امیر مسعودی در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

امیر مسعودی در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

B7A456CE 48BB 48ED 8722 E8EF3AF81855

امیر مسعودی در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

آنچه امیر مسعودی در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری بیان می کند

امیر مسعودی در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری – امیر مسعودی یکی از برجسته ترین اساتید ایران، در زمینه تدریس دروس ریاضی و فیزیک می باشد. ایشان به دلیل روش های نوین تست زنی و پیش بینی های واقع بینانه ای که در مورد سوالات کنکور داشته اند، بین دانش آموزان از محبوبیت بالایی برخوردار اند.

امیر مسعودی در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری بر نکات آموزشی مهم و حل تست های پرتکرار پرداخته، تا از این طریق بر ترس دانش آموزان از حل سوالات مشکل و طولانی را برطرف سازد. با این نگرش، او یکی از الهام بخش ترین اساتید ایران برای افزایش اعتماد به نفس در دانش آموزان می باشد.

امیر مسعودی در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری
امیر مسعودی در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

دانش آموزان با دیدن امیر مسعودی در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری، در می یابند که می توان به روش هایی بسیار ساده تر از آن چه در کتاب ها موجود می باشد، به پاسخ دهی مسائل پیچیده فیزیک پرداخت. همچنین در این برنامه، امیر مسعودی به صورت عمومی به تدریس بخش هایی از کتب درسی پرداخته تا دانش آموزان را با نحوه تدریس خود آشنا سازد و به آن ها یادآوری کند، که برای یادگیری و شرکت در کنکور همیشه فرصت هست.

امیر مسعودی در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری، به عنوان یکی از اساتید مجموعه کنکور آسان است، توانسته است محیط کاری خود و اهداف این مجموعه را به معرض نمایش بگذارد. کلاس های درس این استاد گرانقدر، به همان روشی است که در برنامه تلویزیونی برگزار می شود. در واقع با این روش، دانش آموزان و خانواده هایشان با دیدی باز و آگاهی کامل از روش تدریس ایشان، بسته های آموزشی را تهیه کرده و از راهنمایی های ایشان در خصوص موفقیت در کنکور بهره مند می گردند.

امیر مسعودی در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری
امیر مسعودی در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

توصیه های امیر مسعودی در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

کنکور آسان است، نه تنها نام این موسسه می باشد، بلکه شعاری برای دانش آموزانی است که از این امتحان، به عنوان یک غول یاد می کنند. در واقع امیر مسعودی در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری به همراه سایر مدرسان این مجموعه، با ارائه راحت ترین راه حل ها برای حل و یادگیری مطالب درسی، سعی در آسان کردن این امتحان بزرگ دارند. بدین منظور، برنامه های تلویزیونی متعددی برای دانش آموزان ترتیب داده شده است،

امیر مسعودی در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری
امیر مسعودی در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

که از این طریق دانش آموزان دریابند، می توانند بیشترین مطالب را در کمترین زمان ممکن و با بیشترین بازدهی، فراگیرند. در واقع امیر مسعودی در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری، نماینده ای از اساتید مجموعه کنکور آسان است، که نشان می دهد، موفقیت چندان سخت نیست.

 

انتشارات گیلنا

توصیه من به شما دانش آموزان عزیز در سایت انتشارات گیلنا اینه که برای مطالعه خود از منابع آموزشی برتر استفاده کنید. منابعی که در مدت زمان کم میزان زیادی از مطلب ها را با کیفیت زیاد به شما منتقل کنه. بسیاری از منابع آموزشی بازار کسل کننده و غیر مفیدند و با اضافه گویی های شما را از مسیر موفقیت دور خواهند کرد. پیشنهاد من به شما اینه که حتما برای افزایش سرعت و کیفیت درس خوندنتون از منابع آموزشی کنکور آسان است بهره ببرید.

تدریس های  کنکور آسان است  { انتشارات گیلنا } توسط برترین اساتید کشور تولید شده و سبک تدریس تکنیکی و رمزگردانی شده دارد و باعث میشود مطالعه شما با کیفیت و ماندگاری بالاتری همراه شود.

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان استاد امیر مسعودی

و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { امیر مسعودی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیجکنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است ویژه پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت گیلنا احمدی مراجعه کنید

 

 

 

 

فهرست مطالب

۲ دیدگاه دربارهٔ «امیر مسعودی در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×