقمی، خود به عنوان پشتیبان های جدید به همکاری با موسسه کنکور آسان است می پردازند.

تا روز کنکور با شما هستیم

تا روز کنکور با شما هستیم
تا روز کنکور با شما هستیم

داشتن روحیه بالا

تا روز کنکور با شما هستیم

داشتن روحیه ای بالا برای چند سال متمادی و مخصوصا سال منتهی به کنکور، شرط اصلی موفقیت است. به همین منظور بعد از همکاری شما با موسسه، ما تا روز کنکور کنار شما هستیم. در این زمان، مشاوران روش های صحیح مطالعه، برطرف کردن آفت های مطالعه، روش های تمرکز و.. را به دانش آموزان آموزش می دهند. حتی این آموزش ها برای دانش آموزانی که دارای سطح علمی بالاتری هستند، به صورت تقویت هوش و حافظه نیز، صورت می گیرد.
تا روز کنکور با شما هستیم، این رسالت ما برای موفقیت شماست

تا روز کنکور با شما هستیم

افت درس خواندن (تا روز کنکور با شما هستیم)

تا روز کنکور با شما هستیم
مشاوران با تجربه خوب می دانند که یکی از آفت های درس خواندن، از شاخه ای به شاخه دیگر پریدن است. بسیار دیده شده، که دانش آموزان موسسات آموزشی، کتاب های آموزشی و مشاوران خود را بار ها تغییر می دهند. این روش برای آن ها بسیار مضر می باشد. به همین علت است که ما تا روز کنکور در کنار شما هستیم. زیرا که می خواهیم پایه ای قوی برای شما رقم بزنیم. پایه ای که حتی بعد از قبولی بتوانید از آن بهره مند شوید.

تا روز کنکور با شما هستیم

علاوه بر موارد بالا، دلایل دیگری نیز برای جلوگیری از تعویض مشاوران و موسسه های مختلف وجود دارد و آن هم روش های تدریس، مطالعه و یادگیری متفاوت است. در حقیقت هر بار که شما موسسه آموزشی خود را تغییر می دهید، به مدت زمانی به اندازه چند ماه نیاز دارید، تا خود را با سیستم آن ها وقف دهید. به همین منظور تا روز کنکور کنار شما هستیم که از این ضایعه جلوگیری کنیم. ما با معرفی منابع صحیح آموزشی، روش های تست زنی و مشاوره های تخصصی، سعی بر موفقیت هر چه بیشتر شما داریم.

 

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی  با شماره های

۰۳ ۵۷ ۱۹۶ ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

در شبکه های اجتماعی تلگرام و ایستاگرام ما را دنبال کنید  و از خدمات مفید و تخصصی  رایگان ما مانند جزوات رتبه های برتر کشور در همه درس ها  ، نمونه سوالات امتحانی مختلف ، جمع بندی دروس پایه های دهم یازدهم دوازدهم ، مشاوره و برنامه ریزی  هم برای کنکور و هم برای تمام پایه های تحصیلی ، تدریس های اساتید درجه ۱ کشور، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات گوناگون آموزشی و در حوزه مشاوره و برنامه ریزی و محصولات تخصصی کنکور آسان است ویژه همه پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت اوج یادگیری  { کنکور آسان است } مراجعه کنید

توصیه مهم من به شما دانش آموزان این است که حتما برای درس خواندن از منابع خوبی استفاده کنید. منابعی که بتونه در مدت زمان کوتاه حجم بالایی از مطالب را با کیفیت بالا انتقال بده. خیلی از منابع آموزشی موجود در بازار خسته کننده و غیر مفید هستند و با اضافه گویی های بیش از حد شما را از مسیر موفقیت دور میکنند. پیشنهاد میکنم حتما برای افزایش سرعت و کیفیت مطالعه خود از منابع آموزشی کنکور آسان است استفاده کنید.

دی وی دی های آموزشی کنکور آسان است توسط بهترین اساتید کشور تدریس شده و سبک تدریس تکنیکی و رمزگردانی شده دارد و باعث میشود مطالب با کیفیت و ماندگاری بالاتری در ذهن شما جای خوش کند.

لیست قیمت دی وی دی های اموزشی

 

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس