بهترین برنامه برای معرفی عارف ربیعیان در برنامه اوج یادگیری است

بهترین برنامه برای معرفی عارف ربیعیان در برنامه اوج یادگیری است

ربیعیان در برنامه اوج یادگیری

بهترین برنامه برای معرفی عارف ربیعیان در برنامه اوج یادگیری است

بهترین برنامه برای معرفی عارف ربیعیان

بهترین برنامه برای معرفی عارف ربیعیان

عارف ربیعیان را بسیاری با بسته محاسبات ریاضی شناختند. استادی که بهترین مدرس شیمی در ایران است. اما چه چیزی باعث شده است که عارف ربیعیان در برنامه اوج یادگیری تا به این اندازه محبوب باشد؟ تدریس های این استاد مبتنی بر چه روش هایی است؟ و یا اینکه چگونه می توان از دی وی های آموزشی این استاد استفاده کرد؟ برای پاسخ به این سوالات با ما همراه باشید تا در این مقاله به شما توضیح دهیم، که چرا رتبه های برتر برای شیمی ۱۰۰ درصد، از مهارت های عارف ربیعیان استفاده می کنند.

مطلب پیشنهادی :  لذت یادگیری شیمی با عارف ربیعیان در دی وی دی های آموزشی موسسه کنکور آسان است

بهترین برنامه برای معرفی عارف ربیعیان در برنامه اوج یادگیری است
بهترین برنامه برای معرفی عارف ربیعیان در برنامه اوج یادگیری است

بهترین برنامه برای معرفی عارف ربیعیان

شیمی برای بسیاری از گرایش های رشته ریاضی و تجربی دارای ضریبی ۳ الی ۴ می باشد. این ضریب بالا باعث شده است که سوالات در سطح بسیار پیشرفته ای مطرح شوند. برای همین منظور است که بسیاری از دانش آموزان علی رغم تلاش بسیار و یا استفاده از جزوات بسیار نمی توانند نمره مناسبی در این درس کسب کنند.

 

استفاده از یک استاد خوب

 

بر خلاف این دانش آموزان، دسته ای هستند که معتقدند باید از یک استاد خوب برای یادگیری مهارت های جدید استفاده کرد. استادی که راه تسلط به مسائل شیمی را نشان دهد، نه تنها به حل مسائل بپردازد. آن ها استادی را می خواهند که با روش های جدیدی به آن ها آموزش دهد که چگونه یک واکنش را در عرض کمتر از ۶۰ ثانیه موازنه کنند. اینان مهارت هایی است که هر استادی نمی تواند به شما آموزش دهد. به همین منظور بسیاری از مطالب مهم شیمی را عارف ربیعیان در برنامه اوج یادگیری به صورت رایگان در اختیار داوطلبان قرار می دهد.

مطلب پیشنهادی : شیمی دوازدهم مهندس ربیعیان کنکور آسان است

بهترین برنامه برای معرفی عارف ربیعیان

چگونه عارف ربیعیان در برنامه اوج یادگیری می تواند دانش آموزان را به درس خواندن تشویق کند؟

استفاده از اساتید به نام تنها برای دانش آموزانی میسر است که به آن ها دسترسی داشته باشند. این امر برای دانش آموزان با استعدادی که در شهر های کوچک و یا روستا های دور افتاده قرار دارند، امر غیر ممکن تلقی می شود. اغلب این استعداد های نهفته به دلیل نبود امکانات از ادامه تحصیل باز می مانند. در صورتی که عارف ربیعیان در برنامه اوج یادگیری در چند سال اخیر توانسته است

با آموزش های فوق العاده خود، روزنه ای به سوی پیشرفت به آن ها نشان دهد. او به آن ها یاد می دهد که چگونه می توان در خانه ماند و تنها از طریق آموزش از راه دور، شیمی را ۱۰۰ درصد زد. علاوه بر این، عارف ربیعیان نشان می دهد، همواره شخصی در کنار آن ها هست، که بتوان مسائل و پیچیدگی های شیمی را برای آن ها آسان کند.

بهترین برنامه برای معرفی عارف ربیعیان

در رقابت نابرابر کنکور، برد با کسانی است که از به روز ترین آموزش ها استفاده کنند. این امر در کنار تمرین های پی در پی که با برنامه ریزی های تخصصی همراه است، سبب پیشرفت دانش آموزان می شود. پیشرفتی که شاید در هفته های اول مشاهده نشود، اما به مرور شاهد آن خواهید بود. این رسالت عارف ربیعیان در برنامه اوج یادگیری است که به شما یادآوری کند، برای تلاش کردن هنوز وقت هست و در هر کجای ایران که هستید، می توانید از مهارت او، برای رسیدن به هدف خود استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی : تدریس های مهندس عارف ربیعیان در شیمی

بهترین برنامه برای معرفی عارف ربیعیان

هدف اصلی عارف ربیعیان در برنامه اوج یادگیری، چیست؟ آیا این برنامه تنها یک تبلیغ است؟

اینکه چرا عارف ربیعیان در برنامه اوج یادگیری به صورت رایگان تدریس می کند، به دو دلیل می باشد. دلیل اول به منظور آشنایی دانش آموزان با روش های جدید یادگیری است و دلیل دوم نیز برای دانش آموزانی است که به هر دلیلی قادر به تهیه منابع آموزشی اصلی، برای کنکور نیستند. در حقیقت این برنامه تنها برای تبلیغ نیست. زیرا اگر چنین بود می توان از روش هایی دیگر برای این کار نیز استفاده کرد.

 

بسیاری از نوجوانان امروزه، وقت خود را صرف شبکه های اجتماعی و تلویزیون می کنند. تلنگر به آن ها از طریق همین کانال ها، آن ها را به یاد رقابت کردن و نزدیک بودن به کنکور انداخته و سبب تلاش بیشتر آنان می شود. در حقیقت هدف عارف ربیعیان در برنامه اوج یادگیری همین است. که به شما نشان دهد، می توان با نمره بسیار عالی در درس شیمی به هدف خود برسید. زمان را از دست ندهید و به جای تست زنی های بی هدف، به یادگیری نحوه تست زنی و سپس تمرین کردن باشید.

مطلب پیشنهادی : یک روش مفید برای مطالعه شیمی

 

آموزش جدول تناوبی توسط عارف ربیعیان

بهترین برنامه برای معرفی عارف ربیعیان

برای خرید مجموعه تدریس شده و سایر محصولات کنکور آسان است و  انتشارات گیلنا  با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا کلمه {زیست عرفان پازوکی} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ اس ام‌اس کنید

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان و تخصصی  ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است ویژه پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت اوج یادگیری مراجعه کنید

 

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×