بهترین تدریس های کنکوری، در پکیج های تخصصی موسسه کنکور آسان است

بهترین تدریس های کنکوری، در پکیج های تخصصی موسسه کنکور آسان است

تدریس های کنکوری

بهترین تدریس های کنکوری، در پکیج های تخصصی موسسه کنکور آسان است

تمام دروسی که توسط اساتید موسسه کنکور آسان است برای دانش آموزان تهیه و تدوین شده اند، شامل دروس تخصصی و عمومی برای هر مقطع می باشند. اما در کنار این تدریس ها، شاید بتوان بهترین تدریس های کنکوری را، در جمع بندی ها و روش های تست زنی آن ها دانست. روش هایی که تنها از عهده اساتید این مجموعه بر می آید و شما می توانید نمونه آن ها را در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری تماشا کنید.

 

بهترین تدریس های کنکوری
بهترین تدریس های کنکوری

بهترین تدریس های کنکوری، شامل پکیج های کاملی از پایه تا کنکور می باشند که همراه با برنامه ریزی و مشاوره رایگان در اختیار دانش آموزان قرار داده می شوند. اما به راستی که چه ویژگی هایی این بسته های آموزشی را به بهترین تدریس ها مبدل کرده است؟ قطعا روش آموزشی نمی تواند تنها دانش آموزان را برای کنکور آماده سازد. بنابراین این بسته ها باید دارای ویژگی های منحصر به فردی باشند که تنها از عهده اساتیدی مانند مهندس امیر مسعودی و عارف ربیعیان بر می آید. تدریس هایی بر پایه رمزنگاری و تکنیک های تست زدن گردآوری شده اند، تا روز کنکور بتوانند در میان حجم عظیم اطلاعات در ذهن دانش آموزان، قابل دسترسی باشد.

بهترین تدریس های کنکوری ، را از ما بخواهید

مطلب پیشنهادی : باور کن میتونی به اوج برسی( اوج یادگیری )

فاصله میان شما تا بهترین تدریس های کنکوری، تنها یک تلفن است. با این روند شما نه تنها به مشاوره های رایگان دسترسی خواهید یافت، بلکه می توانید با یک آزمون تعیین سطح خود را مورد ارزیابی قرار دهید.
مشاورین ما در موسسه کنکور آسان است بر اساس کارنامه ترم قبل شما و از روی آزمون تعیین سطحی که از شما دریافت می کنند، بهترین بسته های آموزشی را در اختیارتان قرار می دهند. علاوه بر این، بسیاری از داوطلبان کنکور دانش آموزان نیستند. بلکه افراد بزرگسالی می باشند که دارای مشغله کاری و فکری بسیاری هستند.

این افراد نمی توانند مانند دانش آموزان دیگر از برنامه های موسسه کنکور آسان است پیروی کنند. از این رو مشاوران ما در موسسه، برای این دسته از داوطلبان برنامه ای اختصاصی در نظر دارند تا آن ها نیز بتوانند به موفقیت در کنکور نائل شوند.

مطلب پیشنهادی :چگونه سرحال و پر انرژی درس بخوانیم

این دسته از داوطلبان بیش از دانش آموزان به بهترین تدریس های کنکوری نیاز دارند. زیرا که آن ها سال هاست، از درس فاصله گرفته و روش های صحیح مطالعه را فراموش کرده اند. به همین دلیل، موسسه کنکور آسان است برای این دانش آموزان، از روش های مخصوص به خودشان استفاده می نماید.

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی  با شماره های

۰۳ ۵۷ ۱۹۶۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

در شبکه های اجتماعی تلگرام و ایستاگرام ما را دنبال کنید  و از خدمات مفید و تخصصی  رایگان ما مانند جزوات رتبه های برتر کشور در همه درس ها  ، نمونه سوالات امتحانی مختلف ، جمع بندی دروس پایه های دهم یازدهم دوازدهم ، مشاوره و برنامه ریزی  هم برای کنکور و هم برای تمام پایه های تحصیلی ، تدریس های اساتید درجه ۱ کشور، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات گوناگون آموزشی و در حوزه مشاوره و برنامه ریزی و محصولات تخصصی کنکور آسان است ویژه همه پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت اوج یادگیری  { کنکور آسان است } مراجعه کنید

 

توصیه مهم من به شما دانش آموزان این است که حتما برای درس خواندن از منابع خوبی استفاده کنید. منابعی که بتونه در مدت زمان کوتاه حجم بالایی از مطالب را با کیفیت بالا انتقال بده. خیلی از منابع آموزشی موجود در بازار خسته کننده و غیر مفید هستند و با اضافه گویی های بیش از حد شما را از مسیر موفقیت دور میکنند. پیشنهاد میکنم حتما برای افزایش سرعت و کیفیت مطالعه خود از منابع آموزشی کنکور آسان است استفاده کنید.

دی وی دی های آموزشی کنکور آسان است توسط بهترین اساتید کشور تدریس شده و سبک تدریس تکنیکی و رمزگردانی شده دارد و باعث میشود مطالب با کیفیت و ماندگاری بالاتری در ذهن شما جای خوش کند.

لیست قیمت دی وی دی های اموزشی

 

 

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس