با استفاده از تدریس های اوج یادگیری می توانم تست ها را به راحتی حل کنم

با استفاده از تدریس های اوج یادگیری می توانم تست ها را به راحتی حل کنم

های اوج یادگیری

با استفاده از تدریس های اوج یادگیری می توانم تست ها را به راحتی حل کنم

با استفاده از تدریس های اوج یادگیری

هنر قبول شدن در کنکور تماما تکنیک است. استفاده از این تکنیک ها نیز، تنها در سایه استادی میسری است، که خود به وجود آورنده سبک متفاوتی برای یادگیری و تست زنی باشد. بدین منظور ما با تدریس های اوج یادگیری نشان می دهیم که یادگیری و قبولی در کنکور برای همه میسر است. همه می توانند در کنکور رتبه دلخواه خود را کسب کنند اگر؛

مطلب پیشنهادی : با برنامه ریزی اوج یادگیری، تا قبولی در کنکور

با استفاده از تدریس های اوج یادگیری

۱٫ زیر نظر بهترین اساتید ایران آموزش دیده باشند
۲٫ مشاوران زبده ای داشته باشند
۳٫ بهترین برنامه ریزی ها را به پیش برند
۴٫ روش های تست زنی را از بهترین اساتید ایران یاد گرفته باشند و…
تمامی فاکتور های بالا رمز قبولی رتبه های برتر در کنکور است. همان هایی که با تدریس های اوج یادگیری آغاز کرده و کم کم با تمرین و پشت کار بسیار توانسته اند، به موفقیت دست یابند.

مطلب پیشنهادی : خرید دی وی دی های اوج یادگیری ( یادگیری آسان ) ( کنکور آسان است )

با استفاده از تدریس های اوج یادگیری

ما در موسسه کنکور آسان است بر آن هستیم که از بهترین و ماهر ترین اساتید برای آموزش استفاده کنیم. افرادی که نه تنها توانایی انتقال مطالب را داشته باشند، بلکه شوق یادگیری و انگیزه تلاش کردن را نیز در دانش آموزان ایجاد کنند. به همین منظور است که استاد حسین احمدی، از بهترین مدرسان ایران برای مجموعه ی خود بهره می گیرد. زیرا این تدریس های اوج یادگیری است، که کیفیت رقابت را بالا برده و آینده دانش آموزان را می سازد.

تدریس های اوج یادگیری بهترین راه برای شناختن ما

با استفاده از تدریس های اوج یادگیری

بسیاری از دانش آموزان بنا بر توصیه دوستان و یا آشنایان خود بر سر کلاس هایی می روند که بار علمی و مهارتی چندانی برای آنان ندارد. متاسفانه این موضوع را زمانی متوجه می شوند، که یا تمام کلاس های آموزشی را گذرانده و یا با استادی دیگر آشنا می شوند. بدترین پیامد این امر، تلف شدن انرژی و زمان دانش آموزان است. برای همین است که ما با تدریس های اوج یادگیری، آن هم در شبکه ی ملی، قصد داریم که با چشمان باز انتخاب شویم.

با استفاده از تدریس های اوج یادگیری

مطلب پیشنهادی : سایت رسمی برنامه تلویزیونی ( اوج یادگیری )

در حقیقت دانش آموزان باید بدانند و آگاه باشند که چه اساتیدی در حال آموزش به آن ها هستند. آیا این اساتید قدرت بیان مطالب را دارند؟ آیا سخنی نو برای آموزش دارند؟ و یا اینکه از چه روش هایی برای آموزش استفاده می کنند؟ تمامی این نکات برای انتخاب استادی که قرار است آینده ساز دانش آموزان باشد، باید مد نظر گرفته شود.

 

تدریس های اوج یادگیری برای ۸۰ میلیون بیننده به معرض نمایش گذاشته می شود. اما این برنامه تنها تبلیغات نیست. بلکه در آن مباحثی آموزش داده می شود که دانش آموزان می توانند به صورت رایگان از آن بهره گیرند. در اوج یادگیری از اساتید بنامی مانند امیر مسعودی، عارف ربیعیان، مهدی شیخی و استاد حسین احمدی، استفاده می شود. اساتیدی که خود دارای سبکی نو برای یادگیری می باشند.

با استفاده از تدریس های اوج یادگیری

مطلب پیشنهادی :رسیدن به موفقیت در کنکور(اوج یادگیری)

اساتید کنکور آسان است، با تدریس های اوج یادگیری، راه تازه ای برای موفقیت به من نشان داده اند

تدریس های اوج یادگیری برای بسیاری از دانش آموزان ضعیف و یا داوطلبانی که به اساتید مشهور دسترسی ندارند، مانند نوری در تاریکی می باشند. آن ها می توانند تمامی مشکلات درسی و کنکوری خود را از طریق دی وی دی های آموزشی حل و فصل کنند. در حقیقت این بسته های آموزشی به گونه ای طراحی شده اند که نیاز دانش آموزان را کاملا برطرف سازند.

 

اغلب دانش آموزان می توانند با کمک بسته های آموزشی خود را در سطح بالایی از مهارت رسانده و در عرض مدت زمان کمی، آنچه را که سال ها در مدرسه آموزش ندیده اند، با تدریس های اوج یادگیری فرا می گیرند. بسیاری بر این باورند که این تدریس ها بعد از سال ها دوباره شوق یادگیری و درس خواندن را در آن ها به وجود آورده است. این سخن با میزان ثبت نامی های موسسه، که یک سوم از آن ها داوطلبانی با سنین بالا هستند،

کاملا قابل اثبات شده است. این افراد همگی ادعا داشته اند که تدریس های اوج یادگیری به آن ها نشان داده است، که درس خواندن به چه اندازه آسان بوده است و آن ها سال ها قبل از داشتن این چنین اساتیدی محروم بوده اند.
در هر کجای ایران که هستید و به هر کاری که مشغول می باشید، بدانید اگر شوق یادگیری در شما جوانه زده است، نشان دهنده آن است که برای تلاش کردن هنوز دیر نیست.

 

مطلب پیشنهادی : برنامه ریزی ویژه کنکور ٩٩ ( کنکور آسان است ، اوج یادگیری ، مهندس امیر مسعودی ، استاد حسین احمدی

با استفاده از تدریس های اوج یادگیری

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی و محصولات آموزشی مخصوص پایه دهم با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { پایه دهم} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است ویژه پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت اوج یادگیری مراجعه کنید

 

 

 

 

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس