بسته معلم خصوصی پایه یازدهم

بسته معلم خصوصی پایه یازدهم

اوج یادگیری

موفقیت در کنکور سراسری نیاز به آموزش، برنامه ریزی و کمک افراد متخصص دارد، در غیر این صورت دانش آموزان نمی‌ توانند از این رقابت بزرگ سربلند بیرون بیایند.

موسسه کنکور آسان است در سال های اخیر با کمک اساتید برتر کشور سعی داشته که مجموعه‌ های آموزشی مناسبی برای دانش آموزان مقاطع مختلف که قصد شرکت در کنکور را دارند آماده کند. این بسته‌ های آموزشی که در قالب دی‌ وی‌ دی در اختیار شما قرار می‌ گیرند، برای دروس مختلف و پایه‌ های تحصیلی متفاوت برنامه ریزی شده‌ اند که بسته به شرایط موجود، دانش آموزان می‌ توانند از آنها استفاده کنند. یکی از این محصولات بسته معلم خصوصی پایه یازدهم است که دانش آموزان در این مقطع می‌توانند از آن استفاده کنند. این که درون این بسته آموزشی چه مفاهیمی، توسط کدام اساتید و به شکلی تدریس می‌ شود را در ادامه با شما در میان می گذاریم و همچنین راه دسترسی به لیست قیمت کنکور آسان است را در اختیارتان خواهیم گذاشت.

معرفی بسته معلم خصوصی پایه یازدهم کنکور آسان است:

بسته معلم خصوصی پایه یازدهم کنکور آسان است یکی از بهترین گزینه‌ ها برای دانش آموزان پایه یازدهم است که می‌ خواهند در کنکور سراسری موفق شوند. موسسه کنکور آسان است برای تهیه این مجموعه از بهترین اساتید کشور در دروس مختلف استفاده کرده است. دسترسی به این اساتید و مدرسان صرفاً در بعضی از شهرها امکانپذیر بود و البته هزینه‌ های مربوط به شرکت در کلاس آنها بسیار زیاد بود. همین قضیه باعث می‌ شد بسیاری از دانش آموزان با وضعیت مالی نامناسب یا ساکن در منطقه جغرافیایی خاصی که دسترسی به این کلاس‌ها ندارند، در زمینه قبولی در کنکور به مشکل بربخورند. اما استفاده از بسته معلم خصوصی پایه یازدهم و البته سایر بسته‌ های آموزشی تولید شده توسط گروه کنکور آسان است اجازه می‌ دهد تا همه دانش آموزان بتوانند به آموزش‌ های با کیفیت دسترسی داشته باشند.
معرفی اساتید کنکور آسان است

یکی از مزایای اصلی بسته معلم خصوصی پایه یازدهم کنکور آسان است، استفاده از اساتید حرفه‌ ای و نام آشنا برای تولید این مجموعه‌ های آموزشی است. ممکن است نام بسیاری از این اساتید را در اینترنت مشاهده کرده باشید یا از طریق برنامه تلویزیونی اوج یادگیری آشنایی لازم را با آنها به دست آورده باشید.

در ادامه این اساتید را خدمت شما معرفی میکنیم:

● دکتر عرفان پازوکی و دکتر مهدی شیخی: تدریس زیست

● دکتر شهداد محجوبی و دکتر امین دانش زاده: تدریس زبان

● استاد حسین احمدی: تدریس ادبیات، دینی و عربی

● مهندس عارف ربیعیان: تدریس شیمی

● استاد امیر مسعودی: تدریس ریاضی و فیزیک

استفاده از تجربه و قدرت تدریس این مدرسان قطعا کمک می کند که بتوانید مفاهیم درسی مورد نظر را بهتر درک کنید. علاوه بر این نکات مهم در زمینه کنکور نیز همراه با درون مختلف در بسته معلم خصوصی پایه یازدهم در اختیار شما قرار می‌ گیرد.

نحوه سفارش بسته معلم خصوصی پایه یازدهم:

سفارش بسته معلم خصوصی پایه یازدهم کنکور آسان است به راحتی از طریق سایت ما امکانپذیر است. اما برای این که خرید هوشمندانه‌تری داشته باشید بهتر است قبل از همه چیز با متخصصین و مشاوران ما صحبت کنید تا بسته آموزشی مورد نظر خود را راحت‌تر پیدا کنید. بسته‌ های معلم خصوصی در سه رده ضعیف، متوسط و قوی برای دانش آموزان آماده می‌ شود. از همین رو بهتر است قبل از خرید حتما با مشاوران کنکور آسان است تماس بگیرید و با آنها مشورت کنید.

در بسیاری از موارد مشاهده شده که افراد مختلف برای سفارش بسته معلم خصوصی پایه یازدهم تصور می کنند که با سفارش بسته آموزشی برای دانش آموزان قوی نتیجه بهتری می‌ گیرند و همین شرایط را برای آنها سخت‌تر خواهد کرد. از همین رو بگذارید مشاورین ما سوالات لازم را از شما بپرسند و تجربیات خود را در اختیارتان قرار دهند تا سراغ محصول مطمئن و مناسب بروید.

در ضمن دانش آموزانی که قصد تهیه بسته معلم خصوصی پایه یازدهم را دارند بهتر است این بسته را به همراه بسته آموزشی پایه دهم فراهم کنند. چون برنامه آموزشی ارائه شده توسط اساتید مختلف مانند استاد امیر مسعودی و مهندس عارف ربیعیان و… به صورتی است که در این دو بسته کمک می کنند تا در کنکور پیش رو درصد نتیجه گیری به بیشتر از 90 درصد برسد. در ضمن از قسمت محصولات نیز میتوانید لیست قیمت کنکور آسان است را مشاهده کنید.

مزایای استفاده از بسته‌ های کنکور آسان است:

بسته‌ های کنکور آسان است برای دانش آموزان در رشته‌ ها و مقاطع مختلف مزایای زیادی را به همراه دارند. در ادامه این مزایای را با هم بررسی میکنیم:

کنکور آسان است

● قابل استفاده بدون در نظر گرفتن محدودیت جغرافیایی: متاسفانه بسیاری از قسمت‌ های ایران به آموزش با کیفیت دسترسی ندارند و همین باعث بوجود آمدن تبعیض آموزشی زیادی شده است. استفاده از این محصولات قطعا کمک می کند تا دانش آموزانی که در شهرستان‌ های ایران زندگی می‌ کنند به آموزش با کیفیت برای قبولی در کنکور دسترسی داشته باشند.

● استفاده بدون محدودیت زمانی: در کلاس‌ های حضوری دانش آموزان باید زمان بندی خاصی را برای آموزش دیدن رعایت کنند. اما استفاده از دی وی دی‌ های آموزشی کنکور آسان است این محدودیت را از بین می‌ برد.

● قیمت به صرفه: استفاده از کلاس‌های حضوری اساتیدی که خدمت شما نام بردیم، می تواند هزینه‌ های زیادی را به دانش آموزان و خانواده آنها تحمیل کند. اما بسته‌های کنکور آسان است اجازه می دهند که با هزینه کمتری زیر نظر این اساتید آموزش ببینید و برای کنکور پیش رو آماده شوید.

● برقراری عدالت آموزشی: قیمت بالای کلاس‌ های حضوری و دسترسی به آنها در شهر‌های خاص در ایران باعث بوجود آمدن جلوه جدیدی از بی‌عدالتی آموزشی شده است. بسته‌ های آموزشی کنکور آسان است می‌ توانند در این زمینه کمک زیادی به دانش آموزان محروم کنند و تا حدودی از این بی‌ عدالتی آموزشی بکاهند.

 

جزئیات بسته معلم خصوصی پایه یازدهم:

بسته معلم خصوصی پایه یازدهم در گام‌ های مختلفی آموزش‌ های لازم را در اختیار دانش آموزان قرار می دهد و سعی می کند با طی کردن روندی برنامه ریزی شده، آموزش‌ های لازم را در اختیار دانش آموزان قرار دهد. اساتید هر درس در این بسته‌های آموزشی سعی می کنند که با آموزش جزء به جزء دروس مفاهیم اولیه را برای دانش آموز روشن و بخش‌ های مهم کتاب مرجع آموزشی مشخص می‌ شود. در قدم بعد با استفاده از خلاصه سازی و رمزنگاری کمک می کنند که مفاهیم در ذهن دانش آموزان جایگاه بهتری پیدا کند و از طرفی برای حل مسائل نیاز به زمان کمتری داشته باشند. آموزش تست زنی و حل نمونه سوالات متفاوت که در بسته معلم خصوصی پایه یازدهم قرار دارد همگی از نمونه سوالات سال های قبل هستند و این اجازه را به محصلان خواهد داد که با تنوع سوالات آشنا شوند.

کنکور آسان است

 

راه‌ های ارتباط با کنکور آسان است:

موسسه کنکور آسان است با حضور در شبکه‌ های اجتماعی مختلف و ارائه محتوای مناسب در این بستر به دانش آموزان کمک می کند که از اخبار و اطلاعات روزانه در مورد کنکور استفاده کنند. همچنین با عضویت در کانال تلگرام ما می توانید مطالب آموزشی جدید و رایگان، نمونه سوالات قلمچی و گاج و سایر اطلاعات ضروری برای متقاضیان شرکت در کنکور را در اختیار داشته باشید. برای دسترسی به این کانال‌ها می توانید عبارات “پیج” و “کانال” را به شماره همراه 09121965703 پیامک کنید تا لینک عضویت برای شما ارسال شود.

در صورتی که نیاز دارید لیست کامل قیمت محصولات برای شما ارسال شود، عبارت ﴿ لیست قیمت ﴾ به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید.

از سوی دیگر بهتر است بدانید که گرفتن تمامی مشاوره‌ ها اعم از سوالات درسی، گرفتن اخبار کنکور، سوال در مورد لیست قیمت کنکور آسان است و لیست قیمت اوج یادگیری کاملا رایگان است.

شماره تماس‌های زیر میتوانند پل ارتباطی بین ما و شما باشند:

● شماره‌های ثابت ۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳ و ۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

● شماره موبایل ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳

 

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×