احتمال برگزاری امتحانات نهایی دانش اموزان در تیرماه

احتمال برگزاری امتحانات نهایی دانش اموزان در تیرماه

احتمال برگزاری امتحانات نهایی دانش اموزان در تیرماه

احتمال برگزاری امتحانات نهایی دانش اموزان

احتمال برگزاری امتحانات نهایی

 

معاون متوسطه وزارت آموزش و پرورش ، علیرضا کمره‌ای از احتمال برگزاری امتحانات نهایی دانش آموزان در تیر ماه و برگزاری کنکور 20 روز پس از پایان امتحانات نهایی خبر داد .

علیرضا کمره‌ای گفت : در هر شرایطی که مدارس باز شود آموزش و پرورش مصمم است که یک فرصت یک ماهه برای آموزش حضوری دانش آموزان مهیا کند تا آن‌ها بتوانند یادگیری قبلی خود را با معلمان مرور و سپس امتحانات خود را بگذرانند .

زمان امتحانات مدارس تابع زمان بازگشایی مدارس است

وی با اشاره به اینکه زمان امتحانات مدارس تابع زمان بازگشایی مدارس است به احتمال زیاد فرصت یک ماه تحصیل را در مدارس را خواهیم داشت تا دانش آموزان با آمادگی بهتری در امتحانات به ویژه امتحانات نهایی شرکت کنند .

زمان دقیق برگزاری امتحانات نهایی مشخص نیست

معاون متوسطه وزارت آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه زمان دقیق برگزاری امتحانات نهایی هنوز مشخص نیست گفت : با هماهنگی مسئولان وزارت علوم و سازمان سنجش مقرر شد زمان برگزاری آزمون سراسری 99  ، 20 روز بعد از زمان آخرین امتحان نهایی دانش آموزان برگزار شود .

دانش اموزان هیچ نگرانی از سوالات امتحانات پایان سال نداشته باشند

کمره‌ای با اشاره به اینکه دانش آموزان هیچ نگرانی از سوالات امتحانات پایان سال نداشته باشند ، گفت : سر فصل‌های امتحانات دانش آموزان براساس میزان سرفصل تدریس شده کتاب‌های درسی بوده و بیشتر از آن نخواهد بود .

نهایی
نهایی

در بارم بندی دروس امتحانی بازنگری شده است

معاون وزیر آموزش و پرورش ، ادامه داد : در بارم بندی دروس امتحانی بازنگری شده است و از 5 نمره سر فصل‌های درسی نیم سال اول دانش آموزان دوره دوم متوسطه که باید در امتحانات نوبت دوم لحاظ شود نیز تجدید نظر شده است و فراگیری سوالات امتحانی از دروس آموخته شده بیشتر خواهد بود .

برنامه ای برای حذف بخش هایی از کتاب درسی نداریم

وی خاطر نشان کرد : به دلیل پوشش خوب برنامه‌های آموزشی صدا و سیما و شبکه‌های مجازی برنامه‌ ای برای حذف بخش‌هایی از کتاب درسی را نداریم ، ولی برای دانش آموزانی که موفق به تماشای این برنامه‌ها به هر دلیلی نشده اند دوره آموزشی یک ماهه خواهیم داشت .

تولید روزانه 35 هزار ماسک در 44 واحد اموزشی

کمره‌ای همچنین از تولید روزانه ۳۵ هزار ماسک در ۴۴ واحد آموزشی ۱۱ استان کشور خبر داد و افزود : این ماسک‌ها با نظارت واحد‌های بهداشتی تولید و ماسک رایج در بازار است .
معاون متوسطه وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد : هنر جویان بیش از هزار و سیصد هنرستان در زمینه طراحی دوخت آموزش دیده اند و بنابراین در زمینه تولید ماسک فعال شده تا ما بتوانیم در روز‌های آینده ظرفیت ماسک را به دوبرابر افزایش دهیم .

هنرستان ها در زمینه تولید ماسک فعال شده اند

وی گفت : هنرستان‌های استان‌های بوشهر ، مازندران، چهار محال بختیاری ، یزد و هرمزگان و تهران در زمینه تولید ماسک فعال شده اند همچنین امکان تعمیر تخت‌های بیمارستانی نیز از طرف هنرجویان رشته مکاترونیک وجود دارد .

منبع : خبر گزاری صداو سیما

 

جهت دریافت مشاوره با شماره های

۰۹۱۲-۱۹۷۵۰۹۰ 

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت {مطالعه} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات و محصولات تخصصی کنکور آسان است ویژه پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت اوج یادگیری مراجعه کنید

 

فهرست مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس