بسته معلم خصوصی پایه دهم

بسته معلم خصوصی پایه دهم

کنکور آسان است

موضوع کنکور همواره برای دانش آموزان یکی از معضلات مهم بوده و هر ساله شاهد این هستیم که محصلان سراسر کشور برای گرفتن نتیجه بهتر سراغ اساتید یا روش‌ های آموزشی متفاوتی می‌ روند‌. یکی از معضلاتی که در این زمینه همواره محدودیت‌ هایی را برای دانش‌ آموزان به وجود آورده است، دسترسی نداشتن به اساتید درجه یک و حرفه‌ ای کشور برای تمامی دانش آموزان می‌ باشد. این اساتید معمولاً به صورت پروازی و در شهرهای مختلف فعالیت می‌ کنند و از سوی دیگر کلاس‌ های آنها قیمت بالایی دارد که ممکن است پرداخت هزینه‌ های مربوط به آن برای همه امکان پذیر نباشد.

موسسه کنکور آسان است با تولید دی‌ وی‌ دی‌ های آموزشی کمک زیادی به دانش آموزانی کرده که قصد شرکت در کنکور را دارند. در ادامه توضیحاتی در خصوص لیست قیمت کنکور آسان است، لیست قیمت اوج یادگیری و جزئیات دیگری مربوط به بسته معلم خصوصی پایه دهم در اختیارتان قرار می دهیم.

مزایای استفاده از بسته‌ های کنکور آسان است:

استفاده از بسته‌ های آموزشی کنکور آسان است که در قالب دی‌ وی‌ دی‌ در اختیار دانش آموزان قرار می‌ گیرد، مزایای زیادی را در اختیار آنها قرار خواهد داد. در ادامه این موارد را با هم بررسی می‌ کنیم.

 

کنکور آسان است

● کمک به برقراری عدالت آموزشی:

قیمت منصفانه و قابلیت دسترسی آسان به این بسته‌ های آموزشی، اجازه می‌ دهد تا دانش آموزان سراسر ایران بدون محدودیت مالی و جغرافیایی خاص امکان یادگیری مفاهیم و تکنیک‌ های لازم برای قبولی در کنکور را داشته باشد.

● قیمت به صرفه:

هزینه خرید بسته‌ های آموزشی کنکور آسان است قطعاً از کلاس‌ های حضوری پایین‌ تر خواهد بود.

● قابلیت استفاده بدون داشتن محدودیت زمانی:

شرکت در کلاس‌ های حضوری قطع محدودیت‌ هایی را برای دانش آموزان به همراه خواهد داشت که با استفاده از از این بسته‌ های آموزشی با زمانبندی دلخواه خود می‌ توانند درس‌ های مورد نظرشان را یاد بگیرند.

● امکان استفاده در تمام ایران:

متاسفانه برخی از شهرهای ایران دسترسی به اساتید مناسبی برای کلاس های کنکور ندارند و همین این باعث به وجود آمدن تبعیض آموزشی زیادی شده است. البته با استفاده از این محصولات بخشی از این تبعیض آموزشی برای متقاضیان شرکت در کنکور پیش رو برطرف خواهد شد.

معرفی اساتید کنکور آسان است:

بسته معلم خصوصی پایه دهم “کنکور آسان است” توسط اساتید مجرب و حرفه‌ ای در رشته‌ ها و زمینه‌ های مختلف تهیه شده است. شاید شما بسیاری از این اساتید را در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری دیده باشید که تخصص و تجربیات خود را در زمینه قبولی در کنکور با شما در میان می‌ گذارند. در ادامه این اساتید را خدمت شما معرفی می‌ کنیم.

● استاد امیر مسعودی برای تدریس ریاضی و فیزیک

● مهندس عارف ربیعیان برای تدریس شیمی

● استاد حسین احمدی برای تدریس دینی، عربی و ادبیات

● دکتر امیر دانش زاده و دکتر شهداد محجوبی برای تدریس زبان

● دکتر مهدی شیخی و دکتر عرفان پازوکی برای تدریس زیست

دانش آموزانی که قصد دارند زیر نظر اساتید مجرب و حرفه‌ ای مفاهیم و اصول مربوط به قبولی در کنکور را یاد بگیرند، احتمالاً نام این اساتید را شنیده‌ اند. همچنین ممکن است بسیاری از طریق برنامه تلویزیونی اوج یادگیری با برخی از این مدرسان آشنایی داشته باشند.

بسته معلم خصوصی پایه دهم چیست؟

بسته معلم خصوصی پایه دهم کنکور آسان است سعی بر این دارد که ابتدا مفاهیم ذکر شده در کتب آموزشی را به صورت خط به خط و تخصصی خدمت دانش‌آموزان توضیح دهد. در مرحله بعدی بخش‌ های مهم کتاب‌ ها که امکان طرح تست‌ های کنکور از این قسمت‌ ها بیشتر است، به دانش‌ آموزان گوشزد شده و روی این نکات تاکید می‌ کنند. علاوه بر این موارد در بسته معلم خصوصی پایه دهم تکنیک سازی و رمزگردانی‌ های انجام می‌ شود تا دانش آموزان برای حل مسائل مختلف بتوانند روند ساده و سریع‌ تری را طی کنند. به عنوان مثال در دروس محاسباتی از یک فرمول به جای چند فرمول استفاده می‌ شود تا دانش آموز بتواند کنترل بهتری روی زمان خود داشته باشد. البته نباید فراموش کرد که این تکنیک سازی‌ ها و رمز گردانی‌ ها فقط در بسته‌ های معلم خصوصی کنکور آسان است ارائه می‌ گردد.

علاوه بر دانش آموزان پایه دهم، پیشنهاد می‌ کنیم که دانش آموزان پایه یازدهم نیز علاوه بر بسته معلم خصوصی پایه یازدهم از این بسته هم استفاده کنند. چون یادگیری قدم به قدم با این بسته آموزشی قطعاً نتایج بهتری را در طولانی مدت برای شما به همراه خواهد داشت. چرا که برنامه ریزی‌ های آموزشی انجام شده روی این بسته‌ ها به صورتی هستند که می‌ توانند درصد تست زنی در دروس مختلف را به بالای 90 درصد برسانند.

کنکور آسان است

سایر بسته‌ های آموزشی کنکور آسان است

کنکور آسان است برای دروسی که در قسمت‌ های بالا گفتیم، بسته‌ های آموزشی تخصصی مربوط به هر درس را با استاد نامبرده در اختیار شما قرار می‌ دهد. استفاده از این بسته‌ ها کمک می‌ کند تا اگر در درس خاصی احساس ضعف می‌ کنید، بتوانید بسته آموزشی مربوط به آن را به صورت جداگانه خریداری کرده و با دیدن آن به یادگیری بهتر مفاهیم کمک کنید.

به عنوان مثال دانش آموزانی که در دروس ریاضی و فیزیک احساس ضعف می‌ کنند، می‌ توانند از آموزش‌ های باکیفیت استاد امیر مسعودی در این زمینه استفاده کنند. لیست قیمت کنکور آسان و لیست قیمت اوج یادگیری در سایت قابل مشاهده می‌ باشد و البته برای اطلاعات بیشتر در خصوص آنها می‌ توانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

نحوه خریداری بسته‌ های آموزشی کنکور آسان است:

برای خرید تمامی بسته‌ های آموزشی کنکور آسان است شما می‌ توانید به سایت ما مراجعه و از قسمت محصولات، گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید. اما نکته بسیار مهمی که در اینجا باید مد نظر قرار دهید این است که بسته معلم خصوصی پایه دهم و بقیه پایه‌ ها برای دانش آموزان ضعیف، متوسط و قوی به صورت جداگانه تولید شده‌ اند. برای گرفتن نتیجه بهتر باید حتماً بدانید که کدام بسته برای شرایط شما مناسب است. به عنوان مثال امکان دارد در شرایط خاصی یک دانش‌آموز تصور کند نیاز به بسته‌ های متوسط دارد، اما بعد از انجام مشاوره‌ ها نتیجه بگیرد که استفاده از بسته‌ های آموزشی برای دانش آموزان ضعیف گزینه مناسب‌ تری برای او خواهد بود.

تماس گرفتن با مشاورین ما قطعاً کمک می‌ کند تا بتوانید در زمان خرید تصمیم هوشمندانه‌ ای بگیرید. در صورتی که نیاز دارید لیست کامل قیمت محصولات برای شما ارسال شود، عبارت ﴿ لیست قیمت ﴾ به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید.

هنگام تماس با مشاورین ما علاوه بر دریافت لیست قیمت کنکور آسان است می توانید پاسخ سوالات خود در رابطه با محصولات، دروس مختلف، اخبار مربوط به کنکور و… را به صورت کاملاً رایگان دریافت کنید. برای اطلاعات بیشتر با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

● شماره موبایل ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳

● شماره‌های ثابت ۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳ و ۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

مشاوران کنکور آسان است

 

اطلاع از اخبار و شرایط کنکور آسان است:

موسسه کنکور آسان است برای راحت‌ تر کردن روند اطلاع رسانی به دانش آموزان، اخبار ضروری و سایر اطلاعات مفید در این زمینه را در شبکه‌ های اجتماعی و پیام رسان‌ ها به اشتراک می‌ گذارد. در پیج اینستاگرام و کانال تلگرام کنکور آسان است بخش زیادی از مشاوره ها، برنامه‌ های کمک آموزشی، نمونه تست‌ های گاج و قلم چی و… را به راحتی می‌ توانید در اختیار داشته باشید.

برای دسترسی به آدرس این کانال‌ ها می‌ توانید عبارات “پیج” و “کانال” را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید.

برنامه‌ های آموزشی رایگانی که درون این رسانه‌ ها به اشتراک گذاشته می‌ شود، قطعاً مزایای زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت.

 

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×