آخرین اخبار : 

مقایسه داوطلب دارای مشاور و داوطلب فاقد مشاور

مقایسة داوطلب دارای مشاور و داوطلب فاقد مشاور

مقایسه داوطلب دارای مشاور و داوطلب فاقد مشاور

 

مقایسه داوطلب دارای مشاور و داوطلب فاقد مشاور -کسانی که به مکان هایی که تا به حال به ان جا سفر نکرده اند و هیچ اشنایی با راه ها جاده ها ندارند حتما سعی می کنند از یک راهنما کمک بگیرند تا در انتخاب مسیر و طی کردن ان دچار مشکل نشوند . داوطلبین کنکور هم دقیقا همانند مسافرانی می باشند که شروع به سفر کرده اند . اگر یک داوطلب بدون کمک یک راهنما و و مشاوره قدم در این مسیر بگذارد ممکن است به علت نداشتن شناخت و اگاهی از پستی بلندی های مسیر ، راه را اشتباه رفته و به مقصد دل خواه نرسد. برای همین داشتن یک مشاوره و راهنما برای یک داوطلب کنکور به شدت توصیه می شود

اهدافتان مشخص می شود

مقایسه داوطلب دارای مشاور و داوطلب فاقد مشاور

این را هم بخوانید:سوالات مشاوره ای خود را بپرسید

ریک مشاور حرفه‌ای با همکاری یک روانشناس می‌تواند چک لیست اهداف کنکوری‌تان را طی یک دوره زمانی معین تیک بزند.

 

برنامه ریزی دارید

مقایسه داوطلب دارای مشاور و داوطلب فاقد مشاور

در واقع می‌تواند پیش‌بینی و برنامه‌ریزی کند و بداند که شما در هر دوره زمانی کجا خواهید بود.

مقایسه داوطلب دارای مشاور و داوطلب فاقد مشاور

مقایسه داوطلب دارای مشاور و داوطلب فاقد مشاور

انگیزه بخشی

مقایسه داوطلب دارای مشاور و داوطلب فاقد مشاور
معمولاً انگیزه اولیه در داوطلبان وجود دارد اما نگه‌داشتن انگیزه در ادامه مسیر موفقیت از مهم‌ترین کارهای مشاور است، در واقع مشاور عامل محرکیست که همواره سوخت لازم برای ادامه راه را تزریق می‌کند.

 

استفاده از تجربه مشاور

تجربیات یک کنکوری معمول محدود است و مشاور به راحتی با تشریح تمام راه‌حل‌های ممکن مسائل، توصیف روشنی از شرایط می‌دهد و با معرفی بهترین راهکار، جلوی آزمون‌وخطا و اتلاف وقت را می‌گیرد.

پاسخ سوالات خود را می یابید

پاسخ‌دهی به سؤالات احتمالی داوطلب که در تمام طول راه برای او پیش می‌آیند و باعث سردرگمی یا فراموش کردن راه اصلی شوند (همانند تغییر منبع، ثبت‌نام کلاس‌ها، آزمون آزمایشی و …) از دیگر وظایف و کمک‌های مشاوران می‌باشند.

 

روشن کردن اینده برای شما

مقایسه داوطلب دارای مشاور و داوطلب فاقد مشاور
یک داوطلب بدون مشاور، آگاهی روشنی از آینده ندارد و نمی‌داند برای دوره‌های زمانی مختلف (مدرسه، عید، تابستان و …) باید چه برنامه‌ای داشته باشد، چگونه و با چه حجم و روشی مطالعه نماید.
سرعت حرکت در هنگام بی‌برنامگی یا بی‌انگیزگی بسیار پایین است و باید دانست از مهم‌ترین عوامل موفقیت در کنکور پیوسته بودن مطالعه است. وسعت دید محدود است و دید روشنی از آینده موجود نیست.

 

ذخیره وقت و جلوگیری از اتلاف وقت

در ذهن داوطلبی که کسی را به عنوان مشاور در کنار خود نمی‌بیند هزاران سؤال، بدون پاسخ می‌مانند. با توجه به محدود بودن دوره زمانی کنکور این موارد موجب سردرگمی و اتلاف وقت خواهند شد.

مقایسه داوطلب دارای مشاور و داوطلب فاقد مشاور

فهمیدن اشتباهات

گاها داوطلب در طول مسیری که طی می کند دچار ا شتباهاتی می شود که از ان ها اگاهی ندارد . بعضی اوقات یک اشتباه کوچک می تواند زحمت های زیاد داوطلب را از بین ببرد . برای همین داشتن مشاوره می تواند اشتباهات داواطب را برایش مشخص کند

 

مقایسه داوطلب دارای

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی  با شماره های

۰۳ ۵۷ ۱۹۶۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

در شبکه های اجتماعی تلگرام و ایستاگرام ما را دنبال کنید  و از خدمات مفید و تخصصی  رایگان ما مانند جزوات رتبه های برتر کشور در همه درس ها  ، نمونه سوالات امتحانی مختلف ، جمع بندی دروس پایه های دهم یازدهم دوازدهم ، مشاوره و برنامه ریزی  هم برای کنکور و هم برای تمام پایه های تحصیلی ، تدریس های اساتید درجه ۱ کشور، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

برای دریافت مقالات گوناگون آموزشی و در حوزه مشاوره و برنامه ریزی و محصولات تخصصی کنکور آسان است ویژه همه پایه های دهم ، یازدهم ، دوازدهم به سایت اوج یادگیری  { کنکور آسان است } مراجعه کنید

توصیه مهم من به شما دانش آموزان این است که حتما برای درس خواندن از منابع خوبی استفاده کنید. منابعی که بتونه در مدت زمان کوتاه حجم بالایی از مطالب را با کیفیت بالا انتقال بده. خیلی از منابع آموزشی موجود در بازار خسته کننده و غیر مفید هستند و با اضافه گویی های بیش از حد شما را از مسیر موفقیت دور میکنند. پیشنهاد میکنم حتما برای افزایش سرعت و کیفیت مطالعه خود از منابع آموزشی کنکور آسان است استفاده کنید.

دی وی دی های آموزشی کنکور آسان است توسط بهترین اساتید کشور تدریس شده و سبک تدریس تکنیکی و رمزگردانی شده دارد و باعث میشود مطالب با کیفیت و ماندگاری بالاتری در ذهن شما جای خوش کند.

 

 

مشاور و داوطلب فاقد مشاور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس