برنامه ریزی کنکور ۹۹ کنکور آسان است

برنامه ریزی کنکور ۹۹ کنکور آسان است

photo ۲۰۱۹ ۰۵ ۱۸ ۱۶ ۴۳ ۱۴

همراه با کنکور آسان است با برنامه ریزی کنکور ۹۹

کنکور ۹۹ یک مسیر های دور و نزدیک برای دانش آموزان مقطع دهم می باشد. برنامه ریزی کنکور ۹۹ برای دانش آموزانی که به هدف رتبه شدن کنکور می دهند، بسیار نزدیک و برای دانش آموزانی که وقت خود را با بطلات می گذاراندد بسیار دور است. به همین دلیل باید ابتدا هدف خود را از درس خواندن مشخص کنید و سپس مطابق با آن به برنامه ریزی بپردازید.

برنامه ریزی کنکور
برنامه ریزی کنکور

برنامه ریزی کنکور ۹۹، برای دانش آموزان مقطع دهم باید زیر نظر مشاوران دوراندیش و خبره صورت گیرد. دانش آموزان باید این بازه ۲ سال را غنیمت شمرده و از آن به نحو احسنت استفاده نمایند. یک برنامه ریزی کنکوری موفقیت آمیز دارای فاکتور هایی است که متناسب با هدف دانش آموز طراحی می گردد.

در این برنامه ریزی، دانش آموز باید بتواند قدم به قدم خود را برای کنکور آماده سازد. در این طرح، مشاور موسسه کنکور آسان است برای دانش آموزان یک پلن مخصوص به آن ها طراحی کرده که مخصوص به کنکور ۹۹ است. در این پلن دانش آموزان ابتدا همراه با مدرسه به یادگیری تشریحی دروس توسط مدرسان مجموعه کنکور آسان است پرداخته و سپس وارد مرحله تست زنی می گردند.

برنامه ریزی کنکور ۹۹ برای مقطع دهم

مقطع دهم پله پرتابی برای کنکور است. این جمله برای دانش آموزانی که به برنامه ریزی کنکور ۹۹ پرداخته اند، کاملا آشناست. زیرا آن ها از همین مقطع پایه کنکوری خواندن را پی ریزی کرده و بر روی مهارت های تست زنی، جمعبندی، خلاصه برداری و تسلط بر مطالب پرداخته اند.

آن ها تمامی این مهارت ها را در سایه مشاوران موسسه کنکور آسان است و در کنار پشتیبان هایی که خود از رتبه های برتر کنکور هستند، یاد می گیرند. علاوه بر آن، دانش آموزان می توانند در هر ماه، در آزمون های آنلاین این مجموعه شرکت کرده و پیشرفت خود را مورد ارزیابی قرار دهند.

برنامه ریزی کنکور
برنامه ریزی کنکور

 

علاوه بر این امر، دانش آموزان به غیر از برنامه ریزی برای کنکور ۹۹، به یادگیری مهارت کنترل استرس و روش های مطالعه پرداخته تا بتوانند بازدهی خود را افزایش دهند. این مهارت ها در دو سال آیند آن ها بسیار سرنوشت ساز بوده و باعث می گردد که آن ها، بدون خستگی به درس خواندن بپردازند. کنکور ۹۹ برای دانش آموزان نخبه همانند دری است، برای دستیابی به آرزو هایشان. از این رو با یک برنامه ریزی دقیق، از هر ساعت خود برای رسیدن به هدف مطلوب خود بهره می برند.

 

انتشارات گیلنا

توصیه من به شما دانش آموزان عزیز در سایت انتشارات گیلنا اینه که برای مطالعه خود از منابع آموزشی برتر استفاده کنید. منابعی که در مدت زمان کم میزان زیادی از مطلب ها را با کیفیت زیاد به شما منتقل کنه. بسیاری از منابع آموزشی بازار کسل کننده و غیر مفیدند و با اضافه گویی های شما را از مسیر موفقیت دور خواهند کرد. پیشنهاد من به شما اینه که حتما برای افزایش سرعت و کیفیت درس خوندنتون از منابع آموزشی کنکور آسان است بهره ببرید.

تدریس های  کنکور آسان است  { انتشارات گیلنا } توسط برترین اساتید کشور تولید شده و سبک تدریس تکنیکی و رمزگردانی شده دارد و باعث میشود مطالعه شما با کیفیت و ماندگاری بالاتری همراه شود.

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی تخصصی هر پایه  کنکور آسان است با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است ویژه پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت گیلنا احمدی مراجعه کنید

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس