برنامه ریزی کنکور۱۴۰۰

برنامه ریزی کنکور۱۴۰۰

B4BE9186 4ED1 42CE 9414 E2E16ADBF0E4

برنامه ریزی کنکور۱۴۰۰ را با رتبه پرورترین موسسه کشور ( کنکور آسان است) تجربه کنید

برنامه ریزی کنکور۱۴۰۰کنکور آسان است

برنامه ریزی کنکور۱۴۰۰- کنکور ۱۴۰۰ سومین دوره کنکور برای دانش آموزان نظام جدید، است. داوطلبینی که با مباحثی جدید وارد آزمونی جدید می گردند. برای کنکوری که نوع طراحی سوال آن به درستی مشخص نیست،، البته با استناد به دو کنکور قبلی کمی میشه از سبک سوالات و نوع بودجه بندی سر درآورد.  قطعا برنامه ریزی برای کنکور ۱۴۰۰ یکی از عوامل موفقیت خواهد بود. برنامه ریزی که بر پایه یادگیری مفهومی و تمرین هر نوع تستی که احتمال مطرح شدن آن در کنکور زیاد است.یک سوال؟؟ اما به راستی چه کسی می تواند به این دانش آموزان کمک کند؟ آیا منتظر ماندن برای یک دور آزمون آزمایشی و هدر دادن یکسال فرصت، کار درستی است؟ پاسخ به این دو سوال مسلما خیر است. پس راه حل چیست؟

نقشه موفقیت در کنکور دست ماست

موسسه کنکور آسان است با در اختیار داشتن بهترین و معروف ترین اساتید ایران و تیمی مجرب از کارشناسان و مشاوران برنامه ریزی و تجزیه و تحلیل سوالات کنکور، در چند سال اخیر توانسته است با پیش بینی سوالات کنکور درست چند روز قبل از کنکور، در قبولی دانش آموزان بسیار موثر بوده است.

برنامه ریزی کنکور 1400 کنکور آسان است
برنامه ریزی کنکور ۱۴۰۰ کنکور آسان است

از این جهت می توان خوشبین بود که در کنار برنامه ریزی کنکور ۱۴۰۰، دانش آموزان از اساتیدی برخوردار هستند که آن ها را به سوی سمت مطالب کلیدی تر و محتمل تر هدایت کنند. چراکه اساتید مجموعه کنکور آسان است، با سابقه و مهارت  خود توانایی پیش بینی و راهنمایی آن ها را دارند.

 

برنامه ریزی کنکور ۱۴۰۰ برای دانش آموزان مقطع دهم

مقطع دهم، امروزه به عنوان سومین دوره از کنکور نظام جدید به حساب می آید. از این رو می توان اطمینان داشت که احتمال قبولی بسیاری از این دانش آموزان، با توجه به تجربه ای که برای کنکور هایی ۹۸ و ۹۹ به دست می آید، بسیار بیشتر است. بدین جهت این دانش آموزان باید تنها در سایه تلاش و برنامه ریزی کنکور ۱۴۰۰ خود را برای موفقیت در کنکور آماده سازند.

برنامه ریزی کنکور 1400 کنکور آسان است
برنامه ریزی کنکور ۱۴۰۰ کنکور آسان است

بهره مندی از اساتیدی مانند امیر مسعودی، دکتر دانش زاده و حسین احمدی، قطعا فرصتی برای یادگیری بیشتر است. اساتیدی که نه تنها به مبحث آموزش دانش آموزان توجه ویژه دارند، بلکه با نظر به کنکور هایی که در پیش است، می توانند بهترین پکیج های آمادگی برای کنکور را در اختیار دانش آموزان قرار دهند.

برنامه ریزی برای کنکور ۱۴۰۰ برای دانش آموزان نظام قدیم

به احتمال زیاد آخرین باری که دو کنکور نظام جدید و قدیم در کشور برگزار میشود سال ۹۹ است و سال ۱۴۰۰ تنها یک کنکور برگزار شود. در کنار دانش آموزان نظام جدید، آنچه که به چشم می خورد، اندک دانش آموزانی هستند که از نظام قدیم برای این کنکور تلاش می کنند. آنچه برای این دسته از دانش آموزان مانند یک چالش محسوب می گردد، تعویض کتاب ها و مطالعه مباحث جدید است.

اما موسسه کنکور آسان است در سایه برنامه ریزی کنکور ۱۴۰۰، این دانش آموزان را فراموش نکرده است. بلکه برای آن ها نیز برنامه ها و طرح های مخصوصی تهیه و تدوین کرده است که از طریق مشاوران در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

برنامه ریزی کنکور۱۴۰۰کنکور آسان است

انتشارات گیلنا

توصیه من به شما دانش آموزان عزیز در سایت انتشارات گیلنا اینه که برای مطالعه خود از منابع آموزشی برتر استفاده کنید. منابعی که در مدت زمان کم میزان زیادی از مطلب ها را با کیفیت زیاد به شما منتقل کنه. بسیاری از منابع آموزشی بازار کسل کننده و غیر مفیدند و با اضافه گویی های شما را از مسیر موفقیت دور خواهند کرد. پیشنهاد من به شما اینه که حتما برای افزایش سرعت و کیفیت درس خوندنتون از منابع آموزشی کنکور آسان است بهره ببرید.

تدریس های  کنکور آسان است  { انتشارات گیلنا } توسط برترین اساتید کشور تولید شده و سبک تدریس تکنیکی و رمزگردانی شده دارد و باعث میشود مطالعه شما با کیفیت و ماندگاری بالاتری همراه شود.

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان

و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { برنامه ریزی ۱۴۰۰ } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است ویژه پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت گیلنا احمدی مراجعه کنید

 

 

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس