اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری اسان

اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری اسان

اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری اسان

اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری اسان

اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری اسان

 

کنکور اسان است برای این که بتواند تدریس های فوق العاده خود را به داوطلبان و والدین ان ها نشان دهد برنامه های تلویزیونی یادگیری اسان را طراحی کرد . یادگیری اسان برنامه تلویزیونی می باشد که توسط انتشارات گیلنا که معروف به موسسه کنکور اسان است می باشد تهیه و تولید می شود .

 

لیست قیمت

این برنامه از شبکه چهار جمهوری اسلامی ایران پخش می شود . اساتید که در یادگیری اسان دروس ریاضی و شیمی و فیزیک و زیست و عربی و دینی و ادبیات و را تدریس می کنند عبارتند از استاد مسعودی ، استاد ربیعیان ، استاد پازوکی و استاد احمدی . این اساتید هر کدام درس تخصصی خودشان را در برنامه یادگیری اسان تدریس می کنند .

اسان
اسان

این برنامه باعث شده است که داوطلبان کنکور سراسری بدون هزینه کردن پول اضافه برای کلاس های کنکور به راحتی تدریس ها را به صورت رایگان تماشا کنند واگر از تدریس ها خوششان امد دی وی دی های یادگیری اسان را سفارش دهند و استفاده نمایند .

نبود پیش نمایش برای کلاس های حضوری

اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری اسان

اگر یک داوطلب قرار بود برای کلاس اموزش کنکور ثبت نام کند نمی توانست این پیش نمایش و انتخاب را داشته باشد . او باید هزینه کلاس را می پرداخت و در کلاس ثبت نام می کرد و اگر از تدریس استاد ان کلاس هم خوشش نمی امد ، احتمالا پولش دیگر از دست رفته بود.هم چنین زمانش هم بابت نشست سر کلاس از بین رفته بود.

این برنامه در حقیقت باعث می شود که داوطلب زمان و هزینه خود را بیهوده بابت نشستن در سر کلاس های کنکور صرف نکند. و به راحتی با دید کاملا باز به انتخاب اساتید دل خواه خود بپردازد و بداند که قرار است بابت چه چیزی پول هزینه کند.همین انتخاب درست اساتید در موسسه کنکور اسان است می تواند .

هدف از تدریس اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری اسان چه می باشد ؟

موسسه کنکور اسان است به این علت برنامه تلویزیونی یادگیری اسان را پخش می کند که اولا داوطلبانی که توانایی خرید دی وی دی های اموزشی یادگیری اسان را ندارند به راحتی بتوانند با تماشای یادگیری اسان به اموزش های رایگان کنکور دسترسی داشته باشند. این اموزش های رایگان می تواند نقش بسیار مفیدی در یادگیری کسانی که به دی وی دی های اموزشی دسترسی ندارند داشته باشند .

هدف بعدی از پخش برنامه تلویزیونی یادگیری اسان این است که پدر و مادرها از روش هایی جدیدی که برای کنکور امده است اگاهی پیدا نمایند.درست است که روش های قدیمی هم برای پاسخگویی به سوالات کنکور کاربرد دارند ولی مساله ی اساسی این است که ایا زمان کنکور به مان این اجازه را می دهد که از روش های قدیمی برای حل سوالات کنکور استفاده کنیم .

شما و والدین شما می توانند با تماشای یادگیری اسان از روش های جدیدی که برای پاسخ دادن با سوالات کنکور طراحی شده است ا گاهی پیدا نمایید

روش های تست زنی امواج ( اوج یادگیری )

مطالب ارزشمندی که در کلاس ها یافت نمی شود

دی وی دی های اموزشی یادگیری اسان حاوی مطالب ارزشمندی می باشد که شما در هیچ کتاب و یا کلاس مدرسه ای نمی توانید ان ها را پیدا کنید . این مطالب ارزشمند دقیقا همان هایی می باشند که شما در کنکور به ان ها نیاز دارد . تولید این دی وی دی های اموزشی تحت نظارت کارشناسان متخصص در زمینه کنکور انجام می شود و تمام تلاش این کارشناسان بر این است که دی وی دی هایی را تولید کنند که از بالاترین کیفیت ممکن برای شما برخوردار باشد .

 

موسسه یادگیری اسان است تمام تلاش خود را می کند  داوطلبان را از نظر علمی به بالاترین سطح ممکن برساند . حالا دیگر این خود دانش اموز است که باید دی وی دی های اموزشی یادگیری اسان را تهیه کند و با تلاش و پشتکاری که دارد به موفقیت برسد . داوطلبانی که دی وی دی های اموزشی یادگیری اسان را تهیه کرده اند به زودی تاثیرات ان را در خود خواهند دید . این تاثیرات می تواند افزایش درصد های ازمون های ازمایشی باشد .

 

تنفر از درس خواندن

اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری اسان

تنفر از درس خواندن یا اصلا تنفرازبعضی از دروس امری طبیعی می باشد که خیلی از داوطلبان  کنکور گرفتار ان می باشند . اما تدریس های اساتید یادگیری اسان این مشکل را حل کرده است . اساتید یادگیری اسان با استفاده از روش های جذاب و نوین اموزشی کاری کرده اند که شما از درس خواندن و تماشای دی وی دی های درسی لذت ببرید.

این همه ویژگی خوب در دی وی دی های  یادگیری اسان ، این دی وی دی ها را تبدیل به یکی از بهترین دی وی دی های اموزشی نموده است . داوطلبان عزیز کنکوری می توانند با استفاده از این دی وی دی های اموزشی رتبه ی خوبی در کنکور کسب کنند و به هدف های تحصیلی خود برسند

 

ایا اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری اسان همان اساتید موسسه کنکور آسان است می باشند ؟

انتشارات گیلنا ارگانی می باشد که در زمینه کنکور به صورت مستمر فعالیت می کند . این موسسه در بین داوطلبان کنکور به نام موسسه کنکور اسان است مشهور شده است . علت ان هم این است که این انتشارات اقدام به تولید برنامه تلویزیوین با نام کنکور اسان است نمود و به همنین علت به موسسه کنکور اسان است شهرت پیدا کرد .

 

موسسه کنکور اسان است یا انتشارات گیلنا برنامه های تلویزیونی متعددی را در زمینه کنکور تولید و پخش می کند . مثلا برنامه تلویزیونی اوج یادگیری که از شبکه دوم سیما پخش می شود یا برنامه تلویزیونی یادگیری اسان که از شبکه چهارم سیما پخش می شودو ….

اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری اسان

همه ی این برنامه ها در زمینه کنکور فعالیت می کنند. و اساتید همه ی این برنامه ها هم مشترک می باشد  . موسسه کنکور اسان است به علت این که همه ی کسانی که می خواهند کنکور بدهند بتوانند از این برنامه ها استفاده کنند تصمیم گرفته است برنامه های مختلفی را در ساعات مخلفت برای شبکه های مختلف تدارک ببیند تا هر کسی با هر برنامه ای که دارد موفق به دیدن برنامه های تلویزیونی انتشارات گیلنا شود .

اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری اسان

تولید این برنامه ها باعث شده است که تعدادی از افراد فقط با تماشای دقایقی از یکی از این برنامه های تلویزیونی تصمیم به ادامه تحصیلات خود بگیرند .

حواس پرتی و رویا بافی حین مطالعه ( اوج یادگیری)

چگونه می توان به اموزش های کامل اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری اسان دسترسی یافت ؟

شروع به یادگیری با استفاده از دی وی دی های اموزشی یادگیری اسان قسمتی از کار مطالعه کنکور می باشد . قسمت بعدی این است که شما چگونه به اساتید یادگیری اسان دسترسی داشته باشید . خوب این سوال بسیار مهم در حقیقت قدم اول برای شروع شما را مشخص می کند .

شما می توانید برای تهیه دی وی دی های اموزشی یادگیری اسان با شماره هایی که در انتهای همین مطلب قرار دارند ارتباط برقرار کنید . نحوه ی ارتباط هم به این صورت می باشد که شما باید کلمه “مشاوره” را به این شماره ها پیامک کنید تا مشاوران یادگیری اسان با شما تماس بگیرند  و راهنمایی های لازم را به شما ارائه بدهند . نحوه ی راهنمایی مشاوران به این صورت می باشد که مشاور با شما تماس می گیرید و وضعیت شما را بررسی می کند .

سوالات مشاور از داوطلب

اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری اسان

مشاور از شما در مورد وضعیت تحصیلی و سطح علمی و مقدار مطالعه و این که چه هدفی دارید سوال می کند . شما با صداقت به پرسش های مشاور پاسخ می دهید . مشاور با توجه به وضعیت شما و هدف شما دی وی دی های مناسب شما را پیشنهاد می دهد . مثلا کسی که می خواهد در رشته پزشکی قبول شود با کسی که می خواهد در رشته زیست شناسی قبول شود منابع متفاوتی دارند .

برای پزشکی علاوه بر منابع اموزشی منابع تکمیلی دیگری مانند جمع بندی و مرور هم در نظر گرفته می شود  . زیرا پزشکی اطلاعات علمی بیشتری نسبت به زیست شناسی نیاز دارد

 

اساتید برنامه تلویزیونی یادگیری اسان

برای پزشکی علاوه بر منابع تکمیلی مشاوره و پشتیبانی هم در نظر گرفته می شود در حالی که زیست شناسی ان چنان هم نیاز به سختگیری ندارد

 

 

جهت دریافت مشاوره و شناخت اساتید یادگیری اسان با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { مشاوره یا اساتید یادگیری اسان } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است ویژه پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت اوج یادگیری مراجعه کنید

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس