برنامه ریزی پایه دهم ویژه تابستان، برای دانش آموزان هدفمند در موسسه کنکور آسان است

برنامه ریزی پایه دهم ویژه تابستان، برای دانش آموزان هدفمند در موسسه کنکور آسان است

ریزی پایه دهم تابستان 8

برنامه ریزی پایه دهم ویژه تابستان، برای دانش آموزان هدفمند در موسسه کنکور آسان است

تابستان فرصتی برای مرور و تست زنی می باشد. فرصتی که در آن، دانش آموزان هدفمند خود را با روش های تست زنی و مسائل پیچیده آشنا می کنند. مسلما برای تحقق این هدف، به برنامه ریزی پایه دهم ویژه تابستان نیاز است. برنامه ریزی که بر اساس رشته و زمان دانش آموز باشد.

در این صورت دانش آموزان می توانند در یکی از طرح های تابستانی موسسه کنکور آسان است، شرکت کنند. این طرح ها همگی برای ارتقا و هدایت دانش آموزان به سوی موفقیت است. در ابتدا با یک آزمون تعیین سطح، میزان علم دانش آموزان سنجیده می شود و بر اساس آن، مشاوران منابع درسی را به دانش آموزان پیشنهاد می دهند.

علاوه بر این، مشاوران موسسه کنکور آسان است، با توجه به طرح های ثبت نامی موسسه، برنامه ریزی خاصی را در اختیار دانش آموزان قرار می دهند. برنامه ریزی که در آن، به تمام جنبه های موفقیت؛ شامل اوقات استراحت، تست زنی و مرور پرداخته شده است.

مطلب پیشنهادی : سال دهم چیکار کنیم

برنامه ریزی پایه دهم ویژه تابستان، توسط بهترین برنامه ریزان و مجرب ترین مشاوران تهیه و تدوین شده است. این برنامه بر اساس پایه علمی دانش آموز طراحی شده است. بنابراین دور از انتظار نیست که برای دانش آموزان با پایه ضعیف، برنامه ای بیش از ۸ ساعت آموزشی و برای دانش آموزان قوی تر، برنامه بر اساس روش های تست زنی و پیش خوانی چیده شود.

برنامه ریزی پایه دهم ویژه تابستان
برنامه ریزی پایه دهم ویژه تابستان

ویژگی های بهترین برنامه ریزی پایه دهم ویژه تابستان

دانش آموزان و خانواده هایشان، همواره در جست و جوی بهترین برنامه ریزی ها و بهترین مشاوران تحصیلی می باشند. مشاورانی که طریق آن ها بتوانند مسیر موفقیت را ببیند و راه هموار را مشاهده کنند. به همین دلیل موسسه کنکور آسان است با در دست داشتن بهترین منابع آموزشی و بهترین مشاوران و برنامه ریزان، توانسته است بیش از سایر موسسه های دیگر در زمینه برنامه ریزی پایه دهم ویژه تابستان موفق باشد. شما می توانید از طریق تماس با مشاوران این مجموعه آموزشی از طرح های ویژه آن مطلع شوید.

مطلب پیشنهادی :انتشارات گیلنا دهم اوج یادگیری

اما به راستی بهترین برنامه ریزی پایه دهم ویژه تابستان، باید دارای چه ویژگی هایی باشد. در این مقاله قصد داریم که شما را با فاکتور های لازم برای استفاده از یک برنامه ریزی موفق آشنا کنیم.
۱- یک برنامه ریزی خوب، دارای تعادل میان تمامی دروس می باشد.
۲- برنامه ریزی ها باید دارای ساعات جبرانی باشند.
۳- برنامه ریزی باید به صورت اختصاصی و با توجه به شرایط دانش آموزان طراحی شود.
۴- برنامه ریزی پایه دهم ویژه تابستان، باید شامل روش های تست زنی دروس دهم و پیش خوانی دروس یازدهم باشد.
۵- برنامه ریزی باید همراه با آزمون های آزمایشی ارائه شود.
تمامی این ویژگی ها، در هنگام برنامه ریزی پایه دهم ویژه تابستان مد نظر قرار گرفته است. برنامه هایی که پس از آزمون تعیین سطح، در اختیار آنان قرار خواهد گرفت

 

دریافت مشاوره

 

جهت دریافت تدریس های پایه دوازدهم امیر مسعودی و همچنین مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی و کنکور با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مهندس امیر مسعودی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

 در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است ویژه پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت اوج یادگیری مراجعه کنید

 

توصیه مهم من به شما دانش آموزان این است که حتما برای درس خواندن از منابع خوبی استفاده کنید. منابعی که بتونه در مدت زمان کوتاه حجم بالایی از مطالب را با کیفیت بالا انتقال بده. خیلی از منابع آموزشی موجود در بازار خسته کننده و غیر مفید هستند و با اضافه گویی های بیش از حد شما را از مسیر موفقیت دور میکنند. پیشنهاد میکنم حتما برای افزایش سرعت و کیفیت مطالعه خود از منابع آموزشی کنکور آسان است استفاده کنید.

دی وی دی های آموزشی کنکور آسان است توسط بهترین اساتید کشور تدریس شده و سبک تدریس تکنیکی و رمزگردانی شده دارد و باعث میشود مطالب با کیفیت و ماندگاری بالاتری در ذهن شما جای خوش کند.

لیست قیمت دی وی دی های اموزشی

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس