اردوی نوروزی اوج یادگیری برای عید 99، همراه و در کنار شما هستیم

اردوی نوروزی اوج یادگیری برای عید 99، همراه و در کنار شما هستیم

اردوی نوروزی اوج یادگیری

اردوی نوروزی اوج یادگیری برای عید 99، همراه و در کنار شما هستیم

اردوی نوروزی اوج یادگیری و تعطیلات نوروز، یکی از حساس ترین زمان ها برای دانش آموزان محسوب می شود. متاسفانه تعدادی از این دانش آموزان به بهانه های مختلف به استراحت های طولانی می پردازند و فرصت طلایی اردوی نوروزی اوج یادگیری را از دست می دهند. به همین دلیل، این دسته از داوطلبان کنکوری دچار رخوت و بی میلی شده و احساس جا ماندن از برنامه های درسی، در آن ها حس ناامیدی و بی کفایتی را القا می کند. برای همین منظور است که ما تقریبا از اوایل اسفند، دانش آموزان خود را برای این اردو آماده می سازیم تا تعطیلات 14 روزه عید، آن ها را از روال درس خواندن جدا نکند.

 

اردوی نوروز اوج یادگیری
اردوی نوروز اوج یادگیری

اردوی نوروزی اوج یادگیری، در حقیقت برنامه ای مخصوص با پکیجی ویژه برای تعطیلات نوروز 99 بوده، که همانند هر سال شامل؛ مرور های جامع، تست زنی های حرفه ای، مدیریت استرس، سر فصل های مهم تست زنی و… می باشد. تجربه نشان داده است که اردوی نوروزی اوج یادگیری می تواند دانش آموزان را بیش از پیش برای کنکور آماده سازد. در حقیقت هدف ما نیز همین است که بتوانیم در فواصل زمانی صحیح، مطالب از پیش خوانده را برای شما مرور کرده و شما را برای جمع بندی و مرور، که بعد از عید شروع می گردد، آماده سازیم.

 

اردوی نوروزی اوج یادگیری

این اردو به همراه بسته آموزشی و تست زنی مخصوص به خود، از طریق مشاوران موسسه کنکور آسان است در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد. دقت داشته باشید که در هنگام دریافت این پکیج، حتما برنامه اردوی نوروزی اوج یادگیری را نیز از مشاوران ما در موسسه کنکور آسان است، دریافت کنید. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که می تواند هم تعطیلات را برای شما به ارمغان بیاورد و هم در بازه های مناسب، شما را به درس خواندن ترغیب کند.

 

اردوی نوروزی اوج یادگیری را به خانه های شما می آوریم

بر خلاف سایر موسسات دیگر که اردو های نوروزی را در خارج از محل زندگی افراد برگزار می کنند، ما معتقدیم که اردوی نوروزی اوج یادگیری باید در خانه صورت گیرد. با این روش اولا که امکان شرکت در اردو برای همه فراهم است، دوما بودن در کنار خانواده و استفاده از زمان هایی برای دید و بازدید کاملا برای روحیه دانش آموز لازم است. در حقیقت وجود این اردوی نوروزی برای ادامه فرایند آمادگی در کنکور بسیار ضروری و حیاتی است. زیرا که نه می توان کاملا دست از درس خواندن کشید و این 14 روز را به استراحت پرداخت و نه می توان مانند روال سابق روزانه بیش از 8 ساعت به مطالعه روی آورد. به همین دلیل، به یک برنامه خاص و ویژه مانند اردوی نوروزی اوج یادگیری نیاز است، تا هر دوی این فاکتور ها را در بر داشته باشد.

 

اردوی نوروز اوج یادگیری
اردوی نوروز اوج یادگیری

در هنگام مطالعه های طولانی مدت، داشتن زمان هایی برای استراحت کردن بسیار ضروری است. این روند مخصوصا برای دانش آموزانی که سه سال متوالی را به درس خواندن پرداخته اند، بسیار حیاتی است. بسیار دیده شده که به دلیل خستگی روحی و روانی بیش از حد این دانش آموزان، بازده مطالعاتی آن ها بعد از عید بسیار کم شده است. بر همین اساس، برای جلوگیری از این افت مطالعاتی، اردوی نوروزی اوج یادگیری طراحی شده است. بسته های آموزشی که بر اساس نظر برنامه ریزان، رتبه های برتر کنکور، مشاوران برجسته و اساتید موسسه کنکور آسان است، طراحی و گردآوری شده است. در پکیج های آموزشی اردوی نوروزی اوج یادگیری، از سرفصل های مهم و پر تکرار کنکور، بسیار استفاده شده است و هدف آشنایی و آمادگی دانش آموزان برای افزایش ساعات مطالعاتی در بعد از نوروز می باشد.

 

بهترین راه میانبر برای مرور سریع و تست زنی های وسیع، همراه با اردوی نوروزی اوج یادگیری

 

بسیاری می پندارند که برای داشتن یک تعطیلات مطالعاتی خوب و مفید، حتما باید در مکان های ویژه ای قرار گیرند. این در صورتی است که تجربیات رتبه های برتر نشان می دهد، بیشترین بازده در اردوی نوروزی اوج یادگیری، زمانی صورت گرفته است که فرد در خانه به مطالعه پرداخته است. زیرا که تغییر مکان در حین درس خواندن، ذهن را پریشان کرده و برای شما دغدغه فکری بسیاری ایجاد می کند. برای همین ما توصیه اکید می کنیم که با در خانه ماندن در این ایام، به جای صرف انرژی در کار های بیهوده، تمرکز خود را بر مجموعه تست زنی که برای شما تهیه شده است، بگذارید.

 

اردوی نوروز اوج یادگیری
اردوی نوروز اوج یادگیری

ما با قرار دادن بسته های تست زنی حرفه ای در پکیج اردوی نوروزی اوج یادگیری، قصد داریم که شما را برای روز های بعد از عید که قرار است بیشترین زمان خود را صرف مرور و تست زنی کنید، آماده سازیم. برای همین منظور بسته های مرور و تست نوروزی بسیار خلاصه تر و جامع تر از بسته های آموزشی بعد از عید می باشند.

 

در اردوی نوروزی اوج یادگیری، شما نه تنها در کنار خانواده خود به تفریح و گشت و گذار می پردازید، بلکه می توانید در زمان هایی که در برنامه روزانه تان ذکر شده است، به انجام تکالیف اردوی نوروزی اوج یادگیری خود پرداخته و آن ها را به بهترین نحو انجام دهید. همواره در نظر داشته باشید که موفقیت از آن کسانی است که مسیر کنکور را آهسته و پیوسته طی کرده اند نه بریده بریده. پس اگر شما نیز جز دانش آموزانی هستید که تا به امروز با هدف و برنامه درس خوانده اید، ما اردوی نوروزی اوج یادگیری را اکیدا به شما توصیه می کنیم.

مقاله پیشنهادی ما برای دانش آموزان کنکوری در ایام عید

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس